Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Soha nem voltam nagy japán játékos, ez a MH világ is abszolút radar alatt volt számomra eddig, de ez a játék... omg.

Mindenki fikázza a Ubi openworld-öket, hogy csak mászkálsz, gyűjtögetsz meg tornyokra mászol, itt meg az egész játék erről szól 1000+ órán át és olyan istentelenül jó, hogy azt el sem akartam hinni először. Összetett, mégis egyértelmű, nehéz, mégis könnyen játszható, gyermeteg és gagyi, mégis lebilincselő egy utolsó bit-ig összerakott, szimulált világban. Szoktam mondani mostanában, hogy ami másoknak a Witcher 3 volt az elmúlt években, az nekem ez a játék lett, mestermunka minden ízében.

Én abszolút támogatnám, hogy ha még butítva vagy kicsinyítve is, de jelenjen meg Switch-re is, élmény lenne handheld módban tolni ugyanezt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) arpi6k válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


arpi6k
addikt

Teljesen egyet értek minden szavaddal. Profi a cucc. 70 óra után is még csak a felszínt vakargatom.

Intel & ATI

(#3) Bazsi1987 válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szintén egyetértek!!! Ez a játék hozta vissza a játék kedvem 👏😊

(#4) 3L1T3


3L1T3
addikt

Szerintem az MH World pont olyan újításokat hozott be, amitől sikeres tud lenni amihez kell a hardver teljesítmény, így is borzalmas az optimalizálása még PRO és X gépeken is.

Ha Switchre akarnák portólni, akkor túlságosan hozzá kellene nyúlni ezekhez az újításokhoz ( sokkal élőbb szörnyek, okosabb ai, lélegző világ)

Elhiszem, hogy vannak Switch felhasználók akik szeretnének játszani vele, de nem feltétlen látom jó döntésnek ezt a folyamatos, mindenből portoljunk még egy verziót , még akkor is ha az a gameplay rovására megy, lásd DOOM. Pont a lényegét ölték meg a Switch verziónál szerintem a pörgőségét.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#5) nemlehet válasza 3L1T3 (#4) üzenetére


nemlehet
őstag

A Doom-al nem csak az a baj, hogy pocsék lett a lebutitott grafika? Maszatos, mosott az egész, de a játékmenet, AI ilyesmi nem érintett.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) 3L1T3 válasza nemlehet (#5) üzenetére


3L1T3
addikt

Engem a 60-ról 30 fps-re váltás is zavar, mert attól volt pörgős, gyors reflexű a játék.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#7) Szakiii


Szakiii
addikt

Egyébként milyen játék ez? Nem néztem még nagyon utána de most akkor mmo? Co-op? Vagy full singe?

(#8) Raysen623 válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Tudod mit: engem meggyőztél :D Ha kiveszik a WoW az életemből, akkor lehet benézek hozzátok :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) Bad Pritt válasza Szakiii (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Coop/shared world, mint mondjuk a Wildlands vagy a Division. Lehet egyedül is, de az igazi buli, ha több vadász összefog és úgy gyakja a kaiju-kat.

(#8) Raysen623: Egy próbát mindenképp megér, legfeljebb túladsz rajta. Én is lemezen vettem meg, pont emiatt, de biztos, hogy még egy jóóó darabig maradni fog. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.