Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66) Darmol válasza atok666 (#48) üzenetére


Darmol
senior tag

Mivel erősen összezavartad a dolgokat, légy oly szíves tisztázzál néhány dolgot ha már érdekes viselkedésmintával udvariatlan módon lehazugozol másokat.
Az OC, húzás, túlhúzás, tuning, a processzor gyártója által beépített funkciók opcionális használata milyen viszonyban van egymással és a gyártó által javasolt beállításokkal, gyártó általi alapbeállításokkal, gyártói garancia megőrzésével, milyen beállítási lehetőségek vannak.
Ezt mondjuk legalább a hivatalos gyártói és a te értelmezéseidet tekintve két irányból megközelítve, de ha a kettő megegyezik, akkor csak ezt a lehetőséget megjelölve.
Táblázatos formában is megfelel.
Megmondom miért.
Ha abból indulunk ki, hogy a tuning = OC és alapul vesszük, hogy proci gyártók az OC-t mint állapotot a garancia elvesztésével társítják, viszont a tárgyi tesztben a proci beállításait úgy változtatták, hogy az nem járt garancia vesztéssel, akkor nem beszélhető tuningról.
Engem és ahogy nézem másokat is teljesen összezavartál, persze lehet hogy ez volt a cél, de ha nem, akkor légy oly jó és önts tiszta vizet a pohárba.
Egyébiránt a 10900K-ról a jelentősebb tech oldalakon mindenkinek az a véleménye amit ABU is leírt, egy új AMD FX-9590. Teljesen szürreális értelmetlen pénzégető proci, amit marketing céllal adtak ki és aminek sok gyakorlati haszna nincs felhasználó szempontjából. És nem azért mert csakazértis AMD, hanem mert igazából az Intel palettájában is van olyan megoldás helyette ami értelmes vétel.

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.