Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Még egy indok hogy mamámat nem engedem az internet elé. Így is állandóan megy náluk a TV délelőtt még sütnek-főznek a kis konyhában. Komolyan mondom, ha otthon vagyok, akárhányszor fordulok ki körülnézni, vagy elcsenni valami finomságot állandóan csak a betegségekről meg a kismama problémákról dumálnak ezekben a délelőtti műsorokban. Mamám egyébként is eléggé hipohonder típus, mióta ezek a reggeli tudatzsugorító vackok vannak, azóta egyre kevesebbet eszik és retteg mindentől; szinte képtelen a betegségeken kívül másról beszélni. (egyébként cukros, de közel sem vészesen) Ha meglát a gép előtt netezni, akkor is előfordul hogy jön kérlelni hogy keressek már rá erre meg arra a beteségre. :Y Persze, csak az kellene még neki. Volt már ötletem hogy vigyük el a konyhából a TV -t és inkább hallgassanak rádiót, abban legalább zene megy többnyire; de csak süket fülekre talált.

(#2) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Fúúú, de utálják az orvosok, ha az ember internetes keresésre hivatkozva magyaráz nekik vmit. :)

(#3) Integra


Integra
titán

valami nem stimmel, érzem, hogy valami nem jó
mintha kezdenék rosszul lenni, netán beteg leszek?
huhh, goggle-n keresek valamit erre ami megmagyarázza mi a gond
itt baj lesz
áááááúúúúúőőőőőőőőőeeeeeeee, nyekk...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) bambano


bambano
titán

Engem is az internet betegített meg... ráesett a lábamra a border router...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) bobsys válasza Integra (#3) üzenetére


bobsys
addikt

stipistopi, enyem akkor a verdad :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6) Belba


Belba
őstag

Aki alapból hipochonder, annál bármi beindíthatja a rohamokat : szomszédasszony, újságcikk, rádióműsor, beteg ember látványa, sőt akár a képzelete is...

Nevetséges ezért is a netet okolni!

Az mondjuk igaz, hogy manapság bárki készíthet weboldalt, ahol aztán úgy szórhatja az "okos" tanácsait, ahogy csak akarja, mert ő meg azt képzeli magáról, hogy ő a Nagy Gyógyító...

Emberek!
Hülyeség ellen nincs orvosság!

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.