Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Gondoltam, hogy leoltották a tagot, amiért elszólta magát :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Akkor a Skyrimmel együtt már 2 használható játék lesz rá. Ez még mindig elég kevés ahhoz hogy megnyíljon a pénztárcám.

(#3) ldave válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


ldave
félisten

Hát ezért a kettőért én se vennék Switch-et.

A Slime draws near! Command?

(#4) Tigerclaw válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nálam is komoly pro érv a Skyrim megléte, de a youtube-os video-k alapján van még pár igényes megoldás még akkor is, ha nem nézzük a klasszikus Nintendo címeket. A Diablo nem igazán tartozik ezek közé. PC-re megvettem, de egyszerűen szólva ami elég volt 10-15 éve, ma már elég sovány. A keretrendszer a harcrendszer, a classok ott vannak nagyon, de a tartalom az hihetetlen kevés. A kieget már meg sem vettem. Ilyen méretű Act-ekből nem 4 kellene, hanem 16. Ráadásul Switch-nél megnézi a user, hogy mit vesz meg, mert 50-60 dollár egy elfogadható játék.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Dwayne Hicks válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Engem pl pont a Diablo meg a Skyrim nem hoz lázba, de ettől egyikre sem mondanám hogy használhatatlan. Önmagában már csak a Zeldáért is megvettem volna a gépet.

(#6) GodGamer5 válasza ldave (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Főleg, mert ez a játék amúgy is pc-re való, ahol már mindenki rongyosra tolta akinek kellett, ráadásul töredék áron.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) smc


smc
addikt

Lehet én azért nem láttam ilyen borúsan ezt a játékot, mert 360-on toltuk, ahol volt offline multi? Az nagyon adta, ha lett volna benne ilyen megvettem volna PC-re is.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8) jkrisztian válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Maximum neked van CSAK ket hasznalhato jatek hozza. En legalabb 10 olyan jatekkal jatszottam mar rajta, ami miatt nagyon megerte megvennem. Szubjektiv ez a tortenet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.