Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) csabi63 válasza tomee007007 (#100) üzenetére


csabi63
senior tag

Játék, vagy net lag a probléma?

(#102) Quqesz válasza tomee007007 (#100) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A G4-em szmútabb, de nem vészes. A tecsós tab után kész felüdülés+ az asszony zenpad 7-ese után is.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#103) #34322688


#34322688
törölt tag

Sziasztok.
Nézegettem a táblához, eredeti tokot, csak nem tudom melyik lenne a jobb megoldás. Az asus oldalán találtam 2-fajta tokot, használ valaki ilyen eredeti tokot a táblájához?

(#104) Quqesz válasza #34322688 (#103) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem hama van, ilyen gumifüles. Jó, csak nem lehet hajtogatni, meg az egyik fül pont az zsb csatinál van, ezért azt töltéskor le kell akasztani. Én is néztem az MM-ben, de egy tizes a gyári. Viszont azok a legjobbak.(op3dot tabhoz volt gyárim, soha nem vettem ki belőle) tok-shopban nézz szét.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#105) tomee007007 válasza csabi63 (#101) üzenetére


tomee007007
őstag

Nagyjából minden tevékenység közben előjön :(

(#106) kodahckr


kodahckr
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Van egy Asus Z300C tabom. És nem kapcsol be. Tegnap még használtam. Mi lehet a baj? Ebben kérném segítségeteket.

Előre is köszönöm.

(#107) Quqesz válasza kodahckr (#106) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha töltőre rakod mit csinál? Power gomb hosszas nyomása után mi történik?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#108) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Üdv Urak!
Egy kérdés lenne amit remélem kibírtok röhögés nélkül :D
Szóval a Pokemon GO hajlandó indulni egy Z300c-vel?

(#109) Hintalow válasza Milka 78 (#108) üzenetére


Hintalow
senior tag

Én is most tervezek venni egy ilyen tabot, és lesz ilyen felhasználása is, tehát nem hülye kérdés :)
Nem hiszem, hogy bármi akadályozná, az android verzió elégséges, gps van, mi kellhet még :D
Netet kell neki adni valahogy, de ha van mobilnet, az megoldható wifi hotspottal telefonon kersztül.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#110) Milka 78 válasza Hintalow (#109) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én inkább a Z300M-et rendeltem meg.Erősebb,MTK soc amivel tuti menni fog és alig drágább mint a C-s verzió.Isten igazából nekem egy LG Gpad 10.1-et (Snapdragon 400) vált,de ahogy nézem a 300C a +1gb ramon kívül nulla előrelépés lenne (x3-C3200 1.1ghz&Mali450mp4).
Mellesleg az Intel rendesen farol kifelé a mobil szegmensből ,így kétséges a hosszú távú támogatás.
Az MTK-s procival szerelt M verzió viszont még sokáig támogatva lesz,lévén arm alapú soc és finoman szólva is több craft van benne,jobb az optimalizálás droidra.
59-60 ropi között megy a C verzió (Emag-on 55 ha még van),míg az M-et most megkapom 64-ropiért.
Igen telóról osztottam le a netet a G Padra is és működött is,viszont azon csak 1gb ram volt és emiatt akadozott az egész gép.Viszont ahogy halottam a Pokemon Go még akadozik kicsit pl Asus Zenfone motyókon,de folyamatosan dolgoznak az ügyön így várhatóan nem lesz vele gond.

(#111) Hintalow válasza Milka 78 (#110) üzenetére


Hintalow
senior tag

Meglássuk, nálam is terv az ilyen irányú felhasználás, de én egy c-t rendeltem, pont az emagról, holnap érkezik. De nekem eddig nem volt tab, annál tuti erősebb lesz :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#112) Milka 78 válasza Hintalow (#111) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem tegnap megérkezett.Most tesztelgetem,de az LG-hez képest baromi sok felesleges gyári app van rajta amit nem tudok letörölni róla.Még az elején tartok az ismerkedésnek,kell még idő,hogy tudjak róla nyilatkozni.

(#113) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Az már biztos,hogy a Pokemon megy rajta wifi-röl és leosztott mobilnetről is.A gép gyors,nem laggol,nem tölti újra a dolgait ha több böngésző oldal,app van nyitva,viszont a felhasználóváltás az nuku.Persze ez is réteg igény,de itt pont kellett volna,hisz a párom is használná a gépet és olyan alkalmazásokban ahol google azonosítás van ott ő bukta az egészet :((( Pedig a Z300c-ben Android 5 alatt volt,a 6-os is tudja,az soc (bár ennek nincs köze hozzá) is tudja.

[ Szerkesztve ]

(#114) Quqesz válasza Milka 78 (#112) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv a klubban! Hát igen, szerencsére az lg nem pakolja tele a cuccait appokkal, az asus meg igen..... De jó lesz ez is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#115) Milka 78 válasza Quqesz (#114) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Köszönöm :R
Igen kezdek már ráérezni.Hardveresen azért ez komolyabb,csont nélkül viszi a játékokat.Testreszabható minden,külön tetszik a kijelző színének állíthatósága.
Egy baromi ordas hiba van benne számomra,hogy nincs felhasználó váltás :U Eddig az összes Droidos motyómba benne volt,a 300cl-ben is volt 5-ös droid alatt (PH-s tesztben látszik is a menüben),de nálam a 6-os alatt hült helye.Pedig a párom szokta használni a tabom és van pár google azonosítos appja amit így most nem tud használni + jobb is volt hogy külön térfele volt a gépen.Írtam is az Asusnak,hogy ez most miért is...remélem javitják.
Persze ez réteg igény,de akkor is fájó pont.
Összességében viszont nem rossz kis gép ez,ráadásul ennyiért nincs is nagyon más alternatíva ilyen paraméterekkel,elégedett vagyok vele,csak össze kell szoknunk :)

(#116) Quqesz válasza Milka 78 (#115) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hmmm nekem 5.0.2 van fent és nincsen frissítés még rá Z300C....neked a 6.0-ás android van fent az asuson? Nekem sincs amúgy felhasználóváltás.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#117) Milka 78 válasza Quqesz (#116) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igen gyárilag az van rajta.Pedig a 300cl-ben van,gondolná az ember,hogy a többibe is bele rakták.
Ezek szerint mégsem.

(#118) Quqesz válasza Milka 78 (#117) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Annyit találtam, hogy van egy gyerek mód az appok közt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#119) Hintalow


Hintalow
senior tag

Oké, lehet, hogy én vagyok béna, de hogy a fenébe lehet beletenni micro sd kártyát?
Egy ilyet vettem bele, gondolom a körömmel megfogható peremével lefelé kellene belemennie, de ugy kattan egyet és kb a feléig megy, fordítva meg kb beleesik.
Valaki szenvedett ezzel?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#120) csabi63 válasza Hintalow (#119) üzenetére


csabi63
senior tag

1
2
Nekem egyszerű. :)

(#121) Hintalow válasza csabi63 (#120) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hm, érdekes, teljesen koppanásig kell bemennie, ugye? Úgy értem nem lóg ki a készülékházból.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#122) csabi63 válasza Hintalow (#121) üzenetére


csabi63
senior tag

Jaja, nem lóghat ki. Benyomva érezni a rugót. Nekem egyszer lecsúszott róla a körmöm, aztán elrepült az SD. :)

(#123) Quqesz válasza Hintalow (#121) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Arra figyelj, hogy vízszintesen told bele, mert ferdén az alaplap alá csúszhat. Mikor tövig benyomod(szinte a körmöd is becsúszik a kártyával) hallasz egy kattanó hangot, akkor van bent jól és igen, csúzlinak is használható :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#124) Hintalow


Hintalow
senior tag

Köszönöm mindenkinek, végül megoldódott, nos azt hiszem az volt a probléma hogy fordítva próbáltam beletenni :W
Már jó :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#125) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok, [ez a tok] jó a Z300M hez ?

[Itt van is]

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#126) Milka 78 válasza Joe.36 (#125) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez majd engem is érdekelne,mert nem találok hozzá olyan tokot ami ne takarná el vagy az usb-t vagy valamilyen gombot.

(#127) csabi63 válasza Milka 78 (#126) üzenetére


csabi63
senior tag

Más a gombok, csatlakozók elhelyezése az "M", mint a C/CG/CL/CNL változatokon? Mert méretben milliméterre egyforma az összes. Én a CL-hez vettem még tavaly ezt, és minden lyuk a helyén van. Gombok, kamera, USB, jack, SD kártya, még a dokkoló csatlakozója is.

(#128) Joe.36 válasza csabi63 (#127) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tudom, ez gyári tok. Ezért is kérdeztem, mert nagyon jó lenne ha jó lenne, de az Asus oldalon nem írnak semmit, vagyis hogy ehhez is jó lenne.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#129) Milka 78 válasza csabi63 (#127) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem vágom én sem,de jobb szél,lent van a töltő csati ami fontos lenne,hogy ne legyen takarva.PL a gumis rögzítésű tokok nálam ezért is esnek ki.

(#130) csabi63 válasza Milka 78 (#129) üzenetére


csabi63
senior tag

Át akarsz verni, vagy tükörből nézed? :D Minden képen bal oldalt alul mutatja az USB csatit. Fölötte a jack, legfelül a hangerő. kép Jobb oldalt meg semmi. Ez nekem totál úgy néz ki, mint a CL. Még a hangszórók, és az első/hátsó kamera is ugyanott van. El nem hiszem, hogy a tok amit linkeltem, ne menne rá faszántosan.

[ Szerkesztve ]

(#131) Milka 78 válasza csabi63 (#130) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Basszus keverem a jobb és a bal oldalt! :DDD :R

(#132) csabi63 válasza Milka 78 (#131) üzenetére


csabi63
senior tag

Utánanéztem, kívülről egyformák ezek. A különbségek belül vannak.
A tiéd elvileg 6.0-ás androiddal jött, és MTK procija van. Az enyém 5.02-es android, és Intel a processzor.

(#133) Joe.36 válasza csabi63 (#132) üzenetére


Joe.36
addikt

Akkor a gyári tok is jó hozzá ezek szerint mindkettő típushoz ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#134) Joe.36 válasza csabi63 (#132) üzenetére


Joe.36
addikt

Megnéztem és én is úgy látom hogy ott van ahol kell, megrendeltem a gyárit és majd meglátjuk :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#135) Joe.36 válasza csabi63 (#132) üzenetére


Joe.36
addikt

Megvan a tok, minden ott van ahol kell, szuper :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#136) dbgabor


dbgabor
újonc

Sziasztok Szeretnék vásárolni egy ilyen tabletet, de van egy kérdésem amire egyenlőre ellentétes válaszokat kaptam. Sok memót használomés elenyészőmennyiségben telefonálok. Ezért kellene ez a tablet. Ha néha telefonálni szeretnék akkor egy headsettel tenném. A kérdés: Lehet vele telefonálni? Egy nagyon jó fej ASUS promóter srác azt mondta, igen. Le kell rátölteni egy telefon apllikációt és mehet is. A médiamarkt beszállítójának ASUS referense azt mondta nem de nem biztos. Ha valaki tudja a megfejtést annak először is nagyon hálás leszek, másodszor pedig kérem írja le miért igen, vagy miért nem. Köszönöm a segítségeteket.

(#137) Hintalow válasza dbgabor (#136) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nem igazán értem a kérdést.

Ha azt szeretnéd, hogy letöltessz bármilyen appot (pl skype), amin keresztül tudsz beszélgetni másokkal, akkor persze, ez simán megy kb bármelyik tableten, csak net kell hozzá, mikrofon mindegyikben van.

Ha az a kérdés, hogy lehet -e hagyományos telefonként használni (van -e benne sim kártya foglalat), akkor a válasz nem, tudtommal a zenpad sorozatban nincs ilyen, ez jóval ritkább feature a tabletek között.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#138) dbgabor válasza Hintalow (#137) üzenetére


dbgabor
újonc

Szia. Köszönöm a válaszodat. Lehet, hogy nem tettem fel jól a kérdést. Elnézésedet kérem. Természetesen telefonálni szeretnék vele a hagyományos módon. A telefonos applikáción pedig a hagyományos tárcsázót névjegyek miegymás értem. Igen tudom, hogy nem elterjedt. Normális ember nem akar tepsivel a fején kószálni. A témát igyekeztem körüljárni. Több hozzáértővel is beszéltem róla. Ha esetleg ismertek olyan embert, vagy helyet, aki, ahol ismerik ezt a tabletet hardware és software együtt azt megköszönöm ha meg tudjátok osztani velem. Úgy tudom előferdülhet olyan, hogy a gép hardware-e tudja a hagyományos telefonálást, de jogdíjak miatt ezt nem tették alap esetben elérhetővé, stb. Még egyszer köszönöm a válaszodat.

(#139) Joe.36 válasza dbgabor (#138) üzenetére


Joe.36
addikt

Zenpad c 7.0 ( Dual simes ) lehet telefonálni, de borzalmas minőségben, sokszor nem elérhető, megszakadnak a hívások, nem hallani a másikat stb. 3G-n .
Ha 2G használod akkor viszonylag jó.
Zenpad 10 sztem nem lehet, de akinek van simes verzió és apk fel tudja tenni a tárcsázót akkor elméletileg talán mehet, egy próbát megérhet.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#140) csabi63 válasza dbgabor (#138) üzenetére


csabi63
senior tag

SIM kártya nélküli: Z300C, Z300M.
SIM kártyás: Z300CL, Z300CNL, Z300CG.

Mindhárom (micro) SIM-es változatot hivatalosan forgalmazza itt az ASUS, kétlem, hogy korlátoznának rajta bármit. Besétálsz egy üzletbe és kipróbálod, vagy vársz amíg idetéved valaki, akinek van ilyen irányú tapasztalata. Megnézném, de nekem a "C" van.

(#141) dbgabor válasza csabi63 (#140) üzenetére


dbgabor
újonc

Sziasztok. Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Jó fejek vagytok, hogy foglalkoztok a problémámmal.Olyan infót kaptam, hogy a mobiltelefonok után a gyártónak az eun belül egy fajta jogdíjat kell fizetnie. Ebben az esetben a gyártó megteheti azt, hogy törli a tabletről a tárcsázó appot és azt mondja nem telefon. Ami így igaz is hiszen a boltban árult állapotában nem alkalmas telefonálásra csak adatátvitelre. És így olcsóbban tudják adni. A várható felhasználók szempontjából nagy vesztenivalója nincs.(A tabletek többségével, nemhogy nem telefonálnak de a szobából sem viszik ki őket.) Amit nem tudok, hogy jelen esetben is ez van, vagy tényleg van vmilyen technikai akadálya, túl a mikrofon, vagy hangszóró (klasszikus teló hangszóró) hiányán. Nemtom antenna vagy bármi ilyen. Tudom, hogy az adatkapcsolat miatt nem nagyon lehet ilyen, de nem szeretnék kapufát lőni. Még egyszer köszi a segítséget.

(#142) kodahckr


kodahckr
csendes tag

Üdv!

Van egy ASUS Z300C tabom. Amikor OTG-n keresztül rádugok egy usb3.0-ás pendrivot, nem ismeri fel. Utána meg elkezd kisülni az akksi, sőőőőt, töltés közben is merül, egészen addig mignem ki se jelzi hogy tölt, aztán meghal a gép. Emiatt már 2x is volt szervizben. Usb 2.0ás pendivel nincs gond.
Ez most normális, vagy valami gebasz van?

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: kodahckr.

(#143) csabi63 válasza kodahckr (#142) üzenetére


csabi63
senior tag

Már hogy lenne normális. A szerviz szerint az?

(#144) kodahckr válasza csabi63 (#143) üzenetére


kodahckr
csendes tag

Nem, mert megcsinálták. De azt a pendit nem merem rádugni. Vagy az OTG szar? Másik készülékkel meg tökéletes a pendrive.

(#145) Quqesz válasza kodahckr (#144) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Másik pen/kàbel?
Más
Mostanában nekem meg elkezdett újraindulgatni. Nem sűrűn, de mintha köze lenne a youtube-hoz... Face és a rajta levő videók v pl itt linkelt yt videók migindítása közben...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#146) Lajkó


Lajkó
őstag

Sziasztok!
Szerintetek EZEN megállna egy z300m? Nem tudom mennyire rücskös a hátlapja...
Vagy jobb lehet egy ILYEN, nem kell azt annyira túlvariálni? :U

(#147) Milka 78 válasza Lajkó (#146) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az elsőhöz túl rücskös szerintem a másodikba meg takarva lesz az otg/töltő csati (4 sarkán gumis ha jól látom)

(#148) Joe.36 válasza Lajkó (#146) üzenetére


Joe.36
addikt

Én [ezzel] használom a Z300M et egyszerűen tökéletes, érdekes módon én simán tudtam venni, most meg nem nagyon van.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#149) Lajkó


Lajkó
őstag

Köszi srácok, akkor egyiket sem rendelem meg! Jól látom, hogy ez a Tricover csak egy szögbe állítható?
Amúgy tényleg eléggé fehér holló...

Még annyi, hogy kijelzővédő fólia, EZ, vagy EZ? Egyáltalán jók ezek az300M-re? :U

(#150) Joe.36 válasza Lajkó (#149) üzenetére


Joe.36
addikt

2 szögbe állítható, ezzel érzékeli ha kinyitod, becsukod. Nagyon minőségi cucc !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.