Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) gamerkiller válasza bacsis (#299) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én Win7-el sosem szívtam még, XP-vel meg nem tudom megszámolni. Tömören: Nálam jobb, gyorsabb, amit használok minden elindul, stabilabb, stb. :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#302) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Használjátok akkor egészséggel, és remélem hogy a win7 operációs rendszeretek is hozzá járul, hogy 23-án nagyon jól érezzük magunkat :R

(#303) gamerkiller válasza bacsis (#302) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azon ne múljon, hagyok szabadon egy üres partíciót a holnapi nagy telepítés során, és viszek XP-t is. Mit szólsz? Fél óra alatt fel tudom rángatni a gépre úgy hogy játszható legyen rajta.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#304) bacsis válasza gamerkiller (#303) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tudod hogy voltam fent a lanparty-n az emberek felének win7 volt a gépen.. nem volt gond természetesen xp vista win7 is megfért egymás mellett, DE! volt egy kis srác, win7et használt és a shift patchát kellett volna kicsomagolni, de mindíg azt írta ki hogy disk read error, akármelyik partíción akármilyen könyvtárban próbáltam.. beraktam az én gépembe a pendriveot kicsomagoltam majd a kicsomagolt állományt másoltam fel a srácnak.. na az ilyen húzásai miatt nem komálom a win7et ;)

(#305) sagesz93


sagesz93
addikt

nálam is a win7 a nyerö, stabilabb és megbizhatóbb sokkal mint az xp szerintem. Cs is megy nálam.
de azért az xp is fennt van, néha azért jól jön.

(#306) Bling95


Bling95
őstag

gamerkiller, compatibility mode-ban nem tudod megpróbálni?
nem tudom hogy játékot lehet e így inditani, de ha igen akk lehet bejön

(#307) puttputt válasza Bling95 (#306) üzenetére


puttputt
őstag

Nem tudom, 7-nél mennyire járható út...
Mindenesetre, Vista alatt működik ez az opció időnként.
Szerver alapú, multi-F1 Challenge-et itt a PH-sokkal is vidáman csinálgattunk, pedig kompatibilitási módon kívül (simán) még csak el sem indult nálam a program.

Portable XP? Két partíció? 2 OS?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#308) Móci


Móci
addikt

Ha esetleg emre menne, akkor lehet, hogy én is. Előtte még beszélek vele, hogy beférnék e hozzá a géppel. Majd kiderül...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#309) bacsis válasza Móci (#308) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az szuper lenne :R

(#310) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Nálam a windows 7 compatibility mode teljesen halott, eddig bármivel próbáltam nem jött össsze. :( Ráadásul StarCraft-ozni sem lehet alatta, mert ugye nincs IPX/SPX protokol. :O

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#311) Ipse89 válasza bacsis (#297) üzenetére


Ipse89
tag

Ennyi! :DD Nekem is az Xp a szivem csücske, Szép és jó a win7, de karaj nem ismerem, meg jópár dolog ami nemtetszik. Jah és szintén fujjj az érintőképernyös telefonokra(nem szeretem őket :F ). Éljen a Retró!

off: Kivéve a retro muff ;] :)) :DD

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#312) bacsis


bacsis
Közösségépítő

inkább azt beszéljük meg, hogy ki is hoz routert?

(#313) bacsis


bacsis
Közösségépítő

jahh igen!
LAN kanócot hozzon ám minndenki :K

(#314) puttputt válasza bacsis (#313) üzenetére


puttputt
őstag

Robbantás is lesz? :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#315) bacsis válasza puttputt (#314) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem árt alaposan felkészülni :K

(#316) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

bacsis! Szerintem jó lenne összeírni egy listát, hogy mely játékokkal nyomnánk, így feltelepíthetjük előre a kiszemelteket és megspórolnánk a telepítési procedúrát aznap (persze csak azokat tenné fel mindenki, ami neki megvan).

Win7-re reagálva: az NFS Shift patch nekem pont XP alatt nem műkődött (de feltelepült), Win7-en tökéletes volt, ahogy ismerem a fülei "kissrác"-okat szinte tuti, hogy az ő gépébe volt a hiba (vírus, rossz beállítás stb.).

sweetlou6.wordpress.com

(#317) habo2 válasza Sweet Lou 6 (#316) üzenetére


habo2
csendes tag

ha elolvastad volna a bejegyzést, akkor tudnád :DDD :DDD

"Első sorban a következő játékok lennének:

Far Cry, Far Cry 2, GRID Settlers3, Age Of Empres II (Age Of Kings) 1nsane...

Meg persze amit szeretnétek, így valszeg lesz Call Of Duty, meg Unreal Tournament 2004 is meg ilyesmik.."

aznap este sztem pont benned volt a hiba... aki eldobálja a teli üveg sopit... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#318) Sweet Lou 6 válasza habo2 (#317) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Csak régebben olvastam a cikket, köszi a kiigazítást :R

Elejtettem, nem direkt volt! ;] Picit sokat ittam :DDD

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#319) bacsis válasza Sweet Lou 6 (#316) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pedig még írtam is privit hogy fusd át újra :P
na legalább tudod ;)

(#320) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Bacsis! Netkábelem nekem nincs, csak a 20 méteres ami a két szoba között el van vezetve, beépítve. Mekkora darab kellene? Megpróbálok venni. Szabvány UTP igaz?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#321) bacsis válasza gamerkiller (#320) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

cseréld vissza az avatarod, ez nem illik hozzád :N :P
jahh sima UTP szabvány az jó...
de ne a media mark-ba vegyed mer az drága

(#323) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Nekem van néhány 2m-es patch kábelem, úgy kb 15-20db bontatLAN. :DDD routert hozhatok, meg switchet is. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#324) gamerkiller válasza bacsis (#321) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De eldöntöttem hogy 1 hónapig nem fogok borotválkozni, és akkor így fogok kinézni.. Hátracsapom a baseballsapkám, és jó is.. :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#325) bacsis válasza Ranagol_5 (#323) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az bőven elég lesz :K
de ki is hoz routert? mert valamelyőtök mondta csak már nem emléxem :B
gamerkiller! Ehhez a fejhez szerintem bazi nagy sörhas passzolna ;) :C

(#326) gamerkiller válasza bacsis (#325) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem emlékszel? Olvass vissza.. ;]
Sörhas? Szerintem annyira nem.. :)
Akk' nigger leszek.
Nem, mégsem.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#327) Ranagol_5 válasza bacsis (#325) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Én mondtam a routert, megaztán lehet, hogy más is felajánlotta. Egyébiránt a cod2őt is bevehetnénk a játékok közé. :B

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#328) gamerkiller válasza Ranagol_5 (#327) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Lesz minden mi kell.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#329) bacsis válasza Ranagol_5 (#327) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen, az tényleg jó játék, be is írom a bejegyzésbe...
szuper, el ne felejtsd a routert akkor :R

(#330) Ranagol_5 válasza bacsis (#329) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Természetesen nem felejtem. Van egy 32es switchem valahol kölcsönben, mert itthon csak a 2x16os 3com van, de az meg csak 10/10-es. Max ha nem találom meg hozom a 8asokat. ;]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#331) bacsis válasza Ranagol_5 (#330) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

én is viszek egy 8ast, szal elég sztem ha hozod a routert meg egy 8as switchet :R

(#332) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Lassan lehet figyelgetni a hosszú távú előrejelzéseket hogy milyen idő lesz 23-án...
sztem csak hideg lesz, de hó ónos eső jég meg ilyen vackok nem :)

(#333) Ranagol_5 válasza bacsis (#331) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

8asom pont nincs egyenlőre, de terve van/volt véve egy 8as gigabites. :DDD Majd kerítek egyet valahonnét. Juteszembe, CSS nem is lesz? :O Mert én annyira nem vagyok nagy autósmatyi. :U

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#334) bacsis válasza Ranagol_5 (#333) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

végülis.. mindegy hogy CS1.6 vagy Source szal akár az is lehet :R
Nekem mindegy hogy mit játszunk, amit szeretnétek, az lesz, csak 3 kikötésem van: 1: játszunk Far Cry-ban csapatos zászlóst pár karikát, esetleg fre for all-t játszunk egy pár kör 1nsane-t, és játszunk 2 kör Settlerst, azért 2-t mert mert az első karika tanuló kör mindenkinek, a második karika pedig az éles :R
HA ezek megvannak bármiben benne vagyok :R

Skacok! Még egy fontos elosztót, kb 3-asat se felejtsetek el

(#335) Ranagol_5 válasza bacsis (#334) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Settlersből nekem csak a 4 fekszik egyéb amúgy minden más stratégia mehet, kb fél óra és beletanulok. :DDD Farcry mehet insane-t annyira nem csípem, akkor már inkább flatout :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#336) bacsis válasza Ranagol_5 (#335) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh csak ahhoz sok népnek nincs gépe.. jó lesz az 1nsane meglátod :K
ha a settlers4 bejön a 3-at imádni fogod :R

(#337) Ranagol_5 válasza bacsis (#336) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Úgylegyen, én kompromisszum kész vagyok. :) Le is kapom akkor a 3at, aztán belenézek.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#338) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Na urak még bő 2hét
viszont nagyon eltűntetek!
Remélem senki nem gondolta meg magát :))

(#339) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok.
tavasszal sztem én is lehet elmászok. van 24 portos hubom is :) Sok sikert a mostanihoz. Bacsis: Én Majd Notival mennék. Ha legközelebb lesz szólhatsz. :C :C :C

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#340) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na végre ismét van normális egerem...:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#341) bacsis válasza fkenny (#339) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mostanira nem jössz? :))
Winner_hun akkor vigyázz rá, elég ha majd nálunk fogod csak szétverni ;]

[ Szerkesztve ]

(#342) Winner_hun válasza bacsis (#341) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igazság szerint a régi egerem használom, csak a panelját cseréltem ki, kb fél éve valahogy sikerült kinyírnom:U Csapkodni nem szokásom:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#343) fkenny válasza bacsis (#341) üzenetére


fkenny
senior tag

Ha tudnád honnan jönnék .... Túrkeve a város amelybe élek. Játékokkal sztem lesz majd gond (acer aspire 5536g noti) meg most félév..... de tavasszal remélem el tudok menni. remélem összejön.

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#344) bacsis válasza Winner_hun (#342) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

sok embernek nem szokása, a Lanparty-kon mégis a nagy átlag megbolondul :DDD

(#345) habo2 válasza bacsis (#344) üzenetére


habo2
csendes tag

ezaz :)

van, aki az egeret, van aki a bill-t csapja szét :C (nem Gates-t :DDD )

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#346) fkenny válasza bacsis (#344) üzenetére


fkenny
senior tag

ezt igazolhatom! :DDD Van 1 egerem ps2-es az a baja de az 4 lant kibírt és még most is hibátlanul megy. pedig ha rossz a statom akkor "hisztizek" rendesen :)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#347) bacsis válasza fkenny (#346) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én elég kultúrált embernek tarom magam (közösségben :DDD )
De lanparty-n akaratlanul is elejtek egy két khmm trágár kifejezést de legalább a billkómat nem csapdosom :))

(#348) fkenny válasza bacsis (#347) üzenetére


fkenny
senior tag

Én is (szerintem) Kivéve lan .Én csak az egeret gyilkolom. .Haveroméknál annyira nyomtam az asztalhoz az egeret hogy lesúroltam a lakkot az asztalról . :DD De nem hiszem hogy egyedül vagyok ebbe a helyzetbe :P A bill-t mag belekajálok. (külsőbe nem a notiéba) de az egeret nem kímélem de most elvagyok túlélt már a mostani is sok jácmát. A sípolós szavak szerintem mindenkiből előjönnek néha spontán. pl: mikor codba kapsz 1 fejest pedig lápon lőttek vagy hasonló....

[ Szerkesztve ]

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#349) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Ajjaj, akkor én meg sem szólalok. Tőlem fogjátok hallani a legcifrább magyar káromkodásokat akár 4-5 perces szólamban. :DDD

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#350) habo2 válasza Ranagol_5 (#349) üzenetére


habo2
csendes tag

akkor bennem új barátra találsz, ilyenkor néha nekem is elszáll az agyam :DDD :DDD

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.