Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Petykemano válasza lezso6 (#4) üzenetére


Petykemano
veterán

Én az ilyen elképesztően titokzatos mármár misztikus beszédeknek nem vagyok értője.

De tudom, mivel lehet meghúzkodni az oroszlán bajúszát! Figyelj csak:

ABU!!!!
Az AMD mi a fenének építette bele a vegába az LDS pressure elleni technikai ellenlépéseket, amikor látható, hogy önmaga a félresikerült vega10-en kívül más komoly vega alapú megoldást nem fog piacra dobni. Igen kétlem, hogy a raven ridge-ben található 11CU-s IGP-t valaha is érintené az LDS pressure. Előbb földbe áll az mástól. Itt van persze a vega20, de hát azt meg nem lehet tudni, hogy mit tud és hogy egyáltalán halandó ember fogja-e valaha látni.
A következő meg a fenghuang... de hát ez ilyen kétes. Ez is elég kicsi ahhoz, hogy talán ne a futtatható wave-ek száma miatt váljon elsősorban szűkössé a hardver. De nyilván mivel ez PC-konzol, ezért itt kellhet hosszabb távra tervezni.
Aztán meg jön a PS5, ami a NAVI-val közös alapokra építkezik. Tulajdonképpen miért nem volt elég az LDS pressure-t a NAVI-ban kezelni? Láthatod, hogy a voltából se lett semmi. Ha jövőre érkezik egy NAVI esetleg, akkor azzal bőven elég lett volna reagálni erre az LDS pressure problémára.

Szóval érted. Arra keresném a választ, hogy minek beépíteni egy architektúrába olyan piacokon a jövőben megjelenő problémára, amely piacokra az AMD az adott architektúrát nem is szeretné eladásra vinni. Merthogy jelenleg úgy fest, hogy a néhány eladott vega 56/64-en kívül más vega nem nagyon fog a gamer piacon megjelenni.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.