Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iday


iday
aktív tag

Nézel egy domain lekérdezést.

Registrar URL: http://www.publicdomainregistry.com
Updated Date: 2020-09-15T06:21:24Z

Látod nem túl régi regisztráció.

A fizetési lehetőségeknél nincs paypal, akkor szevasz.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#2) szabonagyur válasza iday (#1) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tele a gugli vele, hogy kamu oldal, alkg par honapos stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

NA ez az, hogy van Paypal-os fizetési lehetőség...

(#4) qqcqqc válasza bacsis (#3) üzenetére


qqcqqc
őstag

Görgess lefele, oda ahol a tényleges spec van, az hihetőbb: 8 GB RAM, 128 GB M SATA SDD, Celeron processzor.... :)

(#5) bacsis válasza qqcqqc (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Menj fel a hardverapróra... ennyiért csak egy szem SSD-t kapsz, nem egy ilyen komplett gépet...
Szóval ha senki többet harmadszor akkor lehet egy életem egy halálom. és berendelek egyet :U

(#6) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Ők nem adnak el bagóért egy gépet, te visszakapod a pénzedet, ők megszerezték az adataidat.
win-win-win

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#7) 8th


8th
addikt

Facebook dobta fel a reklámot.

Pont ez a csapda. Tele a faszbúk a vevők átverésére szakosodott kamu webshopokkal. Százból kilencven fizetett hirdetés ilyen, nettó átbaszás. Vagy a pénzedre és/vagy az adataidra utaznak. A te döntésed, hogy önként nekik adod-e de géped onnan garantáltan nem lesz ennyiért.

(#8) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Ez most nem komoly ugye? :-)

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#9) waccamár


waccamár
senior tag

Amelyik oldalon nincs egy egyértelmű impresszum, cégnév, stb. az tuti kamu - ha a gyanúsan olcsó, lehetetlen deal-ekből ne lenne egyértelmű).
Ami túl jó ahhoz, hogy igaz legyen, az nem igaz.

Az is árulkodó, hogy a contact us oldalon valami marts58 végződésű email van,
az intellectual property rights-nál egy protonmail-es végződés
(ahol elvileg nagyon komolyan veszik a privacy-t, szóval good luck bármelyik szervnek onnan adatot kikérni - ha egyáltalán eljutna odáig bármilyen ügy),
a privacy policy oldalon meg megint egy 3. email van megadva és itt sincs semmilyen céginfó.

(#10) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Na ja csak ugye a paypal fizetés elég biztonságos... ezért is nem értettem, hogy akkor mi itt a biznisz... de akkor valszeg az adatlpoáson van a hangsúly :U

(#11) szabonagyur válasza bacsis (#10) üzenetére


szabonagyur
félisten

Olvasd el a részleteket... benne van, hogy elállhatsz és visszakapod a pénzt ha visszaküldöd.

Gondolom valahol ott a rejtély, hogy a termék sosem érkezik meg hozzád.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12) Adamyno


Adamyno
tag

Én egyszer pont egy hasonló Facebook reklám alapján vettem egy egész markológépet 40 ezerért :DDD
Sose' jött meg. Nagy nehezen de visszajött a pénzem a PayPal által.

A GPD gyárt többféle mini gépet, alin lehet is venni de ilyen 200k huf körül mozog az áruk. Fájt a fogam sokáig egyre de elengedtem. Inkább rendeltem egy ilyet.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#13) Urby66


Urby66
aktív tag

Ez egy GPD mikro. A valós ára olyan 120-150 ezer forint között van.
[link]
Az átverés itt lehet az adatlopás, illtve az, hogy ha 100-ból már 5 ember valami miatt nem kéri vissza a pénzét vagy van olyan hülye, hogy hitelkártával fizet akkor nyertek 100 dodót.
Azt meg már meg sem mertem nézni, hogy a fiztési oldal valóban a PayPal hivatalos oldalára visz vagy csak valami másolt kamu oldalra...
Apám mondja mindig, hogy ingyen ebéd nincs....

(#14) 8th válasza Adamyno (#12) üzenetére


8th
addikt

Haverom karcolást javító filcet vett jó drágán facebookon. Rákente a kocsira és másnapra megmarta a fényezést. Nem kicsit röhögtem amikor elmesélte honnan vette. :))

(#15) razorbenke92

Valami ilyen hirdetés volt az is, amikor szuper képek voltak arról, ahogy egy körfűrészt fog egy melós a kezében. Le volt írva minden paramétere az oldalon. 20$ volt az is. Na persze nem a körfűrész.

A terms and conditionsben le volt írva, hogy ők csak munkavédelmi kesztyűket árulnak. A termékadatlapokon pedig a képeken szereplő gépek specifikációit csak a nagyfokú érdeklődés miatt tették ki. De a vételek tárgyai továbbra is a képeken látható kesztyűk, melyeknek nincs specifikációja.

A terms and conditionst kipipálod, hogy elolvastad, akkor is ha nem. Ezután nehéz refundot kérni átverés címszóval.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#16) Hintalow


Hintalow
senior tag

Az egy dolog, hogy oda van írva a paypal, de valszeg a fizetési folyamat során kiírja, hogy sajnos most éppen nem működik, és ott is lesz rögtön a kártyaadatok közvetlen megadása...
Vagy átdob egy kamu paypal oldalra, és grátisz annak a kódjait is megpróbálják behúzni :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#17) RudY válasza Hintalow (#16) üzenetére


RudY
addikt

Működik a PayPal, végigpörgettem. A GPD MicroPC kapható már egy ideje máshol (banggood, geekbuying stb.), de 100 ezer fölötti az áruk, ahogy a gyártónál is ([link]).
Szerintem kizárt, hogy ennyiért és valóban ezt lehessen behúzni.

[ Szerkesztve ]

(#18) totron válasza Adamyno (#12) üzenetére


totron
addikt

Sokakban félreértés van: itt nem a fizikai termék a mosógép, hanem a vállalkozás maga. Ők mosták kezeik.

(#19) bacsis válasza 8th (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

...Ellenpélda: Zasszoyn vett ilyen "spéci" felmosót... jó drágán.. 15ezer volt.. megjött, röhögtünk hogy mi ez a szar, de gagyi... aztán mondom azért csak próbáljuk ki... NA ráadásul gyári hibás volt, eresztett... Írtunk az oldalon megadott email címre... válaszoltak, hogy fotózzuk le a sérülést és ha tényleg nem mi vágtuk tönkre, cserélik.. lefotóztuk, látátk hogy öntési hibás a cucc, mondták küldik az újat... kicserélték.. továbbra is a vicc kategória volt... de mondom próbáljuk kis, és lám, tényleg tök jó, frankó a kialakítása praktikus kényelmes felmosó... Szal néha azért lehet jó cuccot is kifogni :)

(#20) Urby66


Urby66
aktív tag

Hmm, lehet a közösség érdekében el kellene végezned ezt az "emberkisérletet" és rendelni egyet. Aztán még az is lehet, hogy szerencséd lesz.
Persze folyamatosan dokumentálj itt, hogy mi történik! ;]

(#21) Eastman válasza totron (#18) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi, zseniális! :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22) zone válasza bacsis (#10) üzenetére


zone
őstag

Nem csak az... Ha jobban megnézed, alapból a "mouse accessories" van kiválasztva. Kommenteltek itt páran, de senki nem vette észre. Aki megrendeli, az listázott balek lesz és mehet neki a spam az újabb lehúzással.
A PayPal pénzvisszatérítést meg simán megkerülhetik egy 10 centes vacak postázásával (így bizonyítva, hogy küldtek valamit), vagy arra játszanak, hogy ekkora összeget alapból kevesen kérnek vissza.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#23) razorbenke92 válasza zone (#22) üzenetére

Ami azt illeti én a "Shop now" gombra csak most kattintottam rá, hogy ideírtál. Szerintem sokan voltak még így, ezért nem vettük észre. Az átb*szás filteren nálam már ott megbukott, ilyenkor nem kíváncsiskodom, hanem bezárom a lapot.

Addig meg látatlanban megmondtam, hogy 20USD valami olyan lesz, ami a képen van a laptop mellett.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#24) Sirpi válasza zone (#22) üzenetére


Sirpi
senior tag

Jaja, a legördülőből magát a gépet kiválasztva az is vihető $899.99-ért :Y

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#25) Sotho válasza Sirpi (#24) üzenetére


Sotho
őstag

Nincs benne koffein. És ez a blogbejegyzés a csapda :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.