Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bélus91


bélus91
tag

Na bumm, mennyi ilyet lehet tapasztalni más gyártók termékeivel kapcsolatba...

(#2) section9 válasza bélus91 (#1) üzenetére


section9
őstag

Attól a vásárló megtévesztése még nem lesz menő dolog. :(

(#3) Matada2.3 válasza section9 (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Csak szerintem nem gáz az a füllentés annyira? Vagy sokat számít az a 20 mAh?

Finn the human

(#4) FragMaster válasza section9 (#2) üzenetére


FragMaster
addikt

A tipikus kapacitás még mindig 320 mAh. Csomó telefonnál tényleg így van kiírva az akkura, a specifikációk közt pedig mindig a tipikus kapacitás kerül feltüntetésre.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A nagy gyártók ezt úgy védik ki, hogy jelölnek egy minimum mAh számot, meg egy általános (tipikus) értéket is.

Samsung Galaxy A54

(#6) draco31


draco31
veterán

Ezzel a szöveggel a vevők nagy részét megnyugtatták. Kisebb betűtípussal is lehetne arra az akkura írni, akkor sokminden elfér rajta. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7) bélus91 válasza section9 (#2) üzenetére


bélus91
tag

Nyilván nem ,de ezek kivédhetetlen dolgok :(

(#8) Ribi


Ribi
nagyúr

Eleve minek írnak minimumot? Azt kötelező? Miért nem csak az átlagosat írták rá, hamár egyszer máshol meg sem említik a minimumot?

(#9) section9 válasza FragMaster (#4) üzenetére


section9
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy tüntessék fel akkor a minimumot és csillagozzák be, hogy az átlagos kapacitás 320. Engem nem boldogítana, hogy ha mindenki másnak a spec szerinti 320 lenne, nekem meg csak 300. :)

(#10) Xaels


Xaels
félisten

A TI SoC szerintem sokkal nagyobb gond... Egyébként szerintem a vékony kerettel és a fémmel ez az egyik legszebb a piacon jelenleg. A fekete kifejezetten tetszene.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) sajo13


sajo13
senior tag

Teljesen mindegy, hogy 300 vagy 320mAh, ha fél vagy egy nap alatt csutkára lemerül.

(#12) edward2 válasza Ribi (#8) üzenetére


edward2
addikt

Bullshitet érzek az erőben. Eddig egy készülékemen sem volt több mAh feltűntetve vagy én nem figyeltem... De mindig az volt ráírva ami a specifikációban.

Amúgy meg a proci a fő hiba meg az hogy az okosóra nem jó semmire.

(#13) FragMaster válasza Xaels (#10) üzenetére


FragMaster
addikt

Ezt én sem értem. A ti ráadásul nem úgy volt, hogy kivonult a soc gyártásból? Csoda, hogy támogatott még ez a generáció.

edward2 #12: hogy ne házon belül mondjak egy példát: Nexus 4.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kicsit maszlagos duma...

Kisebb betuvel is lehet irni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) edward2 válasza FragMaster (#13) üzenetére


edward2
addikt

Hát annak meg hogy nézem meg az akkuját. Le se tudom venni a hátlapot. :U

(#16) FragMaster válasza edward2 (#15) üzenetére


FragMaster
addikt

Mert a Moto 360-nak le tudnád? Ugyan azzal a módszerrel nézheted meg (pl. ifixit, vagy egyéb@google).

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#17) Ribi válasza FragMaster (#13) üzenetére


Ribi
nagyúr

De a nexus 3-on nem volt. :P
Szerintem legtöbb akksira nem írnak csak 1 értéket. Kérdés hogy az a min vagy az átlag. Valszeg itt is az átlagot írák, csak beblöffölték hogy az a min.

(#18) edward2 válasza FragMaster (#16) üzenetére


edward2
addikt

Nem azt se tudom de ebből lett hír a nexus 4en valószínűleg jól van írva.... Én abból indultam ki, hogy amot eddig láttam akksit ott mindig az van ráírva ami.

(#19) FragMaster válasza edward2 (#18) üzenetére


FragMaster
addikt

Azon pl a tipikus kapacitás az ami a spec. alatt szerepel, nem a megjelölt minimum. De pl a Huawei P7-nél a feltüntetett értékek átlagát veszik.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#20) C$abi


C$abi
aktív tag

Mert az a 20 mAh annyira számít, komolyan ezen fennakadni nevetséges. :W

(#21) Crytek


Crytek
veterán

Egy nap üzemidöt halottam. Azzal elmehetnek a jó **d** **c**** mert elég a telefont félnaponta tölteni nem akarom még az órával is ezt tenni.

Next PC Upgrade: 2022

(#22) section9 válasza C$abi (#20) üzenetére


section9
őstag

Szóval téged nem zavar ha mondjuk a 10 deka felvágott helyett csak 9.4 dekát kapsz, de kifizettetik veled az egészet. :)

(#23) dsr válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


dsr
senior tag

Semmi füllentés nem volt ebben :)

(#24) LeadZeppelin válasza section9 (#22) üzenetére


LeadZeppelin
tag

Ha amellé veszek 15 kiló darálthúst, meg 10 kiló lecsókolbászt nem zavarna, mert így sem úgy sem halok éhen. Megfordítva: nem csak az energiaforrásért fizetsz, hanem egy komplett csomagot kapsz, ami így is úgy is lemerül estig.

(#25) Luck Dragon

Több márkáknál is így tüntetik fel, nem tudom miért vannak ettől rosszul :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jogos a zúgolódás, mert csak egy nyamvadt "min" kellett volna a 300 elé, és kész.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) zsirfecske válasza Crytek (#21) üzenetére


zsirfecske
addikt

persze fél meg egy napot "hallottatok" és akkor már fikázni kell látatlanban.

senkit ne zavarjon hogy a piac legegyszerűbb wireless töltési módját kapta (rádobod alvás előtt a dokkra és kész) és hogy a valós video beszámolók szerint 12 óra alatt merül kb negyedével az akksija.

[ Szerkesztve ]

(#28) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Rakjanak bele Li-Polymer akkut. :P

(#29) Viktor0610 válasza Fancy-boy (#28) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem olyan van benne. :P :D

Samsung Galaxy A54

(#30) halkow


halkow
őstag

Ez komoly 20mAh véget tört ki a
felháborodás

Alcatel onetouch idol2s the king

(#31) edward2 válasza zsirfecske (#27) üzenetére


edward2
addikt

Ronamadeo és az Android police személyes tapasztalata szerint is iszonyatosan merül az akku. Az első személynek még Battery testje is van.

(#32) Duree


Duree
veterán

Na az 20mha mit számít? Ezért kár balhézni.Nagyon sok akkura a ráírt kapacitást sem tudja,de az nem számít,a lényeg az ami rá van írva igaz?

duree54

(#33) Ribi válasza halkow (#30) üzenetére


Ribi
nagyúr

A probléma nem a 20mA-el van. Az elv. Ha ennyit leszar mindenki, akkor legközelebb még többet hazudnak. Mi az a szint ami már számítana neked? Ne hazudjanak és kész. Aki tudja leteszteltetném vele, hogy tényleg hány mA-ez az akksi és ha 300 alatt van egy új, akkor rájuk borítani a szart. Sajnos ilyeneket szerintem nem sokan tesztelnek. Pont ez az ami miatt itt tartunk ahol. Hát ez nem számít, ez semmi... A nagy **** semmi.

[ Szerkesztve ]

(#34) Duree válasza Ribi (#33) üzenetére


Duree
veterán

Neked tökéletesen igazad van.

duree54

(#35) blagolf


blagolf
senior tag

Én is fél napos üzemidőt hallottam. Erre jött egy gyártói magyarázat, ami mellesleg Apple féle lekezelő módon volt megfogalmazva. A lényeg hogy kapcsold be az energiatakarékos üzemmódot és akkor kibírja talán nap végéig. Mondjuk úgy már nem okos óra, de mindegy. Amúgy nagyon szép, de nem ér 80-100e ft-ot egy ilyen sz.r amit minimum naponta töltögetni kell.

Üdv, Zoli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.