Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

és miért lenne sikeresebb?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) nyergess válasza .bableWes (#1) üzenetére


nyergess
tag

Szerintem a webOS miatt tartja sikervárományosnak. Jómagam is ezt választanám Android és iOS helyett. Persze az elérhető alkalmazáskínálat fogja igazán, no meg az eszközök árai fogják befolyásolni az elterjedtséget. Mindenesetre reménykedem. :)

(#3) .bableWes válasza nyergess (#2) üzenetére


.bableWes
őstag

hát reméljük. webos-t még nem tapicskoltam, szal kiváncsi lennék rá, hogy élöben milyen. alkalmazásokat meg remélem, hogy irkálnak rá böven majd :)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#4) stevve


stevve
nagyúr

Már csak azért is izgalmas, mert nem almás vagy robotos. A márkának is nagyon sok híve van, úgyhogy van esélye határozottan - persze nem hiszem, hogy piacelsőségre, de a megmaradásra igen.

(#5) gretzky77 válasza .bableWes (#3) üzenetére


gretzky77
veterán

szia szerintem ha megtapicskolnál egy webOS gépet akár egy palm pret nem akarnál mást mert szerintem nagyon jó kis cucc,volt szerencsém hozzá és ha hivatalosan lenne nálunk én biztos azt vennék mert nagyon jó!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6) .bableWes válasza gretzky77 (#5) üzenetére


.bableWes
őstag

remélem, hogy egyszer lesz szerencsém már hozzájuk. egyre jobban tetszik. habár én inkább a wp7 felé hajlom...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#7) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nekem is nagyon bejön ez a rendszer. Nem tudom, talán az az oka, hogy nem megszokott, az újdonság varázsa úgymond, de akkor is ez tetszik a legjobban. Csak legyenek hozzá alkalmazások rendesen. Tényleg az eddigi WebOS alkalmazásokkal mi a helyzet? Azok kompatibilisek lesznek az új készülékekkel? (Persze van egy sejtésem, hogy nem...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.