Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Kendek válasza 9600se93 (#23) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tudom, hogy a gyári hűtő sem takarja azt a részt, de mégis jobb, ha van rajt borda. Igazából úgy egy évig nem volt semmi gond a 4850-emmel, mígnem jelentkezett ez a színes képes lefagyós dolog GRID-ben jobbára, meg leghamarabb, de aztán más játékokban is. Elég sok tesztembe került, míg végül rájöttem, hogy amiatt van, hogy az ott túlmelegszik. Miután raktam rá bordát, egyből jó lett 100%-osan. Persze valszeg közrejátszott az is, hogy némileg húzva volt a RAM.
Ha már itt tartunk, akkor elmondanám, hogy én a (folyékony) papírragasztóra esküszöm. Bekeni vele az ember vékonyan a felületet amire a borda megy, majd rá kell tapasztani a cuccot. Könnyen belehet lőni a tökéletes állást, hiszen csúszik rajta. Utána hajszárítóval kicsit megküldeni, hogy a meleg hatására beszáradjon és kész is, nagyon stabilan megtartja. Leszedésnél alá szoktam fújni egy kis kontaktsprét, majd pár perc várakozás után, kis erőfeszítés árán, de lejön rendben. Aztán etilalkoholos tisztítással megszabadulok a ragasztótól.
De semmiképpen sem fúrnám át nagyobbra a lyukakat! :DDD

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.