Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

Hmm. Nálunk, 30 méterrel a föld alatt, az temető. az ember van a középpontban :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) .mf


.mf
veterán

Bahnhof? Sokkal stílusosabb lett volna, ha Vault-nak nevezik el :DDD
Remélem tartalék víz-"chip" (már amennyire egy vákumcsöves szerkentyűt csipnek lehet nevezni) is van :))
(Mikor ér már véget a munkaidő/túlóra, mennék haza FO-zni...)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Wow, ez azért odavág :) :C Tetszik az ötlet, így mindjárt jobb lehet dolgozni, hogy elmondhatod magadról: atombiztos vagy :D

(#4) bambano válasza hemaka (#3) üzenetére


bambano
titán

Pedig elköltözhettek volna egy piros lámpás negyedbe is, lehet, hogy a szervereknek nem lenne jó, de a dolgozók biztosan éreznék a törődést:)

Vagy legalább kapnának egy call centert maguk mellé, 100 ifjonc lyánykával... Ha atomtámadás érné őket, lenne dns backup :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Psych0


Psych0
őstag

[link] még több info

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#6) hemaka válasza bambano (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hehe, de jót nevettem :D :DD Végülis jogos, csak lehet kicsit elvonná a figyelmüket a didi-bár :D

(#7) #06658560 válasza hemaka (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az meg hagyjan, de otthon az asszony valna a szex elmaradasa miatt.

Nem tudom egyebkent ki hogy van vele, de szerintem az embernek a vakond, a foldipatkany, es hasonlo csodas allatok nem kozvetlen osei, hogy egy sotet lyukba koltozzon vissza, ha mar egyszer kikoltozott onnan. Ebben a kepen lathato kozegben tuti meghulyulnek egy het alatt, semmi termeszetes feny allapotban, reflektorokba bamulva.

(#8) Stiky válasza bambano (#4) üzenetére


Stiky
senior tag

'dns backup'
Ez jó :DDD

#7 - Nyílván nem fognak oda le költözni 24/7 -be az év 365 napjára :U

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) #06658560 válasza Stiky (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Skandinaviaban akkor is boven eleg teli idoszakban. A 24/7-en kivul is eleg ognd, ha az ember nem kap termeszetes fenyt. Tapasztaltam, mikor veszett sokaig dolgoztam folyamatosan, s rendre tok sotetben boklasztam haza a jarmutol, utana meg jee, meg vilagosban megyek haza? Jobb is volt a kozerzetem olyankor, ha napfeny is ert.

(#10) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Ilyet nálunk is lehetne csinálni, a budapesti atombunkerben.
Egyébként nem is rossz ötlet a föld alá vinni a gépeket, sokkal hidegebb van odalent, kevesebbet kell költeni a légkondizásra. Persze valami kompromisszumos megoldás kéne hogy a dolgozókat ne kelljen száműzni a sötétségbe, mondjuk az iroda lehetne a felszínen, és egy lifttel lehessen lemenni a gépekhez ha szükséges...

(#11) ALI_G


ALI_G
veterán

én is ott akarok dolgozni :) überkirály

(#12) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Vajon egérbiztos is?? ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13) bambano válasza FlasH-BacK (#10) üzenetére


bambano
titán

Ami szervereket most beraktam a szerverhotelbe, azokhoz csak akkor kell lemenni, ha valami komoly hw baja van, minden mást lehet távolról (bios upgrade-t, vinyó firmware upgrade-t, scsi backplane fw upgrade-t, oprendszer telepítést is beleértve). Úgyhogy szerver oldalról nézve nem indokolt a vakondüreg.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Úgy látszik van pénze ennek az internetszolgáltatónak... Gondolom az ügyfél felé meg sírnak, hogy nem tudnak árat csökkenteni egy koronával se.

(#15) lapa válasza bambano (#13) üzenetére


lapa
veterán

úgyérted a te új vasaidnak nem indokolt. gondolom azért nem fogja mindenki bedaráltatni a meglévőt, mert esetleg oda kell menni hozzá a hibakódot leolvasni.

viszont a pincehűvös valóban elgondolkodtató, végülis talajszonda.

[ Szerkesztve ]

(#16) parandroid válasza tupacamaru (#12) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Harminc méter gránit alatt, ólommal megerősített nyílászárókkal? Szerinted?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17) bambano válasza lapa (#15) üzenetére


bambano
titán

Az egészen régi szervereim is tudnak ilyet...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) Integra


Integra
titán

zsír:)
van nálunk is ilyen, csak a zusában persze... :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) Konflikt


Konflikt
addikt

Szep, jo, akvarium biztos kell...Es a termeszetes feny? En le nem mennek dolgozni az biztos.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#20) eziskamu


eziskamu
addikt

Ott még a kozmikus sugárzás se nagyon bántja a gépeket :) .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.