Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) papírzacskó


papírzacskó
tag

Ezen mit kell felháborodni? :) Most egy tálibnak milyen lehet a saját népét írtani egy amcsi katonával? Visszafele is működik ez csak a sokcsökkentértelmű ezt nem veszi figyelembe.

TDU2: PapirzacskoHUN

(#152) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

hova lyukadtunk ki a hír hallatán.....micsoda érzések törtek elő az emberekből itt a fórumon...

(#153) kovsol válasza ProEvoFan (#152) üzenetére


kovsol
titán

jah bennem a szánalom érzése tört elő az amerikai nép felé... az agymosás nagyon megy arra felé, ha ilyenen fenakadnak

May the Force be with you!

(#154) Vistaboy válasza HaaS (#120) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, de mi is jött be pontosan? :B

Csak egy normál hír, melyet egy szintén hétköznapi forrásból fordítottam. :)

Azért kösz, tényleg jó olvasni ezt a sok kommentet. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#155) Whitkerz válasza GAbre (#1) üzenetére


Whitkerz
csendes tag

totál igaz...
a cod 6-ban volt egy pálya a "no russian"(tom hogy ki lehetett hagyni de azért mégis csak) na ott halomszámra lőttük szegény oroszokat, és... volt belőle kavarodás??? NEM (mindenesetre én nem halottam semmiről, azon kívül hogy oroszországból kitiltották a játékot). De abban a pillanatban amint egy játékban lehet öldösni egy pár perfekt, ártatlan amerikait néhány tálib katonával, mi történik abban a pillanatban....
Ennyit erről...

(#156) fpeter07


fpeter07
veterán

Ezek szerint a világ közepe Amerika. :F

Már most is sokat írtam, erről sokáig lehetne vitatkozni.

(#157) WonderCSabo válasza keIdor (#133) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem, csak nem tartom magam felsőbbrendűnek, mint itt jó páran, más szóval nem vagyok nacionalista.

Ez a kettő marhára nem egyenlő.

(#158) Tomate válasza Jeanne d'Arc (#75) üzenetére


Tomate
veterán

Akinek meghalt ott egy rokona valószínűleg nem fog ezzel játszani. Tegyük fel meghal egy katona, otthon az árván maradt 16 éves Johny nem fogja irtani a tálibokkal az amcsikat.
A; Vagy ő sem játszik a játékkal
B; Az amcsik oldalán szétrugja a tálibok seggét
C; A tálibokkal lesz és letk-zik mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#159) HS 2142 válasza papírzacskó (#151) üzenetére


HS 2142
őstag

A tálibok már a televíziót is ellenzik, nem tartom hát valószínűnek, hogy hallottak egyáltalán a Medal of Honor sorozatról vagy hogy egyáltalán kipróbálásig eljutnának, azt kizártnak tartom.

Haas: :))

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#160) HaaS válasza HS 2142 (#159) üzenetére


HaaS
addikt

Hátha kikel, mi:DDD?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#161) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Szerintem ez tényleg túl van dramatizálva. Nem ismerem a tálibok helyzetét, és nem érezhetem át amit egy amerikai család érez, aki a tálibok miatt vesztett el rokont, de ez még mindig csak egy játék, nem lenne szabad az életre vetíteni.

(#162) rolkaDb válasza stevve (#8) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Pontosan. :R

Lehet ezért érdemes lesz beszerezni a játékot. :D

(#163) Tituka


Tituka
senior tag

unalmas hogy megint ezt játsszák... :U
egész egyszerűen ez csak játék

Skizofrén vagyok, és én is...

(#164) Morden24 válasza Whitkerz (#155) üzenetére


Morden24
nagyúr

Végülis nem történt semmi, csak kitiltották a játékot, de az, hogy pár akárki kifejezte a nemtetszését, na AZ MÁR KOMOLY vazze.

Száni gyerekek. Nagyon száni.

Sectumsempra - For Enemies

(#165) Balogh18 válasza dabadab (#12) üzenetére


Balogh18
csendes tag

"Gondolom a most meghalt magyar katonano ferje sem ezzel fog jatszani talibkent."

Nem mondta neki senki sem hogy ö menjen katonának és saját magának aláirja félig meddig a halálos itéletét.Ezt minden ember válalja hogy 50-50% esély hogy vagy tul éli vagy nem.Tehát ök döntöttek!Mert nem kényszeritette öt/öket senki hogy nekik oda kell menni harcolni.És ahoz képest nem is 3-400ezer Ft-os fizetést kapnak ezért.

Na csak ennyit akartam

[ Szerkesztve ]

(#166) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Ismét csak kitűnt az usa álszentsége.
Személy szerint én egyik felet sem komálom, de amúgy is "demokrácia" van, akkor miért ne lehetne ilyen?
Igen, tehát, hogy mégsem?
Persze a "világ legerkölcsösebb hadserege" is tud nekünk mit mutatni, ha utána nézünk, s nem a tévéből tájékozódunk.
De ,hogy a játéknál maradjunk, igen, ez egy játék.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#168) keIdor válasza WonderCSabo (#157) üzenetére


keIdor
titán

Így igaz, de vannak emberek és főleg a Logout-on akikre (szerintem) mindkettő igaz. Én így látom.

sniper: Zsidók? :F

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#169) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Végre nemcsak arabokat meg németeket lehet öldösni? Lehet gyilkolászni amcsikat???? Ez a játék kell nekem!

sniper elite: és ez még csak a jéghegy csúcsa...

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#170) Morden24 válasza AssAssynn (#166) üzenetére


Morden24
nagyúr

Legyünk őszinték, már az aláírásod elárulja, hogy kár a véleményeddel foglalkozni.

Ja, és tisztázzuk (Sniper Elite & tsai.): aki a tálibokat "terrorizált ottélőknek" nevezi, azoknak jó lenne, ha esetleg a gamepodon kívül mást is olvasnának.
Vicces, hogy itt a nagypofájú brigád szidja az usákokat, hogy milyen primitívek, közben hsz-ről hsz-re égetik magukat, hogy mennyire végtelenül műveletlen suttyók.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#171) WonderCSabo válasza keIdor (#133) üzenetére


WonderCSabo
félisten

viszont jókat röhögök azokon, akik pl. Fejér megyét szebbnek tartják, mint az Alpok-at. Kicsit sincsenek elfogult emberek

Egy külső szemlélő számára valszeg szebb az Alpok, mint a Fejér megye. De nem feltétlenül kell röhögni azon, akik számára mégis Fejér megye a szebb. Elfogult? Én inkább másképp mondanám. Ajánlom Petőfi Sándor Az Alföld c. művét...

(#168) Keldor papa : Bizos a felsőbbrendűséget látod, nem a büszkeséget. Én nem tudom, csak szakmai cikkeket olvasok.

Morden24: Ezt most teljességgel jóindulattal mondom: vigyázz az ilyen kijelentésekkel, mert a végén az alap cicás avatarod is elveszik. BTW, abban is biztos vagyok, h. a Te tudásod is felszínes a tálib témával kapcsolatban. (ha nem akkor megkövetlek)

[ Szerkesztve ]

(#172) gamek!ller válasza keIdor (#133) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mint a bátyám? :DDD

(#171) WonderCSabo: Amikor az alföldön járok, sosem tudtam miért írta Petőfi azt a verset.

Holnap reggel elvileg Keldor-al megyünk Kecskemétre. Az út széli pillangókon kívül mást nem lehet nézni az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#173) keIdor válasza WonderCSabo (#171) üzenetére


keIdor
titán

Olvastam. Inkább túlzott büszkeséget. Na mindegy, ne offoljunk.
gamek!ller: Neem, őt bírom.:) Vannak ám nekem is magyar érzelmű barátaim, de ők kicsit mások, mint itt egy páran. Náluk szabad véleményt mondani, itt meg nem mindig, mert voltam én itt már hazaáruló meg minden.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#174) gamek!ller válasza keIdor (#173) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én csak arra mondom, hogy ő is szebbnek tartja az Alföld-et mint az Alpokot. Hazaáruló én is voltam már itt Ph-n, meg voltam külföldiek kenyerét evő is..

[ Szerkesztve ]

(#175) WonderCSabo válasza gamek!ller (#172) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Megint csak mint példát hoztam fel. Mindenki helyettesítse be a saját szülőhelyét, vagy ahol lakik, stb. Tudom, sokan utálják ahol laknak, és legszívesebben elhúznának innen a francba.

Petőfi bizonyára szebbnek tartja az Alföldet mint az Alpokot. De a versben ilyet nem ír, a Kárpátokról beszél. Az Alpokban mellesleg sosem járt. :)

[ Szerkesztve ]

(#176) keIdor válasza WonderCSabo (#175) üzenetére


keIdor
titán

Graz-ban járt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#177) echterion válasza Morden24 (#2) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor a II. világháborús játékokon meg a németek háborodhatnának fel, a vietnami háborút feldolgozó cuccok miatt meg a vietnamiak, a római kort feldolgozó játékokon meg a görögök, stb. Ezen nincs mit vitatkozni, mindenhol vannak jók és rosszak, csak nézőpont kérdése. Szerinted az arabok szempontjából kik a rosszak? És valahol nekik is igazuk van (sőt, talán nekik van csak igazuk abban, hogy mit keresnek ott az amcsik: csak olajat). De ez már politika...úgyhogy hagyjuk sztem.

**********

(#178) WonderCSabo válasza keIdor (#176) üzenetére


WonderCSabo
félisten

:R

(#180) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

sniper: amit tiltunk fórumunkban:
minden olyan hozzászólást, amely faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért.

[ Szerkesztve ]

(#181) XuChi válasza Morden24 (#2) üzenetére


XuChi
addikt

Most akkor háborodjunk fel a Day of Defet Source-n is. Mi az hogy németekkel lehet amerikai/angol katonákat ölni? Hisz nekem is halt meg rokonom a háborúban, nem is 1. De nem voltam felháborodva. Mert ez csak egy játék.

Vegyék szépen észre már az amcsik hogy nem ők a világ közepe. Ki nem szarja le őket. Én örülök hogy lehet amerikaiakat is seggberugdalni a játékokban.

Háborodjanak fel a németek a Becstelen Brigantikon? Hisz Zsidó katona öl Németet. NEM??

És mégsem volt felháborodás.

C&C Red Alert: Oroszok ölik az amerikaiakat. ÉÉÉÉS? Kit érdekel.

EZ CSAK JÁTÉK. :R

(#182) dabadab válasza Whitkerz (#155) üzenetére


dabadab
titán

"a cod 6-ban volt egy pálya a "no russian"(tom hogy ki lehetett hagyni de azért mégis csak) na ott halomszámra lőttük szegény oroszokat, és... volt belőle kavarodás??? NEM"

De, volt.

DRM is theft

(#183) ollie válasza XuChi (#181) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne legyél már te is ilyen buta. A németek többsége nem szereti a nácikat, ráadásul az már történelem. Viszont Afganisztán nem az, és az amerikaiak szeretik a katonáikat. Ezt olyan rohadt nehéz megérteni? Tiszta óvoda...

***

(#184) gamek!ller válasza dabadab (#182) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mondjuk ha orosz lennék lehet ez engem is zavarna.
Úristen. Két moderátor van felettem. Akkor én mentem. Félek tőlük mert GONOCAK!

[ Szerkesztve ]

(#185) dabadab válasza gamek!ller (#184) üzenetére


dabadab
titán

A linkelt cikkekben a nyugati felháborodásról van szó (az elsőben a - jórészt amerikai - fórumozókról, a másodikban angolokról)

DRM is theft

(#186) gamek!ller válasza dabadab (#185) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én csak azt mondtam, hogy ha Orosz lennék, zavarna.

(#187) AssAssynn válasza Morden24 (#170) üzenetére


AssAssynn
őstag

Vicces vagy .D

Az én aláírásom árulja el azt, hogy kár velem foglalkozni. Akkor szerintem te van a kirekesztő és nem én.
De védjed csak az amcsikat, hiszen ők a jófiúk, hiszen a tévében is ezt láttad és az indexen és a "hávégén" is ezt olvastad.
De visszatérve az elejére, már megint magatokat égetitek be. Ugyanis te hiábavalónak ítéled az én véleményemet és elnyomjátok azt aki nem úgy gondolkodik mint te, persze mindezt azzal a címszóval amit magatok tesztek.

Tudod ez amerika is. Csúnya terroristák lerombolták a tornyaikat és megölik az embereiket, hiszen gyűlölik őket és minden vágyuk, hogy elpusztítsák amerikát.
Hát valószínű.
Biztos nem ők robbantották fel a saját tornyaikat ürügyként és a pénz miatt és nem ők törtek be a másik országba leölni az ottaniakat, akikhez semmi közük.
Ó, s ha itt tartunk. Amerikának nincsen nemzete, ott csak emberek élnek.

Halom számra adnak ki játékokat az amcsik amikben ők a jófiúk és mindenki gonosz akit le kell ölni. (ezt most ne értsétek félre nem a többieket védem) Bezzeg ha egy játékban már amcsit is lehet ölni az szörnyű. Persze, persze ez egy játék. Ez részben igaz is, ahogyan én is írtam. Részben. Ugyanis ha a kis srác azon nő fel, hogy a hős amerikaiakkal van akik a jók és a többiek a rosszak-s nincs senki aki mesélne neki-, akkor persze, hogy az amcsikat fogja szeretni ha felnő.
Aztán amikor lenne egy játék, amiben nem gyömöszölik mindenáron ezt az emberek fejébe, már is kitör a botrány amerikában.
Erre írtam, hogy álszentség.
Másokat különböztetnek meg azért, amit valójában ők maguk tesznek.

Mondom, nem másokat védek, hiszen nem is az arabok, vagy tálibok a jófiúk, de nem is az amcsik.

A primitívséggel kapcsolatban. Nálunk, hogy túlzásokba ne essek, egy érettségiző diák majdhogynem többet tud, ha nem többet, mint ott egy diplomás.
De valami oknál fogva, aki ott végzett azt nagyobbra tartják.

Kis mértékben ide tartozik még az is, hogy az eu oly szeretettel teszi tönkre a magyar gazdákat, termelőket. Azokat, akiknek a terméke világhírű és a legegészségesebb, nincsen vele semmi baj. Aztán nekünk hozzák be a vizezett tót tejet meg a mérgező francia, angol ételeket. A maradék hazait meg kiviszik nekik.
Persze tudom én, hogy így több a pénz nekik, de jól van ez így?

Igen, tudom. Most gyűlölködő, rasszista, antiszemita, meg még mi vagyok...Legalábbis a tévében ezt mondják az ilyenekre.
De miért is? De most tényleg. Arra kérlek benneteket, hogy gondolkodjatok a dolgokon, én vagyok a gonosz valaki, aki nem szolgálja ki az elnyomókat, hogy ezzel romba döntse azt amiért ősei és maga megdolgozott, hanem ezzel ellentétesen, szereti Istent, Hazát és a Nemzetet.
Ha úgy gondolod, hogy ezért meg kell vetni, hát tedd.
De nem te véded pont az amcsikat azzal, hogy ők csak magukat védik és szeretik a hazájukat(vagy mi)?
Az mondjuk megint más tészta, hogy ez az egész nem erről szól!

UI: valószínűleg nem kellett volna ide ennyit írnom ilyenekről, mert nem ide tartozik ezt aláírom. Nyilván nem egy hardveres, játékos oldalon kell ezeket megvitatni, ez így igaz.
Elnézést kérek tehát ezért a szerkesztőktől, ők jól csinálják azt amit csinálnak, amihez értenek, dicséret jár nekik azért amit tesznek, tényleg ez egy nagyon hasznos oldal.
Azzal magyarázom hát tettemet, hogy próbáltam megragadni az alkalmat, hogy egy kicsit ébresszelek benneteket, akik ezt olvassátok.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#188) WonderCSabo válasza gamek!ller (#186) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A magyar nyelvben kis betűvel írjuk az oroszt, ellentétben az angollal. :)

AssAssynn: Már bocsi, de aki szerint az összes rendőr rohadék, annak súlyos gondjai lehetnek...

Amerikának nincsen nemzete, ott csak emberek élnek.

Wrong. Nincsen büszkébb nemzet az amerikainál.

(#189) ollie válasza AssAssynn (#187) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

szereti Istent, Hazát és a Nemzetet.

Szereted a hazát és a nemzetet? Szóval befizetsz minden adót? Segítesz a rászorulóknak? Tiszteled és betartod a törvényeket? Mert ez valahol itt kezdődik... :)

***

(#190) feka007 válasza Morden24 (#170) üzenetére


feka007
nagyúr

Azok se jobbak, akik meg az USA-t ajnározzák, miközben nekik is csak piac vagyunk.. Egyébként meg pont hogy inkább neked kéne olvasni hogy felnyíljon a szemed, és nem csak a filmeket nézni, ugyanis nem magyaráztad meg, hogy miért is ne lehetne "terrorizált ottélőknek" nevezni az afgánokat..

Én nem vagyok amerikaellenes, de a külpolitikájukat utálom. Arabokat se bírom, de meg tudom érteni a palesztínokat is meg az afgánokat is, amiért utálják őket..

(#191) ollie válasza feka007 (#190) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy neked kéne tájékozódnod, ugyanis az afgánok nem utálják az amerikaiakat. Ha te egyenlőséget teszel a talibán meg az afgánok között, legfeljebb téged minősít.

***

(#192) #51736960 válasza ollie (#191) üzenetére


#51736960
törölt tag

pont a tegnapi híradóban volt, hogy lassan egész afganisztán a tálibok oldalán áll...
úgy néz ki, mégiscsak sikerült az amcsiknak egységbe kovácsolni az országot, bár valszeg nem pont így akarták :)

[ Szerkesztve ]

(#193) sviba válasza Karma (#14) üzenetére


sviba
tag

"Nácikkal népirtós játék nincs egyébként?"

Jó lesz? ;]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#194) Morden24 válasza feka007 (#190) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tisztázzuk végre, mert látom, hogy itt mindenki csak az alapján mond véleményt, hogy az USA-t utálja:

NEM KELL SZERETNEM az USA-t ahhoz, hogy a tálibokat mocskos gyilkos bandának bélyegezzem.
És még egyszer, utoljára: az afgán NEM EGYENLŐ a tálibbal. Főleg, hogy az afgánokra nem igazán mondhatod, hogy amerikagyűlölők.
Pont az általatok mindig leugatott tévé (amit állítólag "mi" nézünk) az, ami elhitette mindenkivel, hogy abszolútumok vannak, és egy országra vagy népcsoportra egy vélemény ráhúzható.
Az amerikaiak "kedvelése" pedig igazából ugyanabban merül ki, mint pl. az Öböl-háború vége felé az irakiak esetében; nevezetesen amikor az ételt és italt konkrétan Szaddam katonái szedték el a néptől, akkor nem kell meglepődni, hogy örülnek a csokidobálós humm-veenek.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#195) feka007 válasza ollie (#191) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem, kifejezetten bírják őket, ahogy az arabok és a megszállt országok úgy általában.. :U
Vicces ez az amerika-csápolás

"A németek többsége nem szereti a nácikat, ráadásul az már történelem"
Igen, vonjuk össze az összes 2. vh-ban harcoló német katonát a nácikkal.. Inkább ez minősít téged

[ Szerkesztve ]

(#196) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nekem sem tetszett, hogy nem lehetett németekkel amerikaiakra lőni... Pedig nem vagyok neonáci. Ahogy az sem, aki egy filmben SS tisztet alakít. Ez csak egy szerep.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#197) #51736960


#51736960
törölt tag

még annyit ehhez a témához, hogy az usa a 90-es években támogatta a tálib rezsimet annak reményében, hogy hozzáférhessen az ország gázlelőhelyeihez...
aztán a dolgok nem úgy alakultak, ahogy kellett volna, így a barátból hirtelen "terrorista" lett :)

gondolom rájöttek az amcsik, minek egyezkedni, ha elvehetik az egészet is (legalábbis ezt hitték akkor, ma már másképp fest a dolog, hogy elvesztették a háborút)

[ Szerkesztve ]

(#198) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Valaki alá is tudja támasztani azt az állítást, hogy azok a kegyetlen tálibok hány embert is öltek meg? CNN híradó és hasonló műsorok adatai nem számítanak.
Ja igen, én is fel lennék háborodva a helyükbe, ha valaki ide jönne azzal a céllal, hogy meg akar ölni. :P
Aki elhiszi, hogy a táliboknak tömeg pusztító fegyvereik vannak/voltak, meg hogy szeptember 11. terror támadás volt valójában, az inkább olvasson Andersen meséket, azokban több a valóság.
Ja és mellesleg amikor II.vh.-s játékkal játszunk pl.: COD és a szovjetekkel írtjuk a gaz németeket, azzal együtt a szövetségeseit is. Legjobb tudásom szerint ebbe beletartozott 200.000 hazánk fia is. Ez csak példa. Ennyit a megsértődésről.
Meg lesz ennek a böjtje, csak félő, hogy az elpusztít mindent és mindenkit. Az Apokalipszis már úgyis aktuális. :D

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#199) ollie válasza feka007 (#195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, vonjuk össze az összes 2. vh-ban harcoló német katonát a nácikkal..

Na látod, én ilyet nem tettem.

(#197) Loveless: nem, azért támogatta, hogy sikerrel harcolhassanak a szovjet megszállás ellen. Aztán Bin Laden Amerika ellen fordult...

[ Szerkesztve ]

***

(#200) Morden24 válasza #51736960 (#197) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez így igaz, egészen konkrétan fegyverrel is támogatva voltak a komcsik ellen.
VIszont a vicc az, hogy most pont azért szereti az afgán nép az odaérkező amcsikat, mert a tálibokat konkrétan csak az nem rühelli, aki maga is tálib. A többi meg csak reménykedik, hogy nem robban fel a gyereke az iskolában, mert mertek valahonnan szerezni egy külföldi tankönyvet. Már ahol egyáltalán van iskola, persze. A többi meg Ak-val védi a kecskéjét, mert azt is elveszik tőle.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.