Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MZperX75


MZperX75
addikt

Nekem tetszik,mi gond vele?

(#2) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Érdekes egy ingerküszöbe van annak akinél ez kiveri a biztosítékot.

(#3) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Kövi részben kú*nak...

(#4) nubreed


nubreed
veterán

Miért is veri ez ki a biztosítékot? Szerintem semmi gond nincs vele. A szenteskedő prűd emberek pedig húzzák le magukat a wc-n.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) elefant válasza kriszpontaz (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát nem azt mondtam, hogy engem zavar

(#6) vedini válasza kriszpontaz (#2) üzenetére


vedini
őstag

lehet velünk van a gond, vagy amire még gondoltam, hogy rossz videó lett belinkelve :DDD

workworkwork...

(#7) elefant válasza nubreed (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

vannak helyek a világban, ahol a férfiak és a nők nyilvános helyen egymás kezét nem foghatják meg...

(#8) nubreed válasza elefant (#7) üzenetére


nubreed
veterán

Az az ő bajuk. Ne nézzenek ikea reklámot. :)
Elegem van már ebből a túl tolt PC világból. Mindenkinek mindenkor minden helyzetben megfelelni egyszerűen nem lehet. A világ mintha elvesztette volna a humorérzékét...

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9) kriszpontaz válasza vedini (#6) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Azt hittem lesz olyan tökös a gyerek hogy lesöpri az asztalt hogy legyen hely..........

;]

(#10) buvartacsko válasza nubreed (#4) üzenetére


buvartacsko
addikt

clickbait :) just prohardver.

(#11) Patice


Patice
nagyúr

Amúgy egy "okos" lámparendszer vezérléséhez minek internet? Helyi hálózat nem elég neki?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12) MZperX75 válasza elefant (#7) üzenetére


MZperX75
addikt

"vannak helyek a világban, ahol a férfiak és a nők nyilvános helyen egymás kezét nem foghatják meg..."

Meg olyan is ahol a főtéren a "bűnösöket"nyilvános kivégeznek,akasztás fejlevágás stb.....kéz láb nyisz...
Na ezt szóval kattintás szaporításra találtad ki ,valld be nyugodtan ;) a mellé dumálás helyett.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) tom5598 válasza Patice (#11) üzenetére


tom5598
senior tag

lehet gyűjtik a fényerő adatot mikor vetted le a fényerőt mikor kapcsoltad ki meg ilyenek, azt hogy mire lenne ez jó ne kérdezd :DDD
(#12) MZperX75: sajna igaz sokszor olyan érzésem van hogy a prohardver lapcsalád bulvárlap szintre kezd süllyedni. :((

[ Szerkesztve ]

(#14) --ka válasza elefant (#7) üzenetére


--ka
senior tag

...meg lehet, hogy a Skandináviában a fiúk nem lányokkal csinálják és a lányok nem fiúkkal, met az már nem trendi!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#15) MZperX75 válasza tom5598 (#13) üzenetére


MZperX75
addikt

"sajna igaz sokszor olyan érzésem van hogy a prohardver lapcsalád bulvárlap szintre kezd süllyedni."
Ezzel szerintem nincs baj,szeretek néha elrugaszkodni a komolyabb dolgoktól,ez egy kis kikapcsolódás,meg hát PH-n fontos klikk szám is....

(#16) flash-


flash-
veterán

igen , kiveri a biztit egyeseknél: mert a ballib média, és a liberális "értelmiségi" majd nemsoká jön háborogni hogy kirekesztő ez a reklám hogy csak fehér férfi és fehér nő csókolózik benne, nem pedig arab és néger férfi...

de ez így van jól, a videón látottak az egészségesek, minden más aberrácció

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Semmi gond nincs vele.

(#18) optikus válasza --ka (#14) üzenetére


optikus
senior tag

en is aszittem hogy az veri ki a biztit hogy ket fiu lesz vagy 3asban vagy ilyesmi hisz svedorszag...

Buy books not gear.

(#19) Bici válasza nubreed (#4) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem azért, mert különböző neműek csinálják, és ez már nyilvános homofóbia. :P

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20) Yocee


Yocee
aktív tag

Áh, lehet, hogy testvérek.... :DDD

(#21) match123 válasza elefant (#7) üzenetére


match123
tag

Most komolyan, a munkaszerzodesedbe van foglalva az ilyen hulye clickbait cimek adasa, vagy annyira szemelyes indittatas hogy rad is van tetovalva? :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Alpi.


Alpi.
addikt

Nem értitek ! Nem vagytok elég liberálisak ! Ezek nyilvánvalóan heterók. Mi van a homikkal ? Rájuk nem gondol senki ? Ez itten a gond, kérem szépen...

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#23) schawo válasza flash- (#16) üzenetére


schawo
titán

Nem azoknál verte ki a biztosítékot.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#24) ViZion válasza kriszpontaz (#9) üzenetére


ViZion
félisten

+1, ez igazi homár. Mondjuk a csajjal is lehet vmi, h ilyen nyomi gyerekre mozdul, aki a csók után olvasgat tovább... ehh, ki fogunk halni :o

Aventyr: fenti két sorban leírtam. Gondoltak rájuk, ez a "fiú" homár. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25) kriszpontaz válasza ViZion (#24) üzenetére


kriszpontaz
veterán

:DDD ehh, ki fogunk halni

Ilyen halvérrel biztos. :DDD

(#26) 0P1 válasza flash- (#16) üzenetére


0P1
aktív tag

He? Hogy jön ehhez a hírhez a ballib média? Móricka szindrómában szenvedsz, hogy mindenről csak az jut az eszedbe? Vagy csak megártott a túl sok kuruncinfo?

[ Szerkesztve ]

(#27) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Okos ego, az...

OK

(#28) flashpointer


flashpointer
őstag

csak a termek legfontosabb specifikacio maradtak ki a hirbol, az mar hogy mennyit fogyaszt meg milyen fenyereje van mar nem is fontos csak hogy tekergetesre valtozik...

(#29) sad_Vamp válasza buvartacsko (#10) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Szerintem ez jó clickbait volt... a múltkorival ellentétben.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#30) ALBY válasza Patice (#11) üzenetére


ALBY
senior tag

streameli kifelé ahogy az IKEA asztalon qrnak tanulnak :DDD

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#31) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Istenem, már megint ez a clickbait-es meg bulváros elégedetlenség... :U Inkább ezerszer ezek a címek, mint a konkurencia

- "Elképesztő..."
- "Egyedülálló..."
- "Kiszivárgott..."
- "Idő előtt nézheted meg..."
- "Mindenki dobjon el mindent..."
- "Bréking: ..."

stb. címei.

(#28) flashpointer
A fogyasztás és fényerő a rendszerbe illesztett lámpatestektől függ. Lehet válogatni.

(#32) 0P1 válasza elefant (#7) üzenetére


0P1
aktív tag

Franciaországban pedig tilos vonaton csókolózni.

Mondjuk olyannak voltam minap szem- és fültanúja egy elővárosi vonaton, hogy kezdtem megérteni a franciákat, hogy mi késztette őket ennek a törvénynek a bevezetésére. Egy idősebb pár olyan feltűnően és kifejezetten hangosan, meglehetősen gusztustalan módon csókolózott a tömött vonat közepén, hogy majdnem mindenkinek kött az ebéd vissza ,,,,

(#33) DonCosta válasza flashpointer (#28) üzenetére


DonCosta
tag

Valószínű a teljesítményével van baj... Az veri ki a biztosítékot :D

(#34) E.Kaufmann válasza 0P1 (#32) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Menet közben protkót cseréltek? :D

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#35) sTERNI


sTERNI
senior tag

Semmi kivetnivalót nem találok a videóban. Divat lett a mindenen megbotránkozás, de remélem túlesünk majd ezen is, lehetőleg minél hamarabb.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#36) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Fajin kis csaj. :)

#32 0P1
A franciák amúgy is mindig szürcsögnek és harákolnak... gusztustalan egy népség! ;]

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#37) --ka


--ka
senior tag

Komoly áthallás a cím választásában!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#38) vaakuum válasza flashpointer (#28) üzenetére


vaakuum
addikt

Mondjuk egy bimbót is odarakhattak volna, tekergetésre az is változik :K
Vagy a csávókám a hölgyikén "állíthatta" volna be a fényerőt. Mondjuk a bal a fényerő, a jobb meg a szín, vagy valami ilyesmi... :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#39) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

ááá ez így lehetetlen, azt hittem eltűnnek az asztal alatt és lámpa leolt. ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#40) Bici válasza -=MrLF=- (#39) üzenetére


Bici
félisten

Ja, utána teló pittyeg, lámpa fel max-ra: Önnek egy új üzenete érkezett-zett-zett... és mutatják az asztal szélét, hogy ritmusosan esnek le róla a coccok. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#41) dabadab


dabadab
titán

Ezek a LED égők tipikusan 5 - 15 W teljesítményűek, egészen biztosan nem fogják levágni a biztosítékot.

Alapvetően az a kérdés, hogy van-e rendes specifikáció a cucchoz, vagy csak a gyári (nyilván elég limitált tudású) app-pal lehet használni, esetleg még ez megfejelve azzal, hogy az app meg a hub nem közvetlenül a helyi hálón, hanem valami külső szerveren keresztül kommunikál.

DRM is theft

(#42) kromatika


kromatika
veterán

Nem ver ez a reklám film semmit.Esetleg a kis srác majd utána..DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) buvartacsko válasza kromatika (#42) üzenetére


buvartacsko
addikt

gratulálok az ízléses kommenthez. (nem)

(#44) dabadab válasza flashpointer (#28) üzenetére


dabadab
titán

A LED-es égők annyira nem újdonságok, ezen a téren valószínűleg sok újat nem hoznak, illetve lesz (pontosabban már van) egy csomó ilyen égő, mindegyik más-más speckóval, meg lehet nézni.

DRM is theft

(#45) dabadab válasza dabadab (#41) üzenetére


dabadab
titán

...és igen, valóban egy újabb botnettag-jelöltről van szó: "To use the gateway you need an internet connection." [link]

Akkor kösz, ezt kihagyom.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#46) #29810176


#29810176
törölt tag

Én nem értem mi ezzel a reklámmal a probléma. Már tévében is adtak 1000x botrányosabbakat (már ha ezt annak lehet nevezni). Egy dologban vagyok biztos. Az a fiú hülye. Még kezdeményeznie sem kellett volna....

(#47) DemonDani


DemonDani
addikt

Elefant rendszeresen ilyen címekkel szórakozik, szerintem igazán le lehetne már erről szokni, mert ez az, ami kiveri a biztosítékot, nem a reklám. :(

Nála minden második cím véleményezés, ami eleve nem túl profi (jó tudjuk, hogy a profi újságírás nem is itt kezdődik, de azért bulvárba fordulni?), ráadásul olyan érzékkel adja ezeket a címeket, hogy előbb esik piros hó, minthogy egy címe megegyezzen a tömeg véleményével.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#48) MongolZ válasza #29810176 (#46) üzenetére


MongolZ
addikt

Tényleg idióta, egy p*na miatt abbahagyni a házi feladatot...

;]

(#49) macilaci78 válasza MongolZ (#48) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tényleg idióta, hogy a csaj azt a szart markolássza más helyett..

De szép is a szerelem:
kéz a kézben...
más a kézben...
kéz a másban...
más a másban... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#50) Diokhan


Diokhan
addikt

Szerintem jópofa...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.