Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dester31


Dester31
tag

A házamban alulról három darab (halk) 12 centis ventilátor fújja a hideg levegőt a GPUmra, ami így terhelés nélkül röhögve megy passzív üzemben, de még kis terhelésen is egyes játékoknál. Ez meg gyönyörűen megöli a légáramlatot, csodás fejlesztés, tényleg. :C

Des

(#2) Clorf válasza Dester31 (#1) üzenetére


Clorf
tag

"Páva" játékosoknak kötelező darab, jobban látszanak!!!44 :))

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#3) BoB


BoB
veterán

Vagy kocka házat kell venni amiben normálisan helyezkedik el a kártya :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4) JKJ420 válasza Dester31 (#1) üzenetére


JKJ420
tag

Én nem vagyok célközönsége a terméknek. Lehet Te sem. De negatívan minősíteni egy terméket, mert NEKED épp nem felel meg, rettentő gyerekes. Lehet, hogy vicces akartál lenni, de ne más kárára viccelődj. Az csak simán bunkóság.

(#5) Yodamest


Yodamest
addikt

Ez kiállításokra esetleg jó lehet, de hogy valaki otthoni gépébe ilyet vegyen kizártnak tartom. Az ára is biztosan borsos lesz, azon felül hogy semmi értelme és még a helyet is foglalja, gyakorlatilag lezárva az összes PCI slotodat.

(#6) martonx


martonx
veterán

Ez zseniális ötlet, biztos vagyok benne, hogy bőven meglesz a célközönsége.

Én kérek elnézést!

(#7) #06658560 válasza Yodamest (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Még otthon is lehet értelme, mert az álló házban így látni a VGA ventiket, hogy forognak-e vagy állnak.

(#8) menpee


menpee
aktív tag

Felesleges, értelmetlen és valószínűleg drága lesz. Tapasztalataim szerint vinni fogják, mint a cukrot.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#9) DonToni


DonToni
aktív tag

"a fejlesztés ára sem ismert" - a minek?! a tükörnek? a mágnesnek? esetleg annak a darab meghajlított vasnak...?! :DDD

-Anti-

(#10) flexxx2


flexxx2
őstag

"kézzel készült" - miért is? biztos ettől sokkal fényesebb a tükör :F

(#11) Lenry válasza JKJ420 (#4) üzenetére


Lenry
félisten

"de ne más kárára viccelődj. Az csak simán bunkóság."

még nem hallottam olyan viccet, amiben ne valakin kellett volna röhögni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Lacok válasza BoB (#3) üzenetére


Lacok
őstag

Vagy aki megelégszik egy AMD APU-val az mindjárt két legyet üt egy csapásra. ;)

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#13) Atocha


Atocha
senior tag

[Ez oszt igen!]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#14) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

"Szenzációhajhász, kattintásvadász internetes tartalom". Azért amikor az látom hogy "Az évszázad kiegészítőjét hozta el a játékosoknak a Nagao" nem arra gondolok hogy valaki sminkestükröt csinált a videokártyának :D

(#15) dabadab


dabadab
titán

De legalább üvegből csinálták volna, ne plexiből, ami az első portörléstől csupa karc lesz.

DRM is theft

(#16) Teaway válasza dabadab (#15) üzenetére


Teaway
veterán

Esetleg lehetne rajta Gorilla Glass 6 bevonat :D

Nincs itthon csokid??

(#17) [K2] válasza Teaway (#16) üzenetére

Azt majd külön megveheted csilliókért, mert az is minimum kézzel készített lesz :DDD

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#18) katona84


katona84
tag

Bazz...az üvegessel akkora tükröt vágatok a gépház aljába amekkorát szeretnék...2000ft-ért.
Grátisz még ki is fúrja nekem ha rögzíteni szeretném valahova...
Sőt már tovább is gondoltam a cuccost. Lehetne fekete üvegből, vagy füst üvegből. :P

[ Szerkesztve ]

(#19) katona84


katona84
tag

Illetve ha a gépház tetejébe is raknék egy tükröt, akkor tiszta "csodák palotaja" lenne....

(#20) Dester31 válasza JKJ420 (#4) üzenetére


Dester31
tag

A cikk is tele volt eleve szarkazmussal, már a címe is (ami amúgy nem annyira gyakori), de én gyakorlati példát is hoztam, hogy az esetek jó részében (ahol alulról is kapnak friss levegőt a hardverek) miért roppant káros is. Bocsáss meg, ha beletiportam a lelkivilágodba, de nem hiszem, hogy tőled vagy akár mástól a fórumon el kellene fogadnom életvezetési tanácsokat. Nyugodtan írj be a "bunkó" rubrikába a táblázatodban és el van intézve.

Des

(#21) Z10N


Z10N
veterán

RTX ON :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#22) zetor2000


zetor2000
senior tag

"hiányzott, mint ... a zsebből..."

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#23) TeeBee73 válasza Z10N (#21) üzenetére


TeeBee73
addikt

És tényleg! :C :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#24) moleculez válasza Dester31 (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Mai nyelvtoro: A benzodiazepin segitsegevel meggyogyultam a poszttraumas stressz szindromabol.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) Szeleya


Szeleya
tag

Hiányolom a plusz rgbt a széleről, ìgy ez csak pc kiegészìtő, és nen gamer kiegészìtő

(#26) joey04


joey04
titán

Na végre! Mióta vártam már! ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

A termékről inkább nem is mondok semmit, de a cikk maga Abu egyik legjobb írása. Ezt tényleg komolyan mondom, mert szakmailag mindig professzionális szokott lenni, de most végre kibújhatott ebből a szerepből és iróniával sűrűn átszőtt remek írást tett le az asztalra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.