Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

cukrosviz

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#2) Tálydi


Tálydi
senior tag

Atyaég... Ha ingyen adnák sem kéne, komolyan mondom, annnnnyira borzalmas íze van, hogy az valami elképesztő. Tudom, ittam már ( az itthoni, valószínűleg szutyok edition monsterből ) belőlük többet is, a dobozaik végett. Ezeknél rosszabb már csak a fekete gilroy, és a fütyülős féle, na meg a whiskey-s, vodkás hell :W .

Eeeeh, what’s up, doc?

(#3) Mr X válasza Tálydi (#2) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem meg például pont a Monster ízlik, különösen a Ripper. :)

(#4) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Igyatok inkabb labvizet, az is finomabb.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

És eddig mennyi volt?

(#6) Ice!?


Ice!?
őstag

jujj most mi lesz..

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Szerintem se akkora tragédia. Hosszú távon nem túl egészséges.
Az meg, hogy manapság divat alkohollal együtt inni kifejezetten veszélyes lehet.

(#8) Mr X válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Én a mellettünk levő kisboltban 315-ért veszem, de azt hiszem, Auchanban volt a múltkor kirakva 255-ért.

(#9) albert8


albert8
addikt

POnt most ittam 1-et :D
am nekem csak a doboza teccik, magamtol tuti nem vennék ezt is dirt3-hoz kaptam :DDD ;]

Motion_blur : Red bullt mi? :DDD támogatod vettelt? ;] :P

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Red Bull-t szoktam inni, az mennyi lett ~360-ról?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11) Armahun


Armahun
addikt

Zárjegy mikor lesz rajta? :U

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#12) eziskamu válasza Armahun (#11) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem is rosz ötlet ;]

(#13) sviba


sviba
tag

legalább senki nem veszi meg ezt a szart

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#14) Motion_Blur válasza albert8 (#9) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Amikor mondjuk szarul kajálok, mondjuk fél napig nem eszek semmit, meg szoktam inni egyet + elszívok rá egy Marlborot és máris minden rendben ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15) Jhonny06 válasza Mr X (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Vegyél kettő Hell-t és kb. ugyanaz..

(#16) albert8


albert8
addikt

NAh most mond meg, nem szépek? ;]

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17) dízelracer


dízelracer
senior tag

Hogy tudtok ilyen szarokat meginni? Komolyan kérdem nem trollkodni akarok.

(#18) Ocarina válasza albert8 (#16) üzenetére


Ocarina
aktív tag

:N

:P ;]

Szerintem így is lesz aki megveszi.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#19) Ice!? válasza Ocarina (#18) üzenetére


Ice!?
őstag

persze h lesz. most már még menőbb lesz.:)

(#20) albert8 válasza Ocarina (#18) üzenetére


albert8
addikt

Persze ez egyébként valami divat lett, mert ez Made in America
na persze :U

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#21) Armahun válasza dízelracer (#17) üzenetére


Armahun
addikt

A görögök óta tudjuk, hogy az ízlésről nem lehet vitatkozni.
Részemről kávétól fáj a fejem, ettől meg van kedvem dolgozni.

szerk: Majd indul a nasiturizmus.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#22) mexicanraven válasza albert8 (#20) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Az igazán cool a Rockstar (szerintem).
Az Las Vegas terméke, van belőle puncsos is, szerintem finom és érzik rajta, hogy ez valóban nem hazai gyártmány.
Itthon is lehet kapni, igaz hivatalos forrásból elég drága, én Németországból kaptam bátyámtól, ott átlagosan 250-350Ft-os áron megy.
Mellesleg ezzel semmit nem oldanak meg (mmint, hogy raktak rá plusz adót), mert nem fog semmin meglátszani, ergó, megint egy semmit érő határozat. :U

David93Pecs: Ha lehetőséged van rá, akkor próbáld ki a kék Cocaine-t, az ütősebb, mint a Monster! :)

Jhonny06: Egyetértek, az károsabb, és nem csak a fogyasztókra, hanem a passzív szenvedőknek is. Nem hiszem, hogy itt valaha lesz ilyen.
Bár azt mondom, emeljenek nyugodtan és legyenek EU-s árak, de a fizetések is igazodjanak hozzá... :(

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#23) David93Pecs


David93Pecs
tag

Aztaak..a. Azért jó kicsesztek a néppel... :D
Mármár a 279et is sajnáltam rá,de azért 550. Durva.
Biztos lesz aki igy is megveszi majd,de jelentősen csökkenni fognak ezeknek a dolgoknak a forgalma. Szóval vagy lejjebb viszik v a nagyrésze rájuk rohad :D
És akkor ottvan még az is h nagyobb helyeken tesc* és egyéb helyeken ennyi,de a sarki kisboltba több is lehet,még jó h van a hütőbe pár Monster behűtve ami még normális áron volt.
Én azért is szeretem ezeket,mert nem olyan fos íze van mint a többinek. Ez más...
Ittam már kéket zöldet sárgát,de most egy narancssárgára fáj a fogam Monster Khaos,csak hát ritka mint a fehérholló. :D

(#24) Jamby18


Jamby18
senior tag

Bekapok 2 duracell elemet és annyadneki, rám nem hat az ilyen. :))

(#25) Jhonny06 válasza mexicanraven (#22) üzenetére


Jhonny06
veterán

A cigit kellene ilyen plusz adókkal sújtani, azzal csak nyerni lehetne.. aki ezután is megvenné, azon kaszálna az állam, aki meg emiatt leszokna, az csak jó.

(#26) albert8 válasza mexicanraven (#22) üzenetére


albert8
addikt

A rockstar nagyon drága :K ha lehetne kapni biztos olyat vennék, de nincs amit láttam az 800 forint :( általában rendezvényeken

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27) mexicanraven válasza albert8 (#26) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

390 és itt Kahos is van!
Mellesleg Neked is ajánlom a Cocaine-t kipróbálásra! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#28) David93Pecs válasza mexicanraven (#22) üzenetére


David93Pecs
tag

Olyat még nem ittam.
Nálam az elsődleges az íz. :) Ezek a lidlben kapható 100ft/0,5l és egyéb dolgoknak rendkivül szar íze van,bár az is felpörget. :D
Kék Cocaine-nak milyen íze van? :) A sima energy íz,vagy monsterhez hasonló ízesített?:)

(#29) mexicanraven válasza David93Pecs (#28) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A kék Cocaine-nak, olyan enyhén szőlős az íze, de nekem és a haveroknak nagyon ízlett.
3-3,5-ször több koffein és dupla annyi taurin van benne, mint a sima energiaitalokban.
Lehet kivonultak itthonról, mostanában nem nagyon láttam.
Mellesleg nézz be a blogomba, van egy extrém szinten olcsó energiaital "bemutatóm", képekkel! (89Ft/1,5 liter)

when the sun shines, we'll shine together

(#30) Z86


Z86
őstag

trollmode ON
Problem?
trollmode OFF

Ezért annyira talán nem kár :U

[ Szerkesztve ]

(#31) Mr X válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


Mr X
veterán

A Hell-nek nem szeretem az ízét.

(#32) .bableWes


.bableWes
őstag

szivem miatt ugyse ihatnék szal pont leszarom mennyi az ára. vannak ujjaim és tudom masszirozni a fejemet. meg a viz jobb és olcsobb :)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#33) David93Pecs válasza mexicanraven (#29) üzenetére


David93Pecs
tag

Megnéztem a 89Ft-osat. :D
Hát hallod én sem mernék beleinni,kitudja ennyiért mivel van telenyomva...
Cocaine nem is tul drága,de nem kell a 3x taurin és koffein. :D nem akarok két napig egyfolytába pörögni se szívrohamot kapni,megelégszek én a Szörnnyel is :D

(#34) TazLeacher válasza Mr X (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szépen lassan mindenhol fel fog kúszni az ára, max ott tudják tartani a régebbi árat, ahol még készleten maradt. Botrányos...lehet róla vitatkozni, hogy sz@r-e avagy sem, de komolyan mondom, hogy vicc, ami ebben az országban történik. :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35) Mr X válasza TazLeacher (#34) üzenetére


Mr X
veterán

Annyira nem török össze, én csak az íze miatt szeretem, valahogy engem baromira nem pörget fel. Azt a pár alkalmat meg kibírom egy hónapban, hogy drágábban vegyem meg.

Viszont az valóban nem tetszik, hogy megint egy újabb bőrt húznak le rólunk. Mert ne mondja nekem senki, hogy az egészségesebb élet a cél ezzel. Lassan eljutunk oda, hogy kenyeret és vizet szabad csak venni.

[ Szerkesztve ]

(#36) David93Pecs válasza Mr X (#35) üzenetére


David93Pecs
tag

Vagy azt se,mert az ásványvizek televannak cseszve fluorral és egyebekkel a kenyérbe meg belesütik az egeret :D
Mióta láttam egyszer h is készítik a kenyeret egyes helyeken,hát nem nagyon eszek ilyesmit...

(#37) TazLeacher válasza Mr X (#35) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szeretem az enerigaitalokat, de ez nekem valahogy nem jött be... :(

Igen, attól leszel aztán ku*va egészséges, hogy semmi másra nem lesz pénzed, csak kenyérre, és vízre.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#38) TazLeacher válasza David93Pecs (#36) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mióta láttam hogy készül a gyerek, én sem eszem olyat... :U :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39) Mr X válasza TazLeacher (#37) üzenetére


Mr X
veterán

Kezdem azt hinni, hogy lassan le akarnak tiltani minket minden egyes élvezeti cikkről. Ha így haladunk, lassan már tényleg azért fogunk dolgozni, hogy szó szerint éhen ne haljunk.

(#40) David93Pecs válasza Mr X (#39) üzenetére


David93Pecs
tag

Hát ja,de mért? Mi értelme ennek?
Aki eddig megvette megveszi most is majd,csak max a havi 1 helyett 3havonta 1et vesz...
És akkor? megint jön valami barom adó és addig emelik még senki nem veszi meg?:D
Vicc...

(#41) finest


finest
őstag

Én azért vagyok felháborodva, mert drágább lesz a whiskey-kólám! Talán, ha fordítok az arányon, tudom tartani a régi árat. ;)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#42) Mr X válasza David93Pecs (#40) üzenetére


Mr X
veterán

Ez a helyzet, egyre kevesebbet tudsz venni bármiből a pénzedért.

(#43) Armahun


Armahun
addikt

Főzhetünk pálinkát, nem elég az? ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#44) lsebestyen


lsebestyen
addikt

nah, király, úgyse tesz semmi jót hosszabb távon...meg nem lesz annyi kövér ember kishazánkban! :N

(#45) David93Pecs válasza Mr X (#42) üzenetére


David93Pecs
tag

Pláne h a pénz is egyre kevesebb...
Elég szomorú h ide jutottunk. :U

lsebestyen: dehogynem lesz...

[ Szerkesztve ]

(#46) banhammer válasza lsebestyen (#44) üzenetére


banhammer
veterán

Mjad zsíros kenyeret fognak enni, mert másra nem tellik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#47) nem_tom


nem_tom
őstag

Eddig a 300Ft-ot sokalltam érte, most meg 550Ft? Ez beteges. Ennyiért már még inkább nem éri meg. :U Mondjuk amúgy se vettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#48) atidzsiforc válasza nem_tom (#47) üzenetére


atidzsiforc
őstag

hany doboz sor ara jon ki belole? :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#49) darál0w válasza atidzsiforc (#48) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

attol függ mit nevezel sörnek... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#50) Mr X válasza atidzsiforc (#48) üzenetére


Mr X
veterán

Pöszén nézne a főnököm, ha melóban sörözgetnék. :D

(#51) 14adam


14adam
addikt

hülyék ezek? 1,5liter benzin :D

(#52) darál0w válasza 14adam (#51) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#53) 14adam válasza darál0w (#52) üzenetére


14adam
addikt

a sör olcsóbb mint a büntetés(ed) :D szóval máskor inkább kocsmába járj :D

Akárhogy nézzük,a sör a legjobb ár/teljesítmény arányú termék

[ Szerkesztve ]

(#54) nem_tom válasza atidzsiforc (#48) üzenetére


nem_tom
őstag

Legalább 2. Arról nem beszélve, hogy sokkal finomabb és jobb is, mint a monster. Erről ennyit. :D

(#55) darál0w válasza 14adam (#53) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na igen...inkább mentem volna oda. :(((

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#56) Иван


Иван
őstag

Így járt a nép.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#57) atidzsiforc válasza darál0w (#49) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nem veletlenul dobozt irtam

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#58) kenwood3


kenwood3
őstag

Közel az ukrán határ onnan ócsóé lehet hozni

;]

Bár jó, hogy nem vagyok oda az energiaitalért :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#59) joey04 válasza sviba (#13) üzenetére


joey04
titán

Jah, helyette isszák majd a legalja szart, aminek meg kb a régi Monster ár környékén lesz majd az új ára... Még károsabb életmód, nagyon jó. Ha meg erre azt mondod, hogy megérdemlik, hovatovább sarkítva arra célzol, hogy dögöljön meg aki szarokat iszik, akkor nem értem miért örülsz a tiltásnak. A logikád szerint töknremenne a Monnstertől is a szervezet. Tehát ilyet senki nem ír aki nem hangulatot akar szítani, mer ha tényleg törődsz az emberekkel, akkor belátod, hogy ez csak a még igénytelenebb és egészségtelenebb energiaitalok felé tereli a népet (ahogy pl a gagyikólák).
-----------------

Én is szeretem, szerintem nagyon finom, bár az ára kicsit húzós, még ha azt nézem, hogy dupla adag, akkor is. Mondjuk extra sokat nem fogyasztok, időszakosan iszom. 2 hétig mondjuk majd' minden nap, aztán akár 2 hónapig felé se nézek. Szépen elérik, hogy ezt is külföldről rendeljük majd, mint a DVD-t, és a #27-ben található linkeket keresgéljük majd...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60) SlayR


SlayR
senior tag

Mi a jóisten jó abba a monszterbe? Energydrink fan vagyok de mindet jobban szeretem mint a Monsztert főleg a cranberrys XLt.... :B

(#61) David93Pecs válasza SlayR (#60) üzenetére


David93Pecs
tag

Szerintem azért,mert ennek nem azaz általános savanykás kesernyés szar íze van,mint a sima energy-knek. :D
Egyébként én is gondoltam már rá,hogy külföldről kéne beszerezni...de honnan? :D

(#62) Иван válasza SlayR (#60) üzenetére


Иван
őstag

Mi a jó bármelyik ilyen italba? Mindegyiknek olyan íze van, mint valami szupersűrű cukormáznak.

Kávé forevür.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#63) David93Pecs válasza Иван (#62) üzenetére


David93Pecs
tag

A Monster édesebb mint ezek a 100ftos vackok,legalább is én igy érzem. Ezért jobb is. :D

(#64) atidzsiforc válasza David93Pecs (#63) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nekem kiszarad, es fosizu lesz tole a szam.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#65) David93Pecs válasza atidzsiforc (#64) üzenetére


David93Pecs
tag

XD :D Azt hogyan?
Mondjuk én sem iszom literszámra,ha ez a hsz-eimből nem jön le,csak néha néha egyet. :D
Bár ez még a normális földi áron kapható Monster idejében volt,ez a mennyiség mostantól mégjobb le redukálódik,de én még nem tapasztalatam ilyet :D
Egyébként nálunk itt Pécsen a 475 jelenleg :D

(#66) banhammer válasza albert8 (#16) üzenetére


banhammer
veterán

Most mint mondjak erre?
62 doboz Monster Ripper van a polcon, 10-12 db fél literes Burn és majdnem ugyan ennyi 0.33-as Burn, szőlős Hell.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#67) .bableWes


.bableWes
őstag

most néztem a lidl-be, hogy ott a csöves energiaital nem ment fel. maradt 99ft a 0,25liter. szal no para:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#68) Kassadin


Kassadin
addikt

El nem tudom képzelni, ki az aki feltud pörögni bármilyen energiaitaltól...Szerencsére már elég régóta nem iszok energiaitalt(értelmetlen szvsz), de azért az ára eléggé húzos lett. Nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb megoldás az egészségügyi problémákra.

(#69) föccer


föccer
nagyúr

Ha jól emlékszem, akkor most a tuskóban 159-re van akciózva a Hell...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#70) banhammer válasza föccer (#69) üzenetére


banhammer
veterán

Igen annyi, vettem is belőle 5 darabot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#71) No-kia


No-kia
őstag

huh de eltelt az idő. pedig venni akartam vagy 4 kartonnal 230ft-ért és eladogatni, de erről jól lemaradtam.. nekem most itt az ágymellett is van vagy 30 üresdooboz az elmúlt párhétből, de ez már az a határ amikor én is inkább sört iszok majd asuliba menet és maximum ünnepnapokon iszok monstert :W szar löttyöket nem fogok magamba tolni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#72) David93Pecs válasza .bableWes (#67) üzenetére


David93Pecs
tag

Annak szerintem nem is fog felmenni az ára,mert az egy moslék :D

(#73) banhammer válasza No-kia (#71) üzenetére


banhammer
veterán

Én is úgy vagyok ezzel, hogyha majd elfogy a készlet akkor majd ünnepnapokon veszek egyet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.