Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

áprilisi tréfa :( én ma nem hiszek senkinek. :D

Thanos was right.

(#2) LÁZ válasza Narxis (#1) üzenetére


LÁZ
addikt

naja, hnap jobban tudtam volna örülni a hírnek én is :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#3) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Tuti kamu. Amikor bejelentették még nagy számnak számított, mire mostmár megjelenne, jól el is avul. Meg is érdemelnék hogy dolgozzanak vele sokat aztán a nyakukon rohadjon az egész. :D

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ha április elsejei tréfa akkor elég görény fajta.
Legalábbis, ha csak tréfa akkor a "poénon" nem sokan fognak nevetni.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Sajna április 1 van:( De ez egy szemét vicc:) Mást kellett volna kitalálni, mert ez az előzmények tükrébe bunkó vicc.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#6) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Hú hát ha ez vicc, akkor mégjobban utálni fogom ezután a Microsoftot/Remedyt... :D Bár ez, hogy "még a merevlemezen van", tényleg elég poén-gyanús. De ezen nem tudok röhögni...

(#7) jookomak


jookomak
őstag

Én azért még mindig nem vagyok elégedett, ps3-ra is kéne jönnie!

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Legalább az én merevlemezemen lenne :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Akos96 válasza jookomak (#7) üzenetére


Akos96
senior tag

Jól mondod! :))

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#10) zcool válasza GegeWarrior (#5) üzenetére


zcool
aktív tag

Egyet értek... :( :N

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#11) #08052480


#08052480
törölt tag

Szerintem nem fog jönni PC-re, végül is a MS a kiadó gondolom tőle is függ és hülyék lennének nem exkluzívvá tenni egy ilyen húzónevet.

(#12) jookomak válasza #08052480 (#11) üzenetére


jookomak
őstag

Azért ez a húzónév titulus elég sokban a pc->x360 váltásnak is köszönhető.

Remedy-t sem értem. Nemrég lenyilatkozta az Epic, és a Bungie, mint a két másik nagy xbox húzójáték készítője, hogy legközelebb nem biztos, hogy az exkluzivitás mellett döntenek.

[ Szerkesztve ]

(#13) #08052480 válasza jookomak (#12) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Azért ez a húzónév titulus elég sokban a pc->x360 váltásnak is köszönhető."

Lényegtelen, és szvsz 100% hogy sem az új Halo sem az új GoW nem fog jönni PC-re (a reach be is lett jelentve mint x360 exkluzív)

(#14) monsta007


monsta007
tag

Jól hangzik, de én ma nem hiszek senkinek :DDD

(#15) Dyno


Dyno
veterán

április 1 ide vagy oda én nagyon örülnék ha kijönne a játék PC-re.

(#16) Morden24


Morden24
nagyúr

Az Alan Wake-nek ugyanez lesz a sorsa, tehát ha letelik az XBOX360 exkluzív időszak, utána megjelenhet PC-re is a játék.

Hát kurvára nem kijelentésként nyomta ezt Sam Lake, hanem aszondta, hogy I can well imagine that Alan Wake will suffer a similar fate, ami elég messze van attól, hogy ez lesz. De persze ti tudjátok, lehet úgy is fordítani.

Csupán azért, mert a Gamepodos hírverzió alapján az jön le, hogy a.) a Remedy áprilisi tréfaként a lábát törli a PC-s rajongókba b.) lesz Alan Wake PC-re.

Ezzel szemben az angol hírből (ami szintén egy Google Translate német nyelvről - komolyan, nem lehet megfizetni olyan újságírókat, akik beszélnek nyelveket is? - faszom kivan a GT-ből) leginkább annyi hallható ki, hogy a PC-s munkálatok megvannak (miért is törölték volna őket), és amennyiben lehetőség lesz rá, akkor elképzelhető, hogy más exkluzív címek nyomán az AW is kijöhet PC-re vagy éppen PS3-ra. Egyetlen egyértelmű vagy kijelentésértékű momentum nincsen a szövegben, ahogyan arról sem szól a fáma, hogy a "hard drive"-on lévő PC-s AW milyen készenléti stádiumban van.

Sectumsempra - For Enemies

(#17) nemethati


nemethati
senior tag

Kidobni tuti nem fogják. Maximum kapunk majd egy félkész valamit és nesztek, legalább meglett :U
Minden esetre sokan annak is örülnének :))

(#18) Janika!2 válasza Dyno (#15) üzenetére


Janika!2
aktív tag

Ezzel én is így vagyok.De majd meglátjuk amint megjelenik a játék hogy ez tréfa volt e vagy sem. :)

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#19) nemethati válasza Morden24 (#16) üzenetére


nemethati
senior tag

Most olvasom én is, hiába éjszaka után csak reméltem hogy "jót" fordítanak. Elképzelhetőnek tartja ill. a kód megvan még nekik, nyilván meg is lesz még egy ideig, jó lesz az valami másra.
Szerintem meg 2 év múlva beköszönt a világbéke, a nemzetek összeolvadnak és az is lehet, hogy a magyar lesz a hivatalos nyelv :))

(#20) CPU001


CPU001
csendes tag

NEM TUDOM KINEK HIGGYEK. 2 oldalon is eljátszották az alan wakes poént (mindenki sírt) itt nem a szerkesztőség találta ki remélem de ha az MS akkor én többet nem olvasok híreket az fix.

(#21) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Nem tudom mi a szar van? Minden fórumon sírnak az emberek, hogy jaj így meg úgy... Ez csak EGY játék a sok közül, nem kell túl misztifikálni... Lesz más kész.
A micro meg jó lenne ha már paraszt volt legalább ne emlékeztesse az embereket erre. BUNKÓÓÓÓ!!!! Nagyon fanyar a humoruk az már tuti...

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#22) Vistaboy válasza Morden24 (#16) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kijavítottam, de légyszíves legközelebb finomabb célzásokkal hívd fel a figyelmemet, ha elértek valamit. ;)
Nem mindenkinek van angol nyelvből diplomája, sajnos én csak a számítógépből és a játékokból tudok tanulni. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) Morden24 válasza Vistaboy (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Félreértés ne essék, én ebbe a hírbe nem azt látom bele, hogy nem tudsz angolul, hanem azt, hogy azt írtad le, amit látni (vagy láttatni) szeretnél. Szóval inkább a fogalmazásmódoddal kötözködtem, mint a nyelvismereteddel.

A Google Translate rész nem elsősorban neked szólt, mert te nem egy fizetett cikkíró vagy - viszont nagyon kezd a tököm telelenni azzal (most a német -> angol fordítás miatt), hogy egy csomó helyen nyomják ezt a stílust. Elhiszem, hogy számít a gyorsaság, mert úristen, a konkurens portál lehozza hamarabb, mint mi, és ezért állati jó, hogy ctrl+c ctrl+v a GT-be, de a helyzet az, hogy ez egy ócska szolgáltatás, ami a világ két legelterjedtebb nyelve (spanyol és angol) között sem biztosít az elfogadhatóhoz még csak közelítő eredményt sem.
Arra használható, hogy Józsika megértse, miről van kábé szó. Cikkírásra, hírértelmezésre és szerkesztésre meg nagyjából annyira alkalmas, hogy semennyire.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#24) Morden24 válasza GegeWarrior (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

M köze ehhez a Microsoft-nak (gondolom micro alatt rájuk gondolsz)? Merthogy ezt egy Remedy-s ember nyilatkozta, nyilván a saját szerződéseik ismeretében.

Értem én, hogy az MS-t szidni divat, meg jól is esik, csak éppenséggel ebben az esetben valótlant fogunk állítani vagy gondolni.

Sectumsempra - For Enemies

(#25) Narxis válasza Morden24 (#16) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nagyon felkaptad a vizet. :))

Thanos was right.

(#26) Morden24 válasza Narxis (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem állt szándékomban megsérteni vagy lefikázni Vistaboy-t, csak ez megint olyan, hogy sokan szépen elolvassák ezt a hírt, és már megígértnek tekintik az egész vackot. Aztán amikor egy hónap múlva kijön a nyilatkozat, hogy ilyesmiről szó nincsen, akkor olyan alacsonyan fognak szállni a fikarajok, hogy ihaj.

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.