Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bacsis válasza fekeandras (#100) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

oks a 2db 8as már jól hangzik :K
Far Cry, Far Cry 2 talán CS1.6

(#102) fekeandras válasza bacsis (#101) üzenetére


fekeandras
őstag

Unreal Tournament 2004, Quake 3 Arena, MoH:Allied Assault... ilyesmikhez mit szólna a nagyérdemű?

mod: De 23.-a még soká van. Meglátjuk sikerül-e eljutnom odáig.

[ Szerkesztve ]

(#103) gamerkiller válasza bacsis (#101) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kár hogy semelyikkel nem játszottam még, de legyen.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#104) bacsis válasza fekeandras (#102) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát én meg ezeket nem ismerem, de ha a többieknek van kedve, miért ne :)
gamerkiller! Ne parázz, bele fogsz jönni :K
Mindegyik Far Cry nagyon jó multiba, bizony még a 2. rész is ami amúgy nagyon uncsi, multiba nagyon tuti...
Amikor zászlót kell rabolni, az egyik csapat elrabolja a zászlót, oszt menekül vissza a kiinduló helyre, a másik csapat szintén üldözi kocsival, azt megy kocsival az üldözés, de hoppá egy bazi homokdűne amin nem megy fel a járgány, mindenki kiugrik a kocsiból, kezdődik a nagy rohanás, na meg a golyók elől elkommandózás :) nagyon ott van elhiheted :K

[ Szerkesztve ]

(#105) fekeandras válasza bacsis (#104) üzenetére


fekeandras
őstag

Milyen gamer maga ,,szakács" uram? :DDD Nem ismered a Q3A -t? :Y

Q3A
MoH:AA
UT2004

[ Szerkesztve ]

(#106) bacsis válasza fekeandras (#105) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ismerem... De nem játszottam vele multiban, singleben meg kb 30percet... valahogy kimaradt :B

(#107) zoltanz válasza bacsis (#104) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mondjuk nekem az Unreal2 volt az ász. Volt egy pálya ahol valami kapcsolóházat kellett biztosítani, és sorban száltak le a gépek, egy jópár tucat ellenel a fedélzeten, aztán bombákat stb kellett elrejteni, meg kaszálni őket golyószóróval. Nem volt hiány adrenalinban egy egy ütközet végefelé, amikor allig maradt egy-két skuló . :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#108) bacsis válasza zoltanz (#107) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

inkább azt mondd, hogy honann jönnél ;)
puttputt! Akkor téged Gamerkiller fog hozni ugye? szal a te fuvarod megoldódott?!

(#109) Winner_hun válasza fekeandras (#102) üzenetére


Winner_hun
félisten

UT2k4 okéééé:D Lassan egy éve nem játszottam vele, be kéne szereznem egy egeret és kéne akkor gyakorolni...

Szerintem rövid, nagyon rövid lesz ez a fél nap:(

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#110) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Felvehetsz engem is a listára. Kocsival megyek Nagyvázsonyból.

Ja, az kimaradt hogy 8 -as switchet is viszek :) Utitárs jöhet, 1 elfér, 2 nyomorog :D

[ Szerkesztve ]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#111) bacsis válasza Winner_hun (#109) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh amúgy ne hagyjatok, hogy lapotpon játszak FPS-t mert úgy szórom Trackpoint egérrel a "hedsátokat" Mint fatal1ty a legjobb egerével :K

(#112) bacsis válasza [HUN]Zolee (#110) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

uhh szuper vagy :R már írlak is :R

(#113) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Autós játéknak a Trackmania Nations szvsz jó móka lenne. Ingyenes és eléggé le tud kötni:D
Aki nem ismeri guglizzon:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#114) fekeandras válasza Winner_hun (#109) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát a korábbi partikon valakinek valami mindíg volt a gépével. Vagy driver nem volt ok, vagy nem volt fent valami játék, vagy fent voolt de nem látszott a hálózaton a gépe stb... Fél nap csak a hálózat konfigurálás + másolás/telepítés lenne. És csak utánna a játék.

#113: :C úgyvan! :K

[ Szerkesztve ]

(#115) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Remélem nem lesz hideg, mert a kocsiba szándékoztam aludni :))

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#116) Winner_hun válasza fekeandras (#114) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez meg a másik..

Ja igen, a TrackMania-hoz az is hozzátartozik hogy nincs nagy gépigénye!

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#117) gamerkiller válasza bacsis (#108) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Csak akkor tudom hozni ha Keldor Papa elvállalja az autótulajdonos szerepét. Ha nincs kedve hozzá, akkor buszozok én is. Szerintem az OS-ekkel még gond lesz, nekem Win7-em van. Szerintem is kevés lesz ez a ~fél nap, de hát ne éljünk vissza Bacsis és családja vendégszeretetével.. Én leszek amúgy a legfiatalabb?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#118) Gorneck


Gorneck
titán

Tróger Sanyi... :)

Ha úgy alakul akkor számíthatsz rám (államvizsgám lesz valszeg ekkor tájt)...bár gépet nem viszek...de bámészkodni lenézek kicsit... :D

Gorneck#1239

(#119) gamerkiller válasza Gorneck (#118) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ha találkozom egy jómunkásemberrel már megéri elmenni..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#120) Bocaa


Bocaa
senior tag

központi felvételit írok akkor pedig szivesen elmentem volna :B

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#121) bacsis válasza gamerkiller (#117) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Skacok!
Nem fél nap lesz!
Hanem majd egy egész!
Reggel 8tól este 9-10ig lehetünk kb.. ennyi csak elég lesz konfigolni és játszani :K
Gorneck23! Köszi a megszólítást :DDD
Remélem le tudsz nézni, ha másnem, kicsit dumálni, főleg mert mókahelyen nem sokat találkozunk :)
Akkor beírlak atalánhoz... akkor gondolom Tatabányáról jössz
amúgy jahh... lesz itt újonctól jómunkásemberig minden féle :))

[ Szerkesztve ]

(#122) Gorneck válasza Bocaa (#120) üzenetére


Gorneck
titán

Sok sikert.

gamerkiller: Lesz ott pár jómunkás... :D

bacsis: puttputt-ért ha úgy alakul be tudok ugrani...de mivel még nincs időpontom (államvizsga) így nem ígérek semmit. Meg ahogy mondtam...ha előtte lesz a vizsga és sikeres, akkor 1-2 hétig tuti nem leszek megtalálható... :D Inni fogok mint annak a rendje...szal a lényeg, hogy nem mondok semmi biztosat...
Én is az vagyok...szal csak kedveskedtem... ;] Kérdezd DP-t, ő igazol engem... :D Írhatsz Tbányát jahh...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#123) Winner_hun válasza bacsis (#84) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jhonny06 Budakalász, Budapest fuvarra vár
:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#124) - = Zk = - válasza bacsis (#97) üzenetére


- = Zk = -
félisten

okés :R

98: nekem az is elég, ha ott leszel az "anyóson" :)) ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#125) bacsis válasza Winner_hun (#123) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Budakalászról be tud kommandózni Budapestre :K

(#126) Winner_hun válasza bacsis (#125) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja hogy csak Bp-re? Voltam már nála, nem olyan nagy kitérő, házhoz tudok menni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#127) bacsis válasza Winner_hun (#126) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

arra kérnélek, hogy akkor ezt beszéljétek meg, és ha sikerült kitalálni, hogy csináljátok, szóljatok, és akkor leveszem a bejegyzésből hogy fuvarra vár :R

(#128) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Jó Hír skacok!!!!
Ki adták a kultúr házat 23-ára, a nyugdíjas termet kértem, mert nekünk az is elég, és ocsóbb is :K reggel 8tól este 10-ig kértem, de ha éjfélig maradunk akkor sincs gáz...
Valszeg a bérleti díj még 5ezer FT SEM!!!! lesz... így sztem fejenként 300FT-ból meg fogjuk úszni :C

Mivel le foglaltam a kultúrt, már nincs visszaút :))

[ Szerkesztve ]

(#129) nuke7 válasza bacsis (#14) üzenetére


nuke7
veterán

sziasztok!
bp-ről várok fuvarra, vinnék gépet :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#130) gamerkiller válasza bacsis (#128) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez bizonyára tényleg jó hír, de nem ártott volna azért tisztázni előre hogy mindenkinek jó e. Ez csak ötlet volt, nekem mind1 mikor van.. :) Ha jó a Win7 naptára, akkor Január 23 egy szombati nap.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#131) [HUN]Zolee válasza bacsis (#112) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Sajnos közbejött családi program amit nem lehet kihagyni :( Pedig már a sört is megvettem ;]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#132) puttputt válasza Gorneck (#122) üzenetére


puttputt
őstag

Hű de szépen termelődnek a hsz.-ek. :)
Még jó, hogy ezen megakadtam.

Nagyon megköszönném!
Odafelé még úgysem leszünk "kapatosak". :DDD
(A múltkor is frescho volt olyan kedves és hazáig elhozott, így tudtam csak végig maradni.)

bacsis: Ha esetleg megint gond lenne az egészséggel (ne legyen!) akkor akár infúzióstul is átgurítunk a kultúrházba. ;]

MOD: Most látom, hogy gamerkiller már fixálta a dolgokat.
bacsis: Akkor, kettőjük közül valakihez odacsapódnék..., akinek épp nem jelent gondot és jobban "útba esek".
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#133) emre


emre
veterán

Üdv Urak!

Hála Winner_hun áldásos agit-prop tevékenységének lehet én is beszállnék a buliba. (már ha nem zavarok) Amúgy is el akartam valamikor menni Polgárdiba motor alkatrészért.
Ha megyek akkor kocsival, Kaposvárról, full, asztali géppel.
Tehát egyelőre a Talán kategóriát erősítem, de erősen bízok benne hogy összejön a dolog.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#134) bacsis


bacsis
Közösségépítő

gamerkiller!
egyrészt tegnap a jelentkezők közül senki nem szólt, hogy nki nem jó a 23-a másrészt a kultúrt mások is gyakran használják, így korlátozott időben lehet csak kivenni, 23-án így is lesznek rajtunk kívül egy másik teremben. harmadrészt nekem is korlátozott az időm, tehát nagyon más időpont amúgysem jöhetne szóba :DDD amúgy jahh 23. szombat
[HUN]Zolee! Hát nagyon sajnálom, hogy nem tudsz jöni... kiveszlek a listából, ha esetleg úgy alakul jelezz újra nyugodtan :R
puttputt! Jahh legrosszabb esetben ágyastól visztek, de mostmár ha törik ha szakad meglesz tartva ;) Jahh, Gorneck23 nem fog tudni jönni :( szal neked más fuvarozót kell még kerítenünk ;)
emre! Örülnénk ha tudnál jönni, beírlak akkor a talán közé, de remélem hamarosan a biztosak mezőnyét erősíted ;) :R

(#135) Bling95


Bling95
őstag

23.-án épp felvételit írok :(

(#136) bacsis válasza Bling95 (#135) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát nagyon sajnálom :U
Talán majd a tavaszi összejön ;)

(#137) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jhonny06 és nuke7 fórumtársakkal én tele is vagyok a kocsiba mivel mindhármunknak asztali gépet kell hurcolászni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#138) Winner_hun válasza gamerkiller (#130) üzenetére


Winner_hun
félisten

Olyan úgy sincs hogy mindenkinek jó legyen, csak ha kevés ember jelentkezik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#139) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Én házon, egerek kívül mást nem nagyon tudok vinni.. A hangcucc nagy, mélynyómóval mindenestül kb 4 kiló, és nem kis hely. Monitor esélytelen. Billentyű? Hát nem tudom, lehet.

Bacsis lehet hülye kérdés de fesz szabályzót vigyek? Nincs ott áramingadozás, stb? 4 gép ráköthető. Kábelek? (táp, monitor, stb.)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#140) puttputt válasza bacsis (#134) üzenetére


puttputt
őstag

Ugye, ha gamerkiller kocsival érkezik, akkor "de"...
Más opció egyelőre nem nagyon létezik.
Amúgy, a vonat is vidám dolog..., múltkor is nagyon hangulatos volt. ;]

---
#134: Az is lehet, hogy a szomszédos teremből kimenekülnek egy idő után. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#141) Winner_hun válasza gamerkiller (#139) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hangszóró helyett amúgy is füles kéne. Voltam olyan lanon ahol többen is hangszóróval nyomták, érdekes volt:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#142) gamerkiller válasza Winner_hun (#141) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Sajnos nincs fülesem. Puttputt: Az hogy kocsival megyek e, ma este kiderül.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#143) Winner_hun válasza gamerkiller (#142) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valakinek csak lesz kölcsönbe (nekem sajnos nincs, 1 db van itthon összesen).

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#144) sagesz93 válasza gamerkiller (#142) üzenetére


sagesz93
addikt

Ha megyek, a telóm fülesét végső esetben oda tudom adni(agybadugós ;] ,jack)
De fejhallgatóból nekem is csak 1 van.
de bacsisnál biztos van 1-2 ilyen dolog :D

[ Szerkesztve ]

(#145) Bling95 válasza bacsis (#136) üzenetére


Bling95
őstag

hát remélem, persze ha ezen tulvagyok jön a beadni anyámnak rész :D

(#146) bacsis válasza Winner_hun (#137) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nagyon zsír, akkor őket is berakom biztos közé és kitörlöm hogy fuvarra várnak :R
gamerkiller! Ne hogy má hozz hangcuccot :DDD
Adok majd neked fülest azon ne múljék... meg akkor kapsz egy moncsit is :R
nincs áramingadozás, máskor is rá szoktunk cuppanni 20-25en akár.. most meg ráadásul lesznek laptoppal is.. szal nem lesz gond... bár egyszer-egyszer mindíg leszokta vágni a biztosítékot :DDD Amúgy te hány éves is vagy ha szabad kérdeznem? mert ugye mondtad hoyg te leszel a legfiatalabb

[ Szerkesztve ]

(#147) puttputt válasza bacsis (#146) üzenetére


puttputt
őstag

Esetleg kicsit megdöccen Füle áramszolgáltatása... ;] Előre be kéne jelenteni. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#148) Winner_hun válasza bacsis (#146) üzenetére


Winner_hun
félisten

Biztos hogy nem ő lesz a legfiatalabb.:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#149) bacsis válasza puttputt (#147) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ma reggel lett bejelentve (már mint amikor ki béreltem).. tudják mi a tervünk, készülnek ránk ne aggódj :DD
Winner_hun! Szerintem sem ;) pl habo2 barátom pl 17 éves... azt hiszem :B

[ Szerkesztve ]

(#150) sagesz93 válasza bacsis (#149) üzenetére


sagesz93
addikt

szerintem én lennék.
27.-én töltöttem a 16-t.
De akik központi felvételi miatt nem tudnak jönni, 14körül vannak :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.