Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Tf701-re bezzeg nem akar jönni a Lollipop frissítés :O

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Az összes (legalábbis a széria bejelentésének, bemutatásának pillanatában még ez volt a helyzet) Zenpad modell: [link]

(#3) sirály69


sirály69
őstag

Szerintem ezzel a kijelzővel bukta lesz...

Szerver Hosting Debrecenben

(#4) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Ez a sok jól csengő név, mint az AudioShock, PixshitMaster, az ár és a kijelző kombinációjának köszönhetően, ez inkább
Kínpad lett. Viszont 50 000,- viszem :) ennyiért leszek mazochista.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#5) Jeanne d'Arc

Nem egy álom tablet.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) Crafter32


Crafter32
őstag

Nekünk is Asus tablet van. Szerintem aki nem akar sokat gondolkodni rajta vagy nem ért hozzá, akkor egyszerűen csak választ egy Asus -t pénztárcájának megfelelően és nem tud mellé lőni. Furának tartom, hogy nem kapott egy halvány tetszett plecsnit legalább, még akkor is ha részrehajlással lehetne engem vádolni.

[ Szerkesztve ]

(#7) joey04


joey04
titán

elbukott, pedig kis odafigyeléssel (pár negtaívum kiküszöbölése és csak picit alacsonyabb ár) best buy lehetett volna

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Paul119


Paul119
addikt

10 collra 1280 x 800 ? :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) SkyLine3000 válasza Paul119 (#8) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Érdekes, nekem 15,6-on is elég az 1366x768... Pedig jó a szemem. És azt sem használom távolabb, mint a tabletet (amíg volt).

(#10) sefan67 válasza Paul119 (#8) üzenetére


sefan67
aktív tag

Azt még meg tudnám emészteni, hiszen notin se vészes az 1366*768 (annyira) , de a fényes felületű kijelző 271 nites fényereje gyalázatos lehet; ... kb. felkapcsolom a szobában a villanyt és használhatatlan lesz ... szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#11) Beri78


Beri78
őstag

nekem ez is nagyon tetszik
nagyon jó koncepciót dolgoztak ki pár éve, és szerintem az ASUS csinálja a legszebbeket :C :Y

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rossz tábla. Gyors, van 4G is, kár, hogy nem 4:3. Az a billentyűzet-szarság nem kell. :)
Képernyő is vállalható. 65-70 ezer környékén jó árú áru lehet. Szolgáltatónál akár siker is lehet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Duree


Duree
veterán

Csak egy átlagos tábla a sok közül,de ,hogy mégis kitünjön jó drágán adják.

duree54

(#14) Paul119 válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


Paul119
addikt

Azért 83 db ezresért nem egy 30ezres kategóriába való kijelzőt akarok bámulni( bár ha jól belegondolok az egész kb annyit is ér)
sefan67: Erősen gyanús hogy kb akkor lesz élvezhető ha sötétben használja az ember :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15) tjb007 válasza Paul119 (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az árakkal egy kicsit el vagy tévedve, mert a 30 ezres kategóriában még mindig az 1024x600 a jellemző, de még a 800x480! is előfordul. Na, az aztán tényleg sz@r.

(#16) Khaal


Khaal
őstag

Muhahaha ez a kamera. Kínai gagyikat megszégyenítő olajfestményeket produkál. Minek ez bele?

Az Audiodock is szánalmas, hihetetlen hogy egyébként egész értelmes laptopok gyártására képes cég nem tud normálisan megcsinálni egy hangszóró + billentyűzet kombót. Ebben a formában ez is értelmetlen, kivéve ha valami tényleg kedvező árazást párosítanának mellé, de ezt erősen kétlem.

(#17) Janaboy


Janaboy
veterán

Irjatok pls ide ebben az arfekvesben jobb tableteket (nem kotekedes), kivancsi vagyok!
Persze hivatalos magyar garanciaval..

Janaboy

(#18) SX Wave válasza Janaboy (#17) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Lenovo Yoga 2 8" vagy dobok még hozzá 15 000,- és veszek egy 10". Hirtelen ez ugrott be, nem teljesen egy árkategória, de majdnem.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#19) Paul119 válasza tjb007 (#15) üzenetére


Paul119
addikt

attol fuggetlenul még a 66k is bőven sok érte :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) PHenis


PHenis
senior tag

Mi ez a "csirkézés" mostanában?

(#21) Kékes525


Kékes525
félisten

Az árához képest nem igazán jó. A kijelző pedig...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22) FATtila78


FATtila78
tag

Szokás szerint egy túlárazott ipari hulladék. Komolyan, már valami jellel kéne jelölni azt a cikket, amit érdemes elolvasni, és nem valami horror ár/érték arányú, kibelezett ezer sebből vérző készülék van tesztelve. Bár akkor 90%-al vissza esne az oldal látogatottsága :)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#23) Janaboy válasza FATtila78 (#22) üzenetére


Janaboy
veterán

Alternativa eszkoz?

Janaboy

(#24) tecsu válasza Crafter32 (#6) üzenetére


tecsu
addikt

Anyámnak is ASUS van, több éves és Full HD. Ma ez a felbontás lenne a minimum, főleg 10"-on!

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#25) FATtila78 válasza Janaboy (#23) üzenetére


FATtila78
tag

82ezer ft, kb 4szer jobb gép

Ipad mini retina

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#26) Janaboy válasza FATtila78 (#25) üzenetére


Janaboy
veterán

Az nem 10"os, tehat nem lehet mar alapbol se ugyanaz..

Janaboy

(#27) tjb007 válasza FATtila78 (#25) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ahogy mondani szokták, almát az almával, körtét a körtével.
Amúgy hol kapod meg ennyiért az LTE-s minit?

(#28) Kékes525 válasza Khaal (#16) üzenetére


Kékes525
félisten

Tévedsz, a kínaiak már kinőttek a gagyi korszakból.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29) FATtila78 válasza tjb007 (#27) üzenetére


FATtila78
tag

Ajj, ez már a 30. TOPIC, amikor a 80-100ezres sátánszülte tabletet véditek, arra hívatkozva, hogy van benne SIM foglalat. Ne mond már, aki pár youtube videonyi adatmennyiségért előfizet hűséggel 24*3.000 =72.000 Ft értékben a mobilnetre, az egy 800 pixel széles kijelzőn akar böngészni a zötykölődő vonaton. Egy ilyen képességű készüléket 2 éve is hozzádvágtak a pandawillen 130 dollárért. Ez egy több éves hardverből összelegózott, kb 40 dolláros alkatrész költségű szemétkupac, amit a netfoglalatra hívatkozva akarnak eladni démoni felárral. Akinek van 85 ezre tabletre, 70-100ezre mobilnetre, nehogy már ilyet vegyen! Vegyen valami kis maszek netes boltból egy első generációs ipad air, azt használja wifin.

Ha meg ekkora netfüggő, hogy egy 10 colos tabbal bóklászik az erdő közepén (kb mindenhol máshol van free wifi) az meg tudjon már pár tizest ráfizetni egy normális felbontású gépért. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#30) macskea válasza sefan67 (#10) üzenetére


macskea
őstag

Igen, amit te mondasz az valós probléma lehet. Valószínűleg aki 4G-s tabletet vesz, az ki fogja vinni a szabadba, és akkor oda kevés lehet (lesz) ez a fényerő.

Tényleg kicsit felemás lett ez a cucc. A billentyűzet nekem viszont tetszik, mondjuk az audio csinnadratta felárát nem biztos, hogy szívesen kifizetném, de attól tetszett.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#31) tjb007 válasza FATtila78 (#29) üzenetére


tjb007
nagyúr

Értem, nincs több kérdésem.

(#32) simonzé


simonzé
addikt

Jó teszt, de amíg a zenphone2-re nagyon vágyom, erre nem igazán.
Bog - Belső Mongólia Kina része, és amennyire tudom, nem kicsit vannak előttünk gazdaságilag. Igaz, nem tudom milyen ott a savszelesseg... :)

I don't fit in. I fit out.

(#33) Bog válasza simonzé (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azt tudom, hogy Mongóliában volt kint egy ismerősöm pár éve ISDN alközpontokat létesíteni és ő volt ott a digitális isten.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) tecsu válasza simonzé (#32) üzenetére


tecsu
addikt

Kapitalizmusban nincs előttünk és mögöttünk. Nincs determinált fejlődés; vannak a jóléti országok, az elmaradottak és az országon jóval túlnyúló külső (esetleg belső) hatások. Kína gazdasága nagyságrendekkel nagyobb, mint Magyarországé, az átlagos életszínvonal viszont alacsonyabb, ha csak Belső-Mongóliát nézzük, akkor is.
Kína gazdasága úgymond fejlődik, de nem fejlődhet hazánkénál magasabb életszínvonalra, mert azt a bért a gyárak nem fizetnék ki, mennének tovább az alacsonyabb színvonalú helyekre (ahogy ez a folyamat már el is kezdődött Kínán belül).

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#35) adyz.


adyz.
aktív tag

két napja vagyok boldog tulajdonosa egy z300c-nek. (p023 a pontos modellszám, intel c3200, 2gb ram), teljesen megvagyok vele elégedve, öreg laptop kiváltására vettem. a kamera teljesen felesleges bele, videochatra elég, másra nem jó... amire szántam, arra maximálisan megfelel. szépen kezeli a külső meghajtókat, egeret, billentyűzetet, bármit.

62e volt mediamarktban, ekkora mérettel jobbat, olcsóbbat nem találtam, pedig napokig kerestem. ami tetszett, az vagy 1gb ram, vagy kevés belső tárhely.
sokan a felbontásra panaszkodtok. alakuljak nővé, ha pixelesnek látom...

[ Szerkesztve ]

(#36) Doze


Doze
aktív tag

Vettem én is egy ilyen cuccot, méghozzá pont a tesztben szereplőt.... Hogy a 85K sok e? Szerintem a 4G miatt nem, márpedig én pont azért vettem...

110%-ig elégedett vagyok vele, nagyon szép cucc+marha gyors. Felbontás? Igen... de én nem nézek full hd-t, meg úgy nem is érdekel, sőt a szememet sem zavarja.

Nekem akinek pont járkáláshoz kellett egy pad, annak marha jó választás (bár a csak wifis tabokat nem tudom felfogni mire jó??, ágyból nyomkorászni otthon?)

(#37) roli543


roli543
őstag

Kérdés. Mhl képes a tablet? Köszi

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#38) cd196


cd196
újonc

Ó, ha bárhol lehetne kapni az ASUS bármelyik dokkolóját!

Vennék egy ASUS 2 GiB RAM-os, 4G-s, 10"-os _magyar_ billentyűzetes, androidos táblagépet. Több ilyen típus volt, de mind kifutnak, készlethiányosak.
– TF303CL, ezt árulták dokkolóval, vagy lehetett kapni az AD03 típusú dokkolót külön (lehet, hogy az említett két dokkoló külön típus; mechanikus csatoló).
– Vagy jó lenne ZD300CL-1A002A bármilyen színben. Ehhez a DA01 típusú dokkoló volt való (Bluetooth).
– Ha nincs dokkolóval, jó lenne a Folio Key billentyűzetes tok (Bluetooth).

Ha nincs 4G, elég a 3G.

Írogattam az ASUS-nak jópár levelet, de mindig félválasz jött. Mintha egy robot válaszolna, vagy egy debil indiai, fordítóprogrammal.

(#39) Khaal válasza cd196 (#38) üzenetére


Khaal
őstag

Vedd meg használtan, vaterán pl. pont nemrég láttam egy eladó dokkot.

(#40) Sperafico


Sperafico
tag

Sziasztok!
2 napja vettem z300c-t.
Olyan gondok van vele, hogy este ha lerakom, reggel nem tudom felébreszteni a tabot, csak ha töltőre dugom kb 1 percre.
Mitől lehet ez? Vagy vigyem vissza?

(#41) hojos


hojos
aktív tag

Sziasztok.

Alkalmas a készülék telefonálásra is, vagy csak SMS küldésre, ill. mobilnetezésre van a SIM ?

(#42) pete05


pete05
újonc

Lehet hülye kérdés lesz de lehet valahol kapni Magyarországon ehhez a géphez csak AudioDock-ot amin vannak magyar betűk is?? Azért kérdezem mert amiket eddig találtam az mind angol vagy más nyelv kiosztása volt!!
Választ előre is köszi!! :) :)

(#43) Doze válasza hojos (#41) üzenetére


Doze
aktív tag

Csak mobilnet, sms

(#44) hojos válasza Doze (#43) üzenetére


hojos
aktív tag

Köszönöm. :R

(#45) csabi63


csabi63
senior tag

Vettem egyet én is (Z300C), és nem vagyok tőle elájulva. Tényleg nem ártott volna nagyobb felbontás a 10 hüvelykhez. Költői túlzással meg lehetne számolni a pixeleket, ahogy a cikkben is írva van. Ha jó anyagot kap, nem valami szemét avi-t, akkor azért rendben van. Nem 4 centiről nézem úgysem.

Amúgy nincs vele gond. Gyors, szép, nagyon jól össze van rakva, a hangja pedig döbbenetes egy tablethez képest. Az a két kis hangszóró nagyon ott van a szeren. Tárhely van bőven, a 2GB RAM is elég. A leírással ellentétben (64GB) a 128GB-os Micro SD-t is megette. A ZenUI és a Lollipop még új nekem, de majd megszokom. Mégis ha a 60k árat nézem, sok érte szerintem. De jobb ezen nézni a Full HD sorozataimat, a Horizon Go-t, mint 7 hüvelyken. És van hozzá 2 év garancia, ami sosem árt. Még a tokot várom hozzá Kínából. Talán idén ideér...

Azt viszont nem tudom, hogy mennyire kell komolyan vennem a figyelmeztetést, miszerint feltöltött állapotban ne hagyjam töltés alatt. "Nem arra van tervezve". A 2 éves Lenovo IdeaPad-ot hónapokig le sem húzom, még sincs semmi baja. Ha otthon használom, akkor is mindig be van dugva. Ez ráadásul gyorsabban is merül, és tovább tart feltölteni. Vagy vekkert állítsak mellé, hogy el ne felejtsem lehúzni? :)

(#46) Doze válasza csabi63 (#45) üzenetére


Doze
aktív tag

Szerintem ez a töltéses dolog nettó hülyeség, legalábbis tapasztalataim szerint.

Egyébként még mindig nagy a katyvasz a gép körül... Nekem Asus ZenPad Z300CL-1B007A-van. Ebben 32GB ram+Intel® Atom™ Z3560 (Quad-Core, 1.83 GHz) +4G... ez 84.999FT, de még mindig látom hogy van ennyiért a 16GB-os változat, a gyengébbik CPU-val.

Amúgy a gyári magyar ASUS weboldallal mi van? Miért nincs fenn?, gyári tartozékok (pl tok) nincs is fenn, a hülyés áruházban úgy találtam teljesen véletlen a zenpadhoz tokot... Ráadásul a asus weboldalán beregisztráltam a tabot, elfogadta stb... de ha rákattintok "nincs ilyen termék" beszarok rajtuk... egyébként meg napi gyakorisággal frissíti a zenes alkalmazásokat, androidot eddig 3x frissített. Tehát van foglalkozva vele.

(#47) csabi63 válasza Doze (#46) üzenetére


csabi63
senior tag

A magyar Asus weboldal egy vicc. Konkrétan mintha a ZenPad egyik verziójáról sem hallottak volna. Ami felettébb érdekes, tekintve, hogy itthon is 100+ helyen kapható.

Én 5 napja vettem, bekapcs, wifi után azonnal frissített Lolli 5.0.1-ről 5.0.2-re. Majd tegnap megint jött rá egy 300 mb-os update. Szóval nincs elfelejtve...még. A 6.0 már nagy kérdőjel, de ha minden kötél szakad az is megoldható. De egyelőre nem piszkálom, jó ez így is. Majd ha már biztos leszek benne, hogy megszűnt a támogatás...

(#48) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Sziasztok! Tudja a gép az OTG-t? Vásárlás előtt állok és ez fontos szempont lenne. Köszi

(#49) csabi63 válasza BOBAKILL (#48) üzenetére


csabi63
senior tag

Igen, tudja. A 2TB-os külső HDD-t is kezeli.

(#50) stumpjumper


stumpjumper
csendes tag

Sziasztok! Nektek hogyan muzsikál a tab akkumulátora? Nállam minium fényerőn wifivel, max. 5óra képernyő időt bír. Böngészek és egy kis Clash of Clans. Ez normális?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.