Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GAbre


GAbre
veterán

Azért ez kemény!
Ha a szovjetunió katonáit állítják be rosszfiúnak,vagy a németeket,az nem baj.
De ha a csodálatos,és tökéletes amerikaiakat,az már igenis FELHÁBORÍTÓ!???
Ezt nem értem mondjuk ott pl.: a cod 4 példa,nem csak amerikaiakkal lehetünk,hanem az arabokkal.
De abból 1 qrva felháborodás nem volt...

[ Módosította: dabadab ]

Avatar

(#2) Morden24 válasza GAbre (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Valahol neked sem tetszene szerintem, ha szlovák tankokkal vagy román gyalogosokkal kéne felprédálni Budapestet. Biztos vagyok benne, hogy sokan egyenesen FELHÁBORÍTÓNAK tartanák. Valahol persze igazuk is lenne.
Még rosszabb, ha konkrétan olyan hadszíntereket vagy eseményeket mutatnak be, ahol az érintetteknek lazán halhatott meg a rokoni vagy ismeretségi köréből valaki.

És itt nem arról van szó, hogy arabok, hanem arról, hogy tálibok.

Hatalmas problémának magam részéről nem érzem egyébként, de megértem, hogy ez valakinek miért piszkálhatja a csőrét. Ilyesmit egy játékba bepakolni egyértelmű botránykampányra irányuló fogás.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Karma válasza GAbre (#1) üzenetére


Karma
félisten

Ne elsőzz, ez nem index fórum.

Egyébként pusztán ez a húzás, hogy az arabokkal is lehet lenni, elgondolkodtat hogy megvegyem a játékot :) Remélem jó is.

“All nothings are not equal.”

(#4) Gude


Gude
senior tag

Én se értem mi a bajuk,mert ugye a world at war-ban a németekkel lehet darálni a hős amerikai katonákat.Ott nem volt felháborodás.(igaz a végén zombi németekre lehetett pufogtatni)Vagy csak nem emlékszem :F

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#5) ProEvoFan válasza Morden24 (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ez egy baromság, akkor a németek mit szólhatnának?vagy a japánok...
ez csak egy játék! :W
nem kell belevinni érzelmeket!

(#6) Gude


Gude
senior tag

Egyetértek :U :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#7) Manbal


Manbal
senior tag

Sztem meg az amcsik maguknak keresik a bajt, nem kéne az olajért ennyire messzire elmenni... de hát azt is megértem hogy az átlag amerikai ezt nem fogja fel, hogy az egész csak amiatt van hogy egy bizonyos érdekeltség seggét fényesre nyalja az amerikai kormány, hisz tőlük függenek, annyira eladósodtak már...

(#8) stevve válasza Gude (#4) üzenetére


stevve
nagyúr

A COD 2 milyen népszerű a neten, pedig ott is irthatunk nácikkal amcsikat... túlzásba viszik ezt a terrorista fóbiát a birka amcsik már. :U ez egy játék, amit nem csak amcsiknak szántak. Ennyi.

(#9) HaaS


HaaS
addikt

Nekem a zombik szimpatikusak, utálom, ha irtják őket...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#10) Morden24 válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

A németek? Akkora nemzeti szégyenérzet van még a mai napig a volt fasiszta rezsim miatt, hogy ihaj. Az ennek az ellentettje.

És ez csak egy játék, egészen addig, ameddig már politikai vonzattal is bír. És megint mondom, itt nem arról van szó, hogy arabokkal lehetsz a játékban, hanem arról, hogy tálibokkal. Nagyon durván nem ugyanaz.

És továbbra is azt mondom, hogy én sem tudok ilyeneken kiakadni személyesen, viszont tökéletesen meg tudom érteni, hogy valakit miért zavarhat.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#11) heihachi


heihachi
addikt

Szép nagy felhajtás a semmiért, így meg is lesz a 3 millió példányszám.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12) dabadab válasza stevve (#8) üzenetére


dabadab
titán

"túlzásba viszik ezt a terrorista fóbiát"

Ez nem terrorista fobia, hanem ott azert van par tizezer ember, akinek kozeli hozzatartozojat vagy jobaratjat oltek meg vagy nyomoritottak meg a talibok: vegul is meg lehet erteni, hogy ok ezt nem tartjak olyan jo poennak. (Mondjuk persze ezt igy kb. minden haborus jatekra le lehetne vezetni, de az USA lakossagat pont ez az, ami momentan a legszemelyesebben erinti,) Gondolom a most meghalt magyar katonano ferje sem ezzel fog jatszani talibkent.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#13) Gude


Gude
senior tag

Biztosan.A negatív reklám is reklám :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#14) Karma válasza dabadab (#12) üzenetére


Karma
félisten

És az amerikai katonák hány civilt likvidáltak? Szerintem semmivel se különlegesebbek, abszolút helyesnek érzem a játék kétoldalúságát. Nácikkal népirtós játék nincs egyébként?

A másik ilyen prűdség, amitől agyfenét kapok az, hogy nem lehet a Fallout3-ban gyerekeket ölni, maximum moddolás után. Little Lamplightot az über-Messiás karmám ellenére is legszívesebben kiirtottam volna a kalapácsommal. És még élveztem is volna.

De lehet nekem van valami bajom.

A katonanő családjának részvétem, de ha arab területre ment hivatásosként, ez szerintem benne van a munkahelyi kockázatokban, nem?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15) menalcas


menalcas
őstag

Ez az, kell egy kis felháborodás a játék körül, megvan az ingyen reklám ;]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#16) Morden24 válasza Karma (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha náci népirtós játékot akarsz, akkor ja, van bajod.
Ha Little Lamplight-ot le akartad nuke-ozn, akkor nem, teljesen normális vagy :K

Sectumsempra - For Enemies

(#17) stevve válasza dabadab (#12) üzenetére


stevve
nagyúr

A lelki tényező jogos, de ez az egész egy gerjesztett jelenség és globális. Ehhez a játéknak semmi köze nincs. Akkor felháborodhatnánk az Age of Empires sorozaton is vagy bármelyik másikon. Az, hogy a tálibok az aktuális ellenség Amerika szemében, nem az EA baja és ezt nyilván nem provokációnak szánták.

Van, amiben rabszolgákat lehet tartani és van, ahol Amerikát is el lehetne foglalni az oroszokkal. Most akkor hol az igazság?

[ Szerkesztve ]

(#18) Karma válasza Morden24 (#16) üzenetére


Karma
félisten

Hmm végülis a civilirtás tényleg nem érdekel annyira.
De amerikai katonákat szívesen tizedelnék virtuálisan.

És nem zombisítva.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

ekkora bullshitet

a japók, meg a nácik sokkal durvábbak
a japán elleni terrortámadások is elég durvák voltak (Atombomba ;] ), mégis lehet amcsikkal lenni :DDD

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#20) Def26 válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


Def26
félisten

Ezt nem mondanád, ha egy csicska orosz camper spawnolgatna a Te bázisodon. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) Manbal válasza Morden24 (#16) üzenetére


Manbal
senior tag

Hát meg nagyon is lehetne már egy olyan 2. vh-s játék ahol nem csak a szövetségesek oldalán lehet harcolni, ja és campaign módban! :) még abba is benne lennék hogy a végén meghal a "főhős"... de ez a sok lerágott csont ami ebben a témában megjelenik már uncsi...

(#22) Morden24 válasza stevve (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

ezt nyilván nem provokációnak szánták

De. Mármint nem provokációnak, hanem erős hátszélnek a marketinggépezet vitorlájában. Hidd el, nem azért tették bele, hogy valamelyik tálibok által fenntartott medreszében is megvegyék a játékot.
Amúgy finoman hozzáteszem, hogy egy dolog az amerikaiakkal bármilyen téren azonosulni, de elég egy-két Pandzsábról lehozott cikket elolvasni ahhoz, hogy az egész tálib brigádot utána a falhoz akarod állítani. Szóval ezt a társaságot berakni választható frakcióként kizárólag botrányvadászatként értelmezhe
tő.

Sectumsempra - For Enemies

(#23) GAbre válasza Morden24 (#2) üzenetére


GAbre
veterán

Jó akkor másképp mondom.
Ugyebár 1 játéknak köze sincs a valósághoz,abból merítenek csak.
Elég durva lenne,ha bármi köze lenne a játéknak a valósághoz...

De ez a játék téma mindíg is vitatott volt,és mindíg is az marad.
Mert ugyebár sok szülő nem engedné,meg minden.
De sztem 1 játék olyan,mint a film(nem dokumentum).
Semmi köze a valósághoz,és nem is szabad úgy kezelni.
Habár sok "hülye" annak érzi,és ezek miatt van gond belőle.... :(

Avatar

(#24) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Teljes mértékben megértem, ha nem akarják legyilkolni a saját katonáikat egy játékban. OK.

De ne hisztizzenek, egyszerűen ne játsszanak vele...

(#25) stevve válasza Morden24 (#22) üzenetére


stevve
nagyúr

Gondolod, hogy "most jól beintünk az amcsiknak" címszóval adták ki a parancsot a programozóknak? Kétlem. Ma már megszokott, hogy a multiban minden single karakterosztály választható. Ez nem kirívó és az amerókaiaknak szerintem leginkább az fáj, hogy nem bólogat mindenki akkor, amikor ők terroristát kiáltanak... ez is csak egy szálka a szemükben.

Egy lelőtt amcsi tesója, anyja sem fog játszani tálibokkal az amcsik ellen, de egy halott tálib tesója sem lesz az amcsikkal, ez biztos, de ettől egy kis koreai gyerkőc még élvezheti a játékot, nem? Őt valószínűleg nem az ideológia vezeti majd a tálib oldalra a játékban, mint ahogy engem se érdekel a náci ideológia a COD-ban vagy a C&C-ben sem a kínai vagy orosz kommunista, esetleg a toxinos araboké.

Ez egy újabb lufi, ami miatt lehet kapálózni csupán - úgy gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#26) mephi666


mephi666
nagyúr

ezt a nagyüzemi nyálverést :W

hány éves is a cs? 10? ott meg terroristákkal meg antiterroristákkal is lehetett menni... akkor senkinek nem volt vele problémája? nem bírom én ezt... ennyi erővel a vietcong c. játék (nem játszottam vele) után a keletiek is hőböröghettek volna... na, mindegy... vagy betilthatnák a gta sorozatot is, mert embereket lehet benne elütni és sok ember veszíthette el ismerősét/családtagját autóbalesetben...

...nagyüzemi képmutatás... az van :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) Morden24 válasza stevve (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Gondolod, hogy "most jól beintünk az amcsiknak" címszóval adták ki a parancsot a programozóknak?

Nem, hanem azzal, hogy ennek a belefejlesztése X pénz, viszont spórolnak rajta néhány misit a marketingkampány során, mert az ilyen hírek tipikusan erős lokális és globális visszhangot kapnak, mindehhez egy petákot nem kell kifizetnie az EA-nak.

az amerókaiaknak szerintem leginkább az fáj, hogy nem bólogat mindenki akkor, amikor ők terroristát kiáltanak...

Ami sok esetben totál jogos is, ellenben a tálibokat ne nagyon soroljuk a szegény elnyomottak közé, akiken átment az amcsi hadsereg. Ez a leggusztustalanabb iskolarobbantgató, népnyomorgató söpredék, amit össze lehet kaparni.

Az meg a másik fele, hogy lágerek meg szibériai munkatáborok mostanra a történelemkönyvekben vannak, éppen ezért maximum nagyapónak szorulna ökölbe az arca, de ő nem kerül kapcsolatba ezekkel a játékokkal. Viszont az afgán konfliktus egy jelenkori harctér. Ezt azért nem illik (szerintem) elfelejteni.

De megint mondom: egyrészt én nem tartom felháborítónak, ennek okán nem is szedném ki a játékból, pusztán megértem és valós, jó okkal kialakult véleménynek tartom, ha valakinek ez nem gyerebe. És ez nem egy egységes amerikai vélemény, szóval totál tré, hogy sok komment így beszél róla. A legtöbbet úgyis amcsi földön fogják eladni belőle, nem a kelet-európai vásárlások fogják megnyomni a szekeret...
Másrészt viszont ez tényleg egy terrorista söpredék, éppen ezért sem régebbi hatalmak nyílt harcával, sem mondjuk szimbolikusan kikiáltott játékkatonázással (a la CSÉ) nem vonnám össze.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#28) stevve válasza mephi666 (#26) üzenetére


stevve
nagyúr

"...nagyüzemi képmutatás... az van"

Erről egy klasszikus jutott az eszembe:

"Csupa ideg vagyok, kaja sehol, vacsora nix! Ez a príma! Balhé, az van! Csempe a francba, az van!"
:D

(#29) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Már kezdtem azt hinni hogy a játék minőségén háborodtak fel... :W
Pedig inkább azon kéne mint ilyen hú de nagy hazafiak vagyunk dolgon...
Nálam a játék a béta alapján 1/10-et kapna jó indulatból. :)

(#30) stevve válasza Morden24 (#27) üzenetére


stevve
nagyúr

"Ami sok esetben totál jogos is, ellenben a tálibokat ne nagyon soroljuk a szegény elnyomottak közé, akiken átment az amcsi hadsereg. Ez a leggusztustalanabb iskolarobbantgató, népnyomorgató söpredék, amit össze lehet kaparni."

Legalábbis ezt a képet ismerjük a nyugati médiából. Bizonyára vannak tálib nők, gyerekek, civilek, akiknek semmi közük nincs a terroristákhoz. De Amerikát is nevezhetnénk söpredéknek Hirosima és Nagasaki miatt vagy olyan kétes dolgok miatt, mint szeptember 11 vagy más egyéb, aminek a kimondásáért már büntetnek is. Az, hogy a lágerek már történelem, nem jelentős abból a szempontból, hogy a rémtetteket hasonlítsuk össze.

Lényegtelen, a játék elérte a célját: veszik és játszanak vele, innentől minden más már csak mellékes az EA számára, ebben igazad van. :)

(#31) Manbal válasza stevve (#30) üzenetére


Manbal
senior tag

Maximálisan igazad van, a nyugati médiás dologban!

(#32) Karma válasza stevve (#30) üzenetére


Karma
félisten

Altalaban nem szeretek redundans lenni, de ez most nagyon +1. Az amerikaiaknak se kell a szomszedba menni, ha borzalmakrol van szo, kis- es nagytetelben egyarant.

Szoval akkor ez a jatek mar forgalomban van? :)

“All nothings are not equal.”

(#33) Morden24 válasza stevve (#30) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bizonyára vannak tálib nők, gyerekek, civilek, akiknek semmi közük nincs a terroristákhoz.

Mivel ez egy eszmerendszerre, vallási nézetre épülő közösség és nem politikai szerveződés, ezért nem igazán. Azért létesítenek többek között medreszéket, hogy már gyerekkoruktól erre neveljék a kölköket, akik aztán boldogan vetik magukat az amcsi (vagy akármilyen) tank elé egy darab fával meg kecskeszarvval. Pont ez volt a pakisztániak legnagyobb baja is, nem véletlenül úgy relfektálnak rájuk, hogy a gyerekek legnagyobb ellenségei. És ez mondjuk nem annyira amcsi média.
De ezt hagyjuk, mert parttalan. Hajlandó vagyok elismerni, hogy sok esetben a nyugati média (adott esetben akár betervezett és szándékos, akár csak a kulturális különbségek miatt fennálló) ferdítő hatása alól nyilván nem vagyok mentesítve, de a lokális médiával akkor illik dobálózni, amikor van is legitim forrás, addig a spekulációk csak az amerikagyűlöletből fakadnak (aminek nem állítom, hogy nincsen alapja, de elég rossz bázis egy nép- vagy vallási csoport megítéléséhez).
Hogy értsd: sokan érven túli érvéknt veszik elő, hogy "de a nyugati média ferdít", ami oké, de ezt csak akkor vagyok hajlandó elfogadni, ha van egy olyan "nem ferdített" vagy "másik irányba ferdített" híranyag is, amihez lehet viszonyítani. Mert az semmi, hogy "de biztos ferdít, mert az olyan és na".

És igen, a többi meg csak reklámfogás :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#34) heihachi válasza Karma (#32) üzenetére


heihachi
addikt

Még nincs, október 12-től lesz Amerikában, legalábbis abban a 6450 GameStopban, ami még így is árulja a 49-en kívül :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ha csak a Tálibok -kal lehetne harcolni aztmondom ok a felháborodás. Náci katonát is lehet választani pl a BF1942 -ben pl.
Amúgy ha nem ismerné valaki a nemzetközi egyezményeket: fegyverteleneket hadifogságba szokás venni, sőt a lakott városokat sem szabad összecsapásra választani lehetőleg. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36) Mazsika


Mazsika
őstag

de nyomik ezek az amcsik.. mindig is tudtam! :D

Dáccsika

(#37) wednesday válasza Morden24 (#2) üzenetére


wednesday
őstag

"Valahol neked sem tetszene szerintem, ha szlovák tankokkal vagy román gyalogosokkal kéne felprédálni Budapestet."

Egy multi játékba?? Engem aztán egy cseppet se zavarna, hiszen mindkét szemben álló felet választhatom. Belépnék magyar oldalon és lőném a tótokat. :P
Az lenne csak a felháborító ha single részbe lenne ilyen és direkt ez lenne a feladat, hogy lerombolni BP.-t. De ez a játék se tartalmaz single tálib küldetést. Az egész csak egy hajcihő.
A másik, hogy a tálibok a saját területükön harcolnak, tehát még a példa se jó, hiszen nem a Fehér Házat kell felgyújtani a tálibokkal, és ártatlan amicskat halomra lőni mikor kijönnek jóllakottan a mekiből. :U
A CS-be konkrétan terroristákkal játszol, a túszaidat is lelőhetted, az nem zavar senkit?
De ez igaz majdnem az összes MULTIS fps-re. És itt a hangsúly a multin van.

(#38) dabadab válasza wednesday (#37) üzenetére


dabadab
titán

"Engem aztán egy cseppet se zavarna"

Teged nem. A cikk sem arrol szolt, hogy 300 millio amerikai tiltakozott, ugye (es ha belenezel USA forumokban, akkor lathatod, hogy messze nem arrol van szo, hogy en bloc az "amerikaiak" tiltakoznanak, hanem egy viszonylag kis csoport). Egyebkent meg teljesen biztos vagyok abban, hogy ha kijonne egy ilyen Mo-t lerohanos jatek, akkor masnap attol lenne hangos a logout, konkret forumozokra is vannak tippjeim :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#39) keIdor válasza Morden24 (#2) üzenetére


keIdor
titán

Hát engem pl. ugyan nem, bár nem is vagyok magyar érzelmű.
Ez CSAK egy játék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) atti_2010 válasza Morden24 (#2) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Igen de nem Amerikában harcolnak hanem Afganisztánban, így azért már máshogy mutat a dolog, nem jó példa a Budapest.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#42) Karma válasza wednesday (#37) üzenetére


Karma
félisten

A CS teljesen nemzetfuggetlen, azon miert kene haborogni? Ezzel szemben ez a MoH a valosagot imitalja, igy aztan konnyen magukra veszik az erzekenykek...

En mondjuk Budapestet rombolo jatekkal is szivesen jatszanek, nem baj ha valosaghu :DDD

“All nothings are not equal.”

(#43) wednesday válasza dabadab (#38) üzenetére


wednesday
őstag

Egy multi játékban téged miért zavarna egy ilyen?
Ahol van balance, egyenlő esélyekkel lőheted le az ellenfeleidet? A magyar oldal is nyerheti az adott kört, pályát? Ha single kampány lenne csak szláv oldallal, azon aztán tényleg felháborodnék. De ilyenről itt nincs szó.

(#45) Morden24 válasza Manbal (#41) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha TE ezt ilyen könnyen kijelented, akkor nem értem, miért nem tudsz azonosulni pár amerikaival, akikben ugyanúgy nemzeti érzelmek vannak? Mert ha te mondod, akkor magyar nemzeti érzelem, ha az usák mondja, akkor képmutatás...

Sectumsempra - For Enemies

(#46) scuynat


scuynat
csendes tag

ilyen alapon nem kéne hagyni SEMMIFÉLE olyan játékot, ahol a "rosszakkal" lehet lenni. pl mafia, mivel gyakorlatilag a maffiózókat meg a bűnözést népszerűsíti.

túl van ez szokás szerint spilázva, de hát mit lehet várni a gyökér amcsiktól, akik ÖRÖKRE KITILTOTTAK az USA-ból egy tinédzsert, aki azt írta a Baracknak, hogy köcsög...

[ Szerkesztve ]

(#47) ollie válasza scuynat (#46) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még egy ilyen általánosítás, és kiváglak a fórumról!

***

(#48) JohnR


JohnR
aktív tag

Nem szeretem, ha politizáló híreket hoznak le itt. Még a végén megint elküldök melegebb éghajlatra néhány agyhalott/agymosott figurát, és bannolhatnak újra :DDD
Hehe, pont jó helyre kerültem :DDD
Tényleg kezdődik...

[ Szerkesztve ]

(#49) keIdor


keIdor
titán

Egyébként olyan játék már van, ahol Románia elfoglalja az egész világot és csak Magyarország mer ellenállni nekik, de végül minket is széttaposnak.
Nem is volt ott felháborodás, milyen érdekes. Sok amerikainak az a baja, hogy neki a játék a valóság...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#50) zoltanz válasza dabadab (#38) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Engem nem zavarna egy mo lerohanó játék feltéve ha lehet a magyar oldalon is küzdeni. (azért biztos összfacsarodna a szívem egykét építmény lerombolásakor, de igaz ez az ellenkező nemre a nőkre a gyerekekre, öregekre, állatokra is.) :U

Megint más lenne egy terroizmus oktató játék pl szept 11 -ét feldolgozva. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.