Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) JoshaJosh válasza daninet (#19) üzenetére


JoshaJosh
csendes tag

"egy angol nyelvű változatot linkelj már nekem légyszíves" :D:D:D

Nincs elég angol nyelvű ismerősöm, aki van, arról se tudom, hogy egyáltalán van-e, volt-e facebookja, pláne, hogy tiltja-e routerben a facebook szervereket.....

Ugyanilyen alapon én is kérhetem, hogy linkelj te olyan fishing oldalt, ransomwaret, malwaret ami ezt az üzenetet írja ki.....

Ne csináljunk már egymásból bohócot....

Mellesleg a facebookosok elég nagy genyák, de annyi eszük valószínűleg van, hogy amit egy magyarral megtehetnek simán mert itt nincs semmiféle jog és törvény, azt biztosan nem tehetik meg egy dánnal. Egészen biztos vagyok benne, hogy ha csak egyetlen dánnál is bepróbálkoznának ilyesmivel az egész Európai sajtó azzal lenne tele.
Miért pont dán? Mert ismerem a habitusukat.

Az angolról meg csak annyit, hogy az amcsik elég gyávák és agyhalottak, hogy kevés legyen, aki egyáltalán tiltaná a facebook szervereket, de aki mégis és kap egy ilyen üzenetet angolul, alighanem telefossa a gatyáját és inkább regisztrál a facebookra...

Abban se biztos, hogy az USA-ban egy ilyen ember ellen nem sokkal durvábban és hivatalosabban lépnének fel..... magyarán: ráhúznák a Patriot Act-at és eltüntetnék valamelyik koncentrációs táborban,. Alaszkában vagy Guantanamo-n.

Szóval így hirtelen még ezen kívül is tucatnyi változat jut eszembe, miért nincs anmgol nyelven is ilyen, miért nem hallottunk róla. Mellesleg magyarul sincs róla a neten semmi. Nekem is volt ezzel kapcsolatos kommentem máshol, ahol elég hamar eltüntették. Youtube-on viszont még megvan. Szóval ne kérj rajtam számon olyant, amit megfordítva te sem tudsz produkálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.