Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nem vagyok benne biztos hogy ez a legmegfelelőbb topik a kérdésemnek (amennyiben így van, akkor elnézést és nyugodtan irányítsatok a megfelelő helyre), de ez a legújabb lanpartys téma, ráadásul a címben is ott a retro, engem pedig az érdekelne, hogy milyen játékokat tudnátok javasolni egy retro lanpartyra, ahol Win7-es gépeket használnánk? Magyarul mi az amit a régiek közül el lehet indítani és megfelelően működtetni ezen a rendszeren valami úton-módon és játszható hálózatban egymás ellen, vagy kooperatív módban? Akármilyen komoly hack is kelljen hozzá, csak utána tényleg rendesen menjen.

Előre is kösz a segítséget! :R

(#602) danih válasza sing1ep1ayer (#601) üzenetére


danih
addikt

Retro és Win7? Azt hiszem most fejben nullával osztottam :DDD
Szerintem érdemesebb megnézni mivel akartok játszani, összegyűjteni ezeket a cimeket, és aztán elkezdeni guglizni.

(#603) sing1ep1ayer válasza danih (#602) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Modern gépen a Win98 SE elég könnyen driverproblémákba ütközik, virtuális gépként pedig rengeteg gond van vele, ha játékokat akar futtatni rajta az ember - így jön össze a Win7 és a retro. Esetleg az XP, mint köztes megoldás, még elfogadható.

Nekem mindegy mivel játszom, lehet egy olyan autóverseny, vagy FPS is, amit még sosem próbáltam, de jó és futtatható lehetőleg Win7 alatt, vagy virtuális gépen mondjuk XP-n. itt azért a 400.000+ felhasználó közül csak van valakinek konkrét tapasztalata, amit meg tud osztani. Persze guglizok is mellette, de ennyi erővel mindenre lehetne ezt válaszolni és ez a fórum sem kellene, hisz minek, ha "érdemesebb inkább guglizni"? Én olyan játékokat nem tudok "összegyűjteni", amit még nem láttam sosem, tehát ismeretlen számomra. De mondom: fut a gugli ezerrel, nem kell félni, viszont ha valaki e mellett tud segíteni, az ne tartsa magában.

(#604) danih válasza sing1ep1ayer (#603) üzenetére


danih
addikt

Oksa, nem jelezted, hogy egyáltalán nem játszottál - igaz fenntartom hogy előbb el kell dönteni mivel akartok, és nem forditva (hiszen ezt itt senki sem tudja kitalálni - biztos létezik valamilyen preferencia, ha nem a tiéd, hát másé a partyról). Quake 3 megy Win7-en pl, talán az UT99 is.

[ Szerkesztve ]

(#605) forras2 válasza sing1ep1ayer (#603) üzenetére


forras2
őstag

Ha feljebb mész, akkor láthatod, hogy ez a topik nem is ezért jött létre. Lanparty volt szervezve, azért van ez ;)

Amúgy mi számít nálad retrónak?
Mert ha úgy vesszük, akkor a CoD2 is retró már, és megy win7-en :K

(#606) CaNNa3IS válasza sing1ep1ayer (#603) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

PL. descent I, II, III hihetetlen élmény hálóban. A 3 már grafikailag is értékelhető és elfut windows 7-en is. Mondjuk egy joy illik hozzá.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#607) jaja1981 válasza CaNNa3IS (#606) üzenetére


jaja1981
addikt

Tényleg a Descent!!!
Mekkora jó volt.

Na legközelebb kell.

(#608) JetiRulez válasza sing1ep1ayer (#603) üzenetére


JetiRulez
őstag

Régiek közül Starcraft, Quake1, Transport Tycoon, San Andreas, Doom, Duke3D. Persze a Starcraft és a SA kivételével mindegyikhez van megfelelő Windows port, illetve a Starcraftnak hányás színe van gyakran.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#609) unclefucka válasza JetiRulez (#608) üzenetére


unclefucka
senior tag

A C&C-k és Red Alert-ek is tökéletesen futnak Win7 alatt. :K
Sajnos a Mechwarrior 3 -ba már nem sikerült életet lehelni. :(
(nem baj, erre van a retró gép :DDD )
Asszem ez a hozzászólás egy kicsit elkésett :B

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#610) nem_tom


nem_tom
őstag

Ámbörök, van valami hír a 11. Fülei LAN partiról? :F

(#611) forras2 válasza nem_tom (#610) üzenetére


forras2
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.