Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) FefeeX válasza sz.balazs.95 (#30) üzenetére


FefeeX
veterán

Azt hiszem, erre csak annyit kell mondani, hogy nem Te vagy a célcsoport. Egyébként egy ismerősömnek kerestem korábban 11-13" notit normális dedikált GPU-val, és el kell keserítselek, ilyen jelenleg nem létezik...
Ha játszani akarsz, senki nem fog meggyőzni arról, hogy egy ilyen géppel jobban jársz, mint ha ~200 ezerért használt cuccokból összelegózol egy sokkal erősebb asztali gépet.
(cserébe ennek a célcsoportja azt nem tudná magával vinni, pláne nem egy kiló alatt, ~10 óra használattal konnektor nélkül, plusz teljesítményügyileg is az kb ágyúval verébre kategória lenne)

De ezt már a posztod előtt is jelezték többen, többféleképpen, csak egyszerűen valamiért az emberek nem képesek megérteni az egyszerűbb összefüggéseket sem, mert ha nem akarod, nyilván nem is fogod megérteni, sokkal egyszerűbb a gyártót, vagy a felhasználót, akinek ez bejön lehülyézni. És itt nem kell feltétlen kiírni (mint ahogy nem is írtad), elég az analógia.

hallador: a második felénél lejárt a szerkesztési idő, míg a nevet kerestem hozzá, mert melóztam közben, bocs. Egyébként pedig egy évnél nem régebbi, független oldal által összeszedett információk alapján készült cikkről van szó, majd ha megtalálom, belinkelem, mert szerintem érdemes azért elolvasni. Arról is szól, hogy viszont ha elromlik és nem garis, általában a Apple gépek javítása jóval drágább a többinél.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.