Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Köszönjük Magyarország :W :W :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Akkor most mindenki láthatja miért akarják őket ellehetetleníteni.
Ezek az árak! :C

[ Szerkesztve ]

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kábé agyoncsapná az összes piaci és flottás csomagot - csak a mostani lefedettséggel sajna sok helyen nem használható még. :(

Amúgy ez is csak DIGI előfizetőknek lesz majd, vagy már publikussá teszik? Másodlagos kártyának jó lehet.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#4) clon


clon
aktív tag

Azért ahogyan a cím is írja "baráti árakkal indul" így ez majd szépen beáll a többihez később (ha már nem kell mellé kötelezően vezetékest is venni) . Azért senki ne képzelje, hogy ezek az árak sokáig fenntarthatók sőt mint írják még ugyan tesztidőszak zajlik de elindítják az előfizetéses rendszert amivel nem zárják le a tesztidőszakot és nem is engednek bárkinek hozzáférést csak vezetékes mellé lehet előfizetni ami a mostani "ingyen" korlátlan netet "korlátozza és pénzt is kér érte".
Kétlem, hogy ezen áron nem dőlne be a cég csak 1 éves időtartamban sem vagy egyáltalán nyereségessé tudnák tenni.

(#5) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez nagyon jó, sőt a többszörösét is megadnám, ha működne rendesen ahol vagyok!
Pl. Etyeken bemegyek egy épületbe és vége mindennek, pedig a torony itt van látótávolságban!

(#6) Viktor0610 válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, mi a gond? :F

Samsung Galaxy A54

(#7) Kbali válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ott van a cikkben: ez úgy publikus csomag, hogy már nem korlátlan ingyen, de még mindig csak akkor tudsz rá előfizetni, ha van másik Digi-s előfizetésed. Ráadásul a lefedettségük még mindig nullához konvergál, ill. roamingban nem használhatod. Szóval nem eszik olyan forrón...

(#8) ntomka


ntomka
nagyúr

"Jelenleg még a – meghosszabbított – tesztidőszak zajlik, de a komoly kihívások előtt és nyomás alatt álló DIGI úgy döntött, hogy nem adják fel, januártól élesítik a DIGIMobil szolgáltatást."

A kiemelés a lényeg. Ez reakció az elmúlt hét frekvenciaárverési tervezetére. Meg akarják mutatni, hogy így is tudnak borsot törni a kartell orra alá és ügyfeleket elcsaklizni.

(#4) clon: "még ugyan tesztidőszak zajlik de elindítják az előfizetéses rendszert amivel nem zárják le a tesztidőszakot" - Miből gondolod, hogy nem zárják le a tesztidőszakot majd ezzel egy időben? Erre én sehol nem látok utalást, de az ellenkezőjére sem. Engem ez érdekelne, hogy a teszt előfizetésekkel mi lesz januártól.

ツ Headphones on - World off

(#9) ProEvoFan válasza Kbali (#7) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyobb városokban teljesen jó.
Nálunk az egész család második Sim-el használja a digit.Januártól már csak a net miatt is megéri az ezer forintot.Ha kimegyünk a városból, arra ott van a másik szolgáltatató. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10) viharhozo válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


viharhozo
addikt

Nagyobb városokban teljesen jó.

Legvonalban 4 km-re van tolem a 0 kilometerko. Semmi nem mukodik. Mondjuk a vezetekes szolgaltatasuk se erheto el itt, de ugye a mobiltelefon neveben csak ott van a mobil szocska, tehat a hasznalojanal elkepzelheto, h mozogni fog.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#11) Dare2Live válasza clon (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Netes tapasztalatok alapján nem a digi árak emelkedtek fel az UPC/Telekom szintjére hanem az UPC/Telekom árak zuhannak be digi közelébe.

Még emlékszem amikor Telekomnak fizettem 2000elején 12500Ft a kb 1mbitért. És 2000es évek elején 12500Ft nagyon sok pénz volt.
Most 3000Ft az 1Gb

ÉS tessék megnézni a Román DIGI árakat. Teljes lefedettség mellett. [link]

3EUR/hóért:
Digi hálozaton belül unlimited ingyenes perc.
300ingyenes perc akárhova.
Korlátlan net

5eur/hóért
Minden ingyen/korlátozás nélkül. Külföldi hívás esetén 1000perc ingyenes.

Ezt buktuk Vitya/korrupció miatt. :W :W :W

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) Dare2Live válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én is beálltam 2simesre.

Digi a főkártya. Ahol jllemzően avgyok az BP, Szfvár, Pécs, Balatonvilágos. MIndenhol tökéletesen megy. Városok közt akadozik arra van 2.SIMnek egy domino.

10.000Ft helyet 800Ft körül van a havi számlám. :DD :DD :DD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#13) enginev3.0 válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az ország működtetése, ezen kívül semmi :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) clon válasza ntomka (#8) üzenetére


clon
aktív tag

Mert jelenleg mint itt is említette valaki a beltéren nem gyenge vagy egyáltalán nincsen jel, ami esetén egy előfizetéssel 1000Ft havi 5000Ft-os lehet ködbérként elkérni így ha teszt időszak marad akkor nem lehet ködbérezni ha meg "élesben" megy akkor könnyen lenullázhatják az előfizetési díjait a kötbéresek.
Maga a januárig is jelzi, hogy a tesztet nem fogják lezárni csak a mostani "ingyen" helyett már fizetni is kell érte.

(#15) clon válasza Dare2Live (#11) üzenetére


clon
aktív tag

Az évek múlása amúgy is csökkentette a díjakat, mert én 2000.02.29-én vettem 5110-es telefont a PannonGSM-nél és 160Ft/perc volt most meg 2020-ban fizetek 25Ft-os percdíjat.
A magyar valóság, hogy a szolgáltatók a többi országhoz képest a "jobb lefedettség" (ez azért már koránt sem olyan mint amikor ezt először kimondták) miatt felárat kérnek (mint ahogyan Angliában levő magyaroktól hallottam, hogy rossz a lefedettség de legalább olcsó).

Sok szerencsét a DIGInek de aki ide betette a lábát hangoztatva az olcsóságát meg lehet nézni máshol mennyivel olcsóbb maradt de itt nem lett az pedig mindenki nagy árletöréssel akart a piacra betörni.

[ Szerkesztve ]

(#16) ntomka válasza clon (#14) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hol írják a cikkben, hogy marad a teszt időszak január 1-től? Jogi szempontból meg amennyire tudom olyan nem létezik, hogy teszt előfizetés. A szolgáltató nevezheti akárhogy, ez egy (nem teljesen) ingyenes kiegészítő csomag meglévő bármilyen más digi előfizetés mellé.

Épp ezért nekem fura lenne, ha párhuzamosan futtatnának két olyan konstrukciót, amiben az egyikért fizetsz korlátos csomagért, a másikban korlátlanért nem fizetsz semmit. Az a reális nekem, hogy január 1-től a tesztnek nevezett csomagok feltételei megváltoznak valamilyen módon. Ha máshogy nem, új "tesztes" előfizut nem adnak ki, a meglévőek maradnak a konstrukcióban, az újak választhatnak a cikkben lévő csomagokból. És még úgy is megérheti sokaknak ha reális igényekkel veszi az ember.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#17) lory256 válasza Dare2Live (#11) üzenetére


lory256
csendes tag

Az a korlatlan net 50 giga. Es amugy ha tobb elofizetese van valakinek akkor az unlimited is lemegy 3eur/ho-ra, es ez igy van evek ota, szoval nem ment fel az ara a bevezeto utan. Es ami jo a dologban, hogy az internet 50gb-os keretet lehet hasznalni magyarorszagon is ha a magyar digi van beallitva halozatkent. Nem tokeletes a halozat de azert sokat fejlodott, autoban netes radio vagy youtube is szokott digirol menni nagyobb kiruccanas eseten keletrol budapest iranyban.

(#18) wwhy válasza Dare2Live (#11) üzenetére


wwhy
veterán

Minden ingyen/korlátozás nélkül. Külföldi hívás esetén 1000perc ingyenes.
Ezt azért még olvasd át ...
És nem utolsó sorban az árak EUR-ban vannak, erre jön +áfa, + a lej erőlködése ...
Aktív használóként mondhatom, a havi 5 EUR igazából kb. 15 EUR körül van, április óta, mert akkortól csak a Digi HU (+vezetékes) irányba használhatók fel az előfizetésben foglalt percek.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#19) clon válasza ntomka (#16) üzenetére


clon
aktív tag

Maga az, hogy "kizárólag" más DIGI előfizetés is kell hozzá már korlátoz(za)ta még a tesztet is. Az ingyenesség ellenére az első negyedéves üzleti jelentés szerint csak 122 ezer előfizetője volt a mobilszolgáltatásnak, ami még tesztüzemhez is alacsony.
Nem azt mondom nem éri meg 1000Ft-ért még akkor is ha alig használja valaki de ugyan miért is nem teszi ezzel az árral mindenkinek hozzáférhetővé :D

[ Szerkesztve ]

(#20) andor80 válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


andor80
senior tag

A realítás!

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#21) andor80 válasza clon (#4) üzenetére


andor80
senior tag

Hülyeség eddig is a többiek álltak be a digihez...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22) clon válasza andor80 (#21) üzenetére


clon
aktív tag

De ez mobil nem egy kábel kihúzás, hanem mobil tornyok üzemeltetése meg frekvencia szerzés. A DIGI mobil nagy reményekkel indult és jelenleg közelében sincsen annak amit szeretett volna...

(#23) cinemazealot válasza Dare2Live (#11) üzenetére


cinemazealot
addikt

"Most 3000Ft az 1Gb"
Ezt nem Telekomos árként írtad, ugye? :Y Mert mindenféle egyébbel (tévé, telefon) kiegészítve ők még mindig 5840 Ft-ért adják a gigabitet.

(#24) joey04 válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


joey04
titán

Ezek az árak!

ja 0 lefedettség, 0 roaming, 0 support.

ezerszer ki lett tárgyalva: nem véletlen olcsó a digi. kókány munka, szar support. nem kell ellenpélda, biztos van, de ez az általános. mondom ezt úgy, hogy digi előfizető vagyok, és nincs velük semmi bajom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Dare2Live válasza cinemazealot (#23) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Digi 3000Ft a GB
almát almával.

Jól jellemzi a helyzetet, hogy hol elválltak az árak telekom/upc vonalon attól függően hogy van digi vagy nincs.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#26) Dare2Live válasza joey04 (#24) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

most akkor döntsd el, hogy kokány szar vagy előfizető vagy és semmi bajod.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ezekkel az árakkal érthető, h miért is próbálják itthon ellehetetleníteni a digit. Kicsit sem átlátszó a dolog. Jó ideje benne vagyok a mobilnet tesztben és nyilván van mit javítani a lefedettségen de idővel remélhetőleg sikerül megoldaniuk. Az az érdekes, h tavaly nyáron tökéletesen működött balatonvilágoson, idén meg használhatatlan volt pedig ugyan ott voltam. Ami még idegesítő azok a föld alatti helyek. Pl. margit híd aluljáróban nincs net. Számot még nem cserélnék januárban de ha sikerül javítaniuk a lefedettségen instant váltok vodáról. Az otthoni netnek sincs párja, a többi szolgáltató még csak meg sem közelíti árban és sebességben.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#28) Viktor0610 válasza Bennyboy (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi meglepő nincs abban, ha a hálózat nem bírta a terhelést.
Ez minden mobilszolgáltató esetében így van a turisták által látogatott helyeken és időszakokban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#29) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Ami számomra nem derül ki, hogy vajon Digi mobil és vezetékes irányba továbbra is korlátlanul ingyen lehet beszélni, vagy az is lejön már a lebeszélhetőségből?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#30) worxland válasza clon (#4) üzenetére


worxland
addikt

Tizenöt éve hallgatjuk ezt a károgást a Digivel kapcsolatban. Nem jött be. Ugorgyunk.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#31) spirit007


spirit007
senior tag

JUNIOR OPCIÓ: 10 GB, Lebeszélhető percek (belföldi és EU irányokba) 0 perc, Belföldi és EU irányokba indított percdíj (bruttó) 4 Ft/perc, 500 Ft/hó :Y :C

Tökéletesen eltalálták mire van szüksége a gyerekes családoknak!
A gyereknek minden igényét lefedi, miközben kíméli a fater pénztárcáját! :R
egy mai gyerek kb SOHA nem telefonál

(#32) Bennyboy válasza Viktor0610 (#28) üzenetére


Bennyboy
őstag

igaz, elfelejtettem, h idén valószínűleg sokkal többen voltak a balcsin mint tavaly

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#33) Narxis


Narxis
nagyúr

Én megyek és veszek Digi SIM-et és megpróbálom szüleimet rábeszélni, hogy TV-t vegyék tőlük. Minden erőmmel azon leszek, hogy a Digit támogassam.

Thanos was right.

(#34) Bluesummers válasza Narxis (#33) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#35) Narxis válasza Bluesummers (#34) üzenetére


Narxis
nagyúr

For the Digi!

Thanos was right.

(#36) Armagedown válasza clon (#4) üzenetére


Armagedown
őstag

Romániában már nagyon sok éve működik és nem drágítottak, nem kell a többi szolgáltatóból kiindulni.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#37) #10949376


#10949376
törölt tag

Így is tömegek vannak telenor,telekom,vodafone előfizetők ,minek adnák olcsóbban ,ha így is veszi a hülye magyar ,ha duplája lenne a tarifa holnaptól akkor is vennék,nem kell csodálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#38) Snoop27 válasza clon (#4) üzenetére


Snoop27
őstag

Én (Erdélyben) évek óta a diginél vagyok, s nagyon elégedetten használom. Eleinte voltak bajok de már megoldották őket. S ami az árakat illeti ezidáig nem változtak, 3 euró belföldi perc és net limit nélkűl (50 giga után kissé lassúl a sebesség).

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#39) Dezsike


Dezsike
tag

Arról esetleg nincs hír, hogy a hálózaton belüli hívás korlátlan marad? Jó, 4 Ft a percdíj, de sok kicsi sokra megy. Májusban jár le a Telekom hűségem, terveztem váltani a párom kártyájával együtt, de azért jó lenne, ha továbbra is ingyen hívnánk egymást (meg az otthoni Digis vezetékest).

(#40) dajkopali válasza Dezsike (#39) üzenetére


dajkopali
addikt

ez a bejelentés elég nyilvánvalóan taktikai lépés, egy ilyen nagy horderejű bejelentést vagy a bevezetéskor tesznek meg az üzleti világban, vagy egy-két héttel korábban, nem hónapokkal előtte - hacsak nincs különös oka, mint most
vagyis az egyéb részletek még nyilván nincsenek kidolgozva, figyelik a reakciókat, és közben agyalnak

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#41) D.Va


D.Va
senior tag

Azért ilyen olcsó, mert egyelőre nem a legjobb a lefedettség. 2 hónapha használom, tapasztalataim szerint fele/fele arányban, néhol nagyon jó, néhol meg használhatatlan a mobilnet a lefedettség miatt. Most is pl 1 hétig utaztam, és míg rokonomnak a T-s mobilnete tökéletesen működött, én sokszor csak hosszú percekig anyáztam h egy egyszerű facebook üzenetet sem tudok elküldeni annyira nincs térerő... Pedig nem bányában voltam... Van ahol meg egyáltalán nem működik. De most legalább ingyen van. De azok az árak brutálisak. Ilyen árak melett maradok Digi-nél.

(#42) AxBattler


AxBattler
félisten

MAX-ot simán el tudom képzelni másodlagos kártyának egy DS készülékbe, vagy külön egy 4G-s tabletbe! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#43) Viktor0610 válasza Bennyboy (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az biztos, hogy több Digi előfizető volt ott, mint tavaly.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#44) hemaka


hemaka
nagyúr

Lefedettségük van? :DDD

(#45) SkyLine3000 válasza clon (#4) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Biztos fognak nőni ezek az árak, mivel ezek csak indulóárak, de sztem tuti a többi szolgáltató alatt fognak maradni. Példának felhozhatom a kábeles Digi szolgáltatást. tv, telefon internet (gyakorlatban vmi 90/80as volt) 6000ft volt. Hasonló csomagot, csak jóval szerényebb internetet (leginkább feltöltésben) a többi szolgáltató 10 alatt alig árul. Szerintem hasonló lesz mobil fronton is. Ha már lefedettségben nem tudnak versenyezni, kénytelenek árban a többi alá menni.

[ Szerkesztve ]

(#46) worxland válasza SkyLine3000 (#45) üzenetére


worxland
addikt

Nem emléxem az elmúlt tizensok évből értékelhető mértékű (értsd: nem párszáz forintos) digis áremelésre. Te igen?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#47) kokopo


kokopo
aktív tag

Nemkell mindent elhinni a tv-nek
Jarok oda rendszeresen (kiveve most) nagyon elore haladtak, nyugi

(#48) kokopo válasza wwhy (#18) üzenetére


kokopo
aktív tag

Hulyeseget beszelsz

(#49) DRB


DRB
senior tag

Azért a lefedettséghez hozzátartozik, hogy pl. Bp. III ker, Csillaghegy egy részén a voda használhatatlan, Üröm vége tábla után 150 méterrel a telenor használhatatlan, lehet, hogy a a többi is, Leányfalu hegyoldalban, elég sok helyen kb. egyik szolgáltató sem használható(nem az erdőben, rendesen beépített területen). Ez saját tapasztalat, és még hány ilyen hely van Bp. 20 km-es körzetében.

(#46) worxland:

Inkább csökkentés volt mint emelés, ez persze részben abból állt, hogy ugyan az ár maradt, viszont a sebesség nőtt. Amikor nálunk a DIGI átvette a stafétát a TvNetwork-tól olyan 4000 Ft körül volt a net és valami 25/?(nem emlékszem pontosan) volt, aztán szépen lassan lement 2500 Ft környékére, de közben a sebesség meg felfelé ment, aztán az ár visszament 3000 Ft-ig, a sebesség meg 1000/300-ra. És hozzáteszem tudja is ezt, éjjel-nappal(~950/340), ezzel ellentétben a T 1000/1000-s netje sokszor még a garantáltat sem hozza.

(#50) worxland válasza DRB (#49) üzenetére


worxland
addikt

Nem nekem kell mondani, én tudom, tizennégy-tizenöt éve van Digi előfizetésem.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.