Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Diocles


Diocles
aktív tag

mik vannak ...

(#2) talmida


talmida
Közösségépítő

Ne nagyon bosszantsd föl magad. :B Az emberek nagy többségének a munkamorálja a béka feneke alatt van. Sőt némelyeknek még a munka fogalma sem teljesen tiszta. :DDD Egyesek azt hiszik, hogy a munkahelyen pihenhetnek.

Legközelebb csinálj úgy, mintha nem is vártál volna mást, mintha előre tudtad volna a negatív hozzáállásukat. TE fogalmazd meg az ellenérveiket és mutasd meg nekik a HOGYANt. :B

Az írásodból úgy vettem ki, hogy te valami fölöttesük vagy. Ez nagyszerű, mert kézbeveheted a bandát. ;] Átgytúrhatod az agyukat. Ez egy kis előkészületet igényel, de sok buzdító beszéddel, jó példával hitet és tettrekészséget önthetsz beléjük. Sajnos sok főnök, ha az emberek nem hozzák a teljesítményt, bátorítás és buzdítás helyett rögtön leugatja őket. Te csináld máshogyan. Dícsérd meg minden kis erőfeszítésüket és értékeld a legkisebb fejlődést is. Meglátod, az elismerés csodákat művel. :K Plusz a jó példa is ragadós, nem csak a rossz. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3) bambano válasza talmida (#2) üzenetére


bambano
titán

nem vagyok a főnökük, szigorú értelemben véve a kollégájuk sem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) greenity


greenity
aktív tag

Ezt a legkönnyebb mondani, imádom az ilyet. :F

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) bambano válasza greenity (#4) üzenetére


bambano
titán

szerintem nem könnyű, mert tudhatnák, hogy kiesek a tündibündi szerepből és akkor nehezedik a helyzet...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) greenity válasza bambano (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Persze, értelek. De mindig egyszerűbb azt mondani, hogy nem lehet, meg nem tudom, mint megcsinálni...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) bambano válasza greenity (#6) üzenetére


bambano
titán

csakhogy a megcsinálás az nem opcionális. ha szerintük nem egyszerű megcsinálni, akkor bonyolultan fogják, de meg fogják csinálni.

így csak szimplán hülyét csináltak magukból, amikor a semmire mondták, hogy nem jó.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ismerős helyzet. Ilyenkor szoktam azt csinálni, hogy szépen odamegyek mindenkihez egyesével, aki szerint "ezt így nem lehet", és akkor mondja el nekem, hogy is kéne. Általában sosem tudnak válaszolni, pláne nem jobb megoldást. Mondjuk volt már, hogy elborult az agyam, és kihívtam magam helyett a delikvenst, magyarázza el, Ő hogy csinálná, mik az ötletei. Előállt ugyan egy ötlettel, de sorra bombáztam a megjegyzéseimmel, hogy és akkor xy dolog nem fog ennyiből kijönni, azzal mi legyen. Azóta érdekes módon nem mer ilyet csinálni. Utálom mikor valaki mindenre azt mondja, hogy ezt így nem lehet, meg ez biztos rossz, stb.

Nyugodj békében Integra!

(#17) Vladi


Vladi
nagyúr

Figyelj jobban a szavakra: nem lehet úgy megcsinálni. Erre nálam a csuklóból jövő válasz: akkor mondd meg, hogy hogyan lehet. Elmondta... hajrá. ;]

Egyébként megértem, ha kiakadsz ezen a hozzáálláson. Úgy kell a munkához hozzáállni, hogy más is odaférjen. :DD

mod: Egyébként fura, hogy néha, gyakran milyen lusták a magyarok. De egyébként meg nagyon szorgalmasan tudnak dolgozni. Furcsa kettősség ez. :F

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.