Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Hoho ,de jó hogy nem kapkodtam el a 980Ti vásárlást áldom az eszem :DDD :DDD :DDD
Így az AC-el végre már értelme lesz megvenni!
Nv döbeszt.

Next PC Upgrade: 2022

(#2) csabsz13


csabsz13
aktív tag

hát nem tudom. azért az anno 6-8-10 játék közül választós akció ütősebb volt (az talán az AMD-nél volt, ugye?)

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#3) #85552128 válasza Crytek (#1) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az biztos, hogy te nem kapkodod el a dolgot :DD

(#4) Gainka válasza #85552128 (#3) üzenetére


Gainka
őstag

😁😁

Azért komolyabb játékra számitottam a 950\960 mellé.

(#5) greyslay


greyslay
aktív tag

i am sorry de jó ez a bundle? :D Ezért megéri a játékot megvenni ?

"embertelen ember munka"

(#6) h1mpi válasza Crytek (#1) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Melyik részét, majd a 2020-as editiont? :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7) Televan74


Televan74
nagyúr

Én előrendeltem az AC Syndicate -t.Nálam nem opció én AMD -s vagyok. De legalább az NV nálunk is csinál ilyen akciókat.Az AMD leszokott róla. ;]

(#6) h1mpi
Megvárja a Pascalt. Aztán megint vár. Lassan már PC sem lesz, de ő még mindig vár. :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) Crytek válasza h1mpi (#6) üzenetére


Crytek
veterán

Ha az AC-ről van szó nincs apelláta. Az előzőt is megvettem -sok hónap úgy hogy a mai napig nem tudom játszani ....
Mivel a gépem 95%-a már megvan és csak a VGA hibádzik már csak hónapok kérdése és összeáll a cunder.

Next PC Upgrade: 2022

(#9) gainwardgs válasza Televan74 (#7) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ez jó :D

Ha végre vesz gépet pezsgőt lehet bontani :D

(#10) gianni85


gianni85
veterán

Siege béta alapján AC-t kérném, de ugye a Unity után ott se lenne jó előérzetem. Azért egy 980ti- hoz adhatnák mindhármat is :)

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Azért ez nem annyira jó felhozatal. Tavaly ilyen játékok mentek hasonló promókban:
- Far Cry 4
- AC: Unity
- The Crew
- Dirt Rally (AMD)

Az idei AC még akkor is fenntartásokkal kezelendő, ha a csillagokat is leigérik az égből. A Unity nem csak a bug-ok miatt nem volt olyan jó. Gyakorlatilag visszalépés egy Black Flag után, hiába lehetett bemenni épületekbe és volt fejlettebb a grafikus engine. A R6: Siege a béta alapján egy esztelen lövölde lesz, ami társaság nélkül semmit sem fog érni (lásd CS, BF. Ha nincs társaság és belekerülsz az idiótákból álló csapatba, akkor annyi a játékélménynek). A Heroes eddig engem speciel nem győzőtt meg, de lehet jó.

Mindenesetre ez most nem annyira vonzó... szerintem :DDD

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) voodoo98 válasza ribizly (#11) üzenetére


voodoo98
addikt

Asszem a The Crew volt a harmadik.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#13) ribizly válasza voodoo98 (#12) üzenetére


ribizly
veterán

Javítva

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

remélem ez egyben azt is jelenti hogy aprón olcsóbban hozzá lehet majd jutni ezekhez a címekhez kupon formájában.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15) Crytek válasza FireKeeper (#14) üzenetére


Crytek
veterán

Ez így szokott lenni mindig.Anno 3500-ért így lett meg a Unity is.

Next PC Upgrade: 2022

(#16) haxiboy


haxiboy
veterán

Humblebundlen jobb játékok vannak $1-ér :C :U
Majd a kupont olcsón ebayről :C

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) he7edik.


he7edik.
addikt

Azc oké hogy december 15-ig de mikortól?

Égő szöveg a flém vázon

(#18) haxiboy válasza he7edik. (#17) üzenetére


haxiboy
veterán

Mostantól, már be lehet váltani.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy van jó hír! Jöjjenek csak az Assassin's Creed Syndicate kulcsok apróra! :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) #85552128 válasza Televan74 (#7) üzenetére


#85552128
törölt tag

AMD-nél a márciusban lejárt kuponok óta nem is volt új akció, semmi értékelhetőt nem adnak a kártyákhoz... Még a Furykhoz beígért Battlefrontokról sem hallani pedig 1 hónap múlva megjelenés.

[ Szerkesztve ]

(#21) tailor74


tailor74
őstag

Legalább lesz jó áras AC kupon az aprón.:-)

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#22) AxBattler


AxBattler
félisten

Egy Kaijo Diablo? Ez mind? :U
Legalább valami nagyobb pack-et összedobhattak volna, pl. 3-5 tetszőleges legendary skin.

A Siege kuponokat viszont majd sasolom az aprón... :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23) ceripapa válasza #85552128 (#20) üzenetére


ceripapa
aktív tag

(#24) h-yle válasza tailor74 (#21) üzenetére


h-yle
addikt

Pontosan. :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#25) #85552128 válasza ceripapa (#23) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az Alien Isolation 1 éves, a többi meg 2-3 éves vagy régebbi játék amit utánad vágnak 2-3 euróért... Ez marhára nem ugyanaz mint az, hogy az nV-től megkapod az aktuális AAA játékokat (FC4, AC:U, Crew, Dyling Light, GTAV, Witcher 3, Batman + a mostaniak bár lehet kihagytam valamit és volt amikor két ilyen kaliberű játékot is adtak)
Btw. én semmit nem kaptam a Furymhoz pedig szeptember 19-én rendeltem és még a bolt sem lehet hibás mert az egy évvel ezelőtt ugyanonnan rendelt AMD notebookhoz adtak silver kupont (ami már akkor is ugyanezt a kínálatot foglalta magába...). Hol van a többi Gaming Evolvedes játék ? DA:I, BF: Hardline pl. ?

[ Szerkesztve ]

(#26) ceripapa válasza #85552128 (#25) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Ja én csak írtam, hogy ott is van, de igaz nem mai, viszont a star citizen az asszem annyira nem olcsó, vagy tévedek és keverem valamivel ? :D .
Anno én is rettentő sok mindent kaptam a 660-m mellé, ac3-t , meg egy csomó online játékhoz premiéum cuccokat, amiket eladhattam :D , de legalább volt értelme. Most viszont a 960 mellé amit adnak XD , az a kevés is vicces :D. (Banner saga nem rossz :D )

(#27) #85552128 válasza ceripapa (#26) üzenetére


#85552128
törölt tag

Star Citizenhez egy AMD exkluzív Skint kapsz nem a játékot :D
Most már nem tudom megnézni, azt tudom, hogy a tavalyi akció február-márciusban járt le akkor mondjuk még a Sniper 3 és a Thief is benne volt (meg is lepődtem, hogy járt a notebookhoz igaz csak silver...), év közben nem adtak semmi értékelhetőt pedig volt ugye DA:I és BF:Hardline is amivel állítólag partnerek (na jó DA:I-hez kaptál valami ló páncélt ha regeltél a Gaming Evolved klienssel...). Nekem gyanús, hogy a Battlefrontból sem lesz semmi, vagy max egy USA only bundle néhány boltban.
Nagyon szegény ez a szeptember 15-től érvényes Reward is, ha azt nézzük a konkurencia mit ad...

[ Szerkesztve ]

(#28) ceripapa válasza #85552128 (#27) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Sajnos nem láttam leírva :D , pontosan mit adnak :D, viszont az akció terms-be is csak annyit említ nem mindenkinál van :D . Szóval ki tudja mikor lesz :D

(#29) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Majd szídják a mezei userek az nvidia kártyájukat, ha a várhatóan optimalizálatlan, bughalmazos AC nem megy rajta. Megint belenyúltak a jóságba.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#30) Habugi


Habugi
addikt

"Az NVIDIA előkészítette az ünnepi játékdömpingjét.."

De jó nekünk, már úgy hiányzott egy kis gennyWörkszös hikomatolás! :C

A dVGA-k mellé kapott játékokat mindjárt április környékére jászhatóvá is fogják patchelni várhatóan (max lekerülnek ezek is Steamről, nagy kaland, a kupon marad.. :DDD ), aztán még mondják a Radeon trollok hogy az NV nem a jövőre tervez hanem a mára! ;]

Viccet félretéve, nagyon remélem hogy a stúdiók a változatosság kedvéért dolgoztak/"optimalizáltak" is azzal a zárt f*skupaccal mert az utolsó cirka egy tucat GW-s játék elég hervasztó állapotban jelent meg (kivétel tán a W3..).., hiányzik ez a PC master racenek mint üvegesnek a hanyatesés.. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#31) Crytek


Crytek
veterán

Far Cry Primal-ban a mamutokon hairworks lesz? Mert akkor 3-4 egy képernyőn azt kigyullad majd a gép :D
Mondjuk az enyém nem ,mert ami nincs az nem tud égni :D

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#32) Anubris válasza #85552128 (#25) üzenetére


Anubris
őstag

Még a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain-t hagytad ki, amit legutoljára adtak a kártyák mellé. :)

(#33) haxiboy válasza Anubris (#32) üzenetére


haxiboy
veterán

Az legalább jó :P

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#34) h1mpi válasza Habugi (#30) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Furyhoz nem adnak semmit, mert az Windows alatt is crash-el :DDD Majd a következő generáció imakönyvet fog tartalmazni free addonként ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#35) he7edik. válasza #85552128 (#20) üzenetére


he7edik.
addikt

Az AMD a meleget adja a hideg napokra ;] nem elég az neked? :D

Égő szöveg a flém vázon

(#36) ƬΛЯΛ válasza .LnB (#19) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Pontosan! :DD Várom már én is :C

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.