Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Szépek a képek, valahogy olyan MW2-s hatásuk van. Ha nem lett volna az elején hogy BC akkor azt hittem volna hogy ez is az új CoD-ból van. Havas táj, modern fegyverek, no meg itt is Mi-24 (Hind) repked az égen. Jó ki játék lenne ez ha menne a gépemen :N

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Hát nagyon odacsap ez a leírás, reméljük ezek meg is valósulnak mert akkor azthiszem itt az új multi király! A lényeg, hogy azért megtalálják a rombolhatóság terén az arany középutat, ne legyen az, hogy 10perc alatt sivataggá válik a pálya, de az se, hogy 8millió rakéta kelljen valamibe. Ha ez sikerül sztem nagyon hangulatos lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Xaels válasza Nunder (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Én a BC2-ből elöbb láttam képeket és videót mint MW2-ből. Úgy látszik az Afrika trend után jön a Szibéria trend. Homok után jöjjön a hó... Miért majmolják állandóan egymást a fejlesztők, bár ebben az esetben elégedett vagyok mert ez sokkal jobban bejön...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Aki játszott valaha az 1-el, az tudja, hogy nem ér minket csalódás...
Ui: a rombolásban ott viszonylag megvolt a középút! :K

(#5) zola0306


zola0306
tag

szerintem ütni fog,a Single&multi is !
Reméljük a legjobbakat,nekünk az csak jó ha 1 mást akarják felülmúlni a cégek!
Több jó gémet kapunk,bár a majmolás az nekem sem jön be!
Ha 2 ilyen nagy név áll 1mással szemben,nehogymár mind a 2 havas pályákból álljon...

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#6) Nunder válasza Xaels (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Amíg jó játékok születnek, addig nem érdekel ki majmol kit :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) hommeros


hommeros
őstag

AZ egyet végigtoltam, elég jó volt, csak rövidnek tűnt. Multiba kegyetlen jókat lehetett mókázni :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) biggamer


biggamer
veterán

Battlefield: Bad Company 2 - új videó : [link]
/ ez a intro odab@sz :R :R :R /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9) Nunder válasza biggamer (#8) üzenetére


Nunder
őstag

:Y Ez tényleg nem egyszerű. Kár, hogy betetted, lehetett volna belőle egy jó kis hír :DDD

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) biggamer válasza Nunder (#9) üzenetére


biggamer
veterán

Így is készíthetsz belőle hírt, én nem mondom el senkinek. :N ;) :DDD
/ viszont, ha nem teszem be ide, lehet hogy sokan nem is tudnának róla :F /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#11) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Állat egy játék!!!!!Minden elismerésem a fejlesztőknek! :R :R :R :R :R :R

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Mi van? Mindenhol esik a hó? :DDD
Ez lesz az új trend, hogy eltereljék a sivatagi dolgokról a figyelmet? :U

(#13) Nunder válasza biggamer (#10) üzenetére


Nunder
őstag

Ok akkor legyen ez a kettőnk kis titka :DDD

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#14) pmheros


pmheros
senior tag

Mondja már valaki, hogy nem olyan apró lesz a játéktér, mint amit ezen pár kép alapján sejteni lehet.

nem vagyok tökéletes

(#15) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Kíváncsi leszek mennyire fog konkurálni multiban a nemrég a Dice által is megerősített hírekben szereplő Battlefield 3-al

(#16) LackoMester


LackoMester
addikt

egész jónak tünika a játék,csak a megjelenése idözitése nem a legjobb...tutdjuk már,h.novemberben jön a MW2..és mindenki ezzel lesz elfogallva...(én is)...Egyébként akármilyen jó,hangulatos is lesz elmarad a MW2-töl...

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17) volvoguy


volvoguy
addikt

csak kár a havas környezetért, mert 1-2szer elmegy mint az MW2-ben...nade hogy végig az lesz a helyszín...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18) CptMisi válasza LackoMester (#16) üzenetére


CptMisi
őstag

nem értem, miért maradna el, ha lesz története már jobban tetszik majd nekem...

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#19) bishoplogan válasza CptMisi (#18) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Toopon lesz a mind a kettő, szerintem.

(#20) dudika10 válasza LackoMester (#16) üzenetére


dudika10
veterán

Így, hogy még egyik játék se jelent meg, nem kéne leírni egyből a BC-t. Simán lehet, hogy jobb lesz, de benne van a pakliban az is, hogy rosszabb, majd kiderül. :K

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#21) CptMisi válasza dudika10 (#20) üzenetére


CptMisi
őstag

hagyd, neki csak a CoD létezik, minden más csak futottak még kategória...vagy add kölcsön, ha te már játszottál vele ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22) L4R$()n


L4R$()n
tag

Én jobban várom mint az új COD ot ... :B

(#23) CptMisi válasza L4R$()n (#22) üzenetére


CptMisi
őstag

hát én az új codot nem várom...haver megveszi kölcsön kérem, végigjátszom, multi max szint és törlöm :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24) roliii


roliii
tag

szerintem elég jó megcsinálták ezt is , és remélhetőleg jobb lesz a BF:Bad Company 2 mint az első része.

(#25) Ari18


Ari18
őstag

Szépen néz ki. Remélem a játék is ilyen lesz, mármint játékélményre.

[ Szerkesztve ]

(#26) danilla


danilla
őstag

Szép kis játék, szép verseny fog kialakulni ez és a MW2 közt, szerintem.

https://twitch.tv/ddplayzone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.