Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Vakegérke válasza I_Am (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ebben nagyon egyetértek Veled.
Ezek a csökött, lenézett, semmibe vett nyugdíjasok építettek fel mindent, amit a világháború, avagy az '56-os balhé lerombolt. Nélkülük nem lenne BKV sem. Talán meg kéne tőlük tagadni az utazás jogát? Netán korlátozni, hogyaszongya 10-11 óráig, na meg délután 7-8 óráig, mert akkor nincs diák invázió?
Van bérlete, vagy érvényes jegye? Van. Akkor utazzon egészséggel.
Azt pedig ne mondja nekem senki, hogy jobban elviseli a gyűrődést, mint az életerővel teljes ifjoncok.

Megfáradt emberek a nyugdíjasok. Több, mint 40 évet dolgoztak a megélhetésért. Ha most valaki azt akarja nekem bebeszélni, hogy egy ilyen vénség garázdálkodik a buszon, az felejtse el szándékát.
Gondolhatja bárki is komolyan, hogy egy idős mami könyöklős tolakodása elől húzódnak félre azok a sulis srácok, akik egy rosz szóra megfejelnek bárkit? Ugyan kérem...

Nekem malacom van. Gyalog 10 perc a munkahelyem. Bérletem sincs, nincs hová utaznom. Azonban pár év, és én is megyek nyugdíjba.
"Egyszer ha majd öreg leszek,
veszek két kereket,
kocsit eszkábálok rá..."
Tényleg ezt kéne? Behúzni fülem-farkam, buszra fel sem szállni, hogy megelégedett legyen az az ifjúság, amelynek taníttatását én is finanszíroztam?
"Valamikor én lettem volna a jövő nemzedék..."
De nem lettem. Melóznom kellett, hogy megéljek, és fizessem a jövő nemzedékének tanulási költségeit. Akkor utazhatok nyugdíjasként, vagy nem?

Egyszer mindenki megöregszik, ezt kéretik nem elfelejteni.
Az pedig jó kérdés, hogy miként kerülhet lábnyom egy laptop táskájára...

Volt egy olyan kritikád a melegek felvonulása kapcsán, amelyre nem tudtam válaszolni, mivel silózták az egészet. Sebaj. Majd jól kivitatkozzuk magunkat egyéb körülmények közt. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.