Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nara19


Nara19
aktív tag

Tisztelt Olvasó(k)!

Izgatottan várom a véleményeket.:)

(#2) sanykaraj


sanykaraj
csendes tag

Nekem Memo Padom-van, a hatlapra érdemes tokot szerezni mert minden porszem hatalmas karcokat hagy a hatulján.

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#3) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Lenovo szerintem jobb. :K

Inkább plusz 30k de akkor tudom hogy egy minőségi terméket kapok. Plusz jobban is néz ki. De ennyiért inkább a kedvencem venném. Sony Xperia Tablet S-t vagy Xperia Tablet Z-t. Az S jobban tetszik. Bár a hardvere gyengébb. (a telefon is jobban tetszik a Z-nél) :R

Smoke some weed nigga!

(#4) matteo_szg válasza Nara19 (#1) üzenetére


matteo_szg
őstag

A MeMO Pad képét majd cseréld. :)

jupiiii

(#5) dgabor80


dgabor80
tag

Szintén Memopad használó vagyok...nyáron került hozzám 40-ért...akkor sztem best buy volt...bár most is majdnem az (persze ha mondjuk a Xiaomi komolyan beszállna a hazai tablet piacba....)

Ennek ellenére az OTG nagyon hasznos lenne...mintha valami olyat olvastam volna hogy rendszerfrissítéssel majd érkezhet Asusra is...

Szerencsére inkább család használja...magamnak bitosan csak OTG-set vettem volna!!!

Jó kis cikk...köszi!!! :R

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

Tyű, hát szerintem valami veszettül ronda ez a Lenovo, de ezek szerint van akinek bejön. Az hogy a MeMO Pad-on nincs OTG nekem újdonság, te jó ég, még jó hogy nem vettem meg :DDD

(#7) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Őszintén szólva nem igazán értem, hogy pontosan mire kellene a nagyobb felbontás. Normál távolságról nézve még a kifejezetten jó szem sem igazán veszi észre a különbséget -- ennek érzésem szerint tisztán pszichikai okati vannak.
A nagyobb felbontás szerintem nem jár érdemi előnnyel, viszont komolyabb, drágább és nagyobb fogyasztású hardvert igényel.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8) Nara19 válasza blueMerle (#6) üzenetére


Nara19
aktív tag

A szépérzékemet két lábbal tiportad össze.:D Nekem tetszik a Yoga.:)

Matteo szg: cserélem :R

[ Szerkesztve ]

(#9) Nigér válasza Wiz Khalifa (#3) üzenetére


Nigér
őstag

Tablet Z-t ennyiért hol veszel?
Használt nem ér!

Ja, amúgy jó kis összehasonlítás volt, köszi! :R
Kettő közül én a Lenovo-t venném, a kicsit nagyobb képernyő és a nem kicsit nagyobb üzemidő miatt.

[ Szerkesztve ]

(#10) Wiz Khalifa válasza Nigér (#9) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem azt mondtam hogy pont ennyiért. :R

Smoke some weed nigga!

(#11) blueMerle válasza Nara19 (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem volt célom, ez egy teljesen szubjektív vélemény. Nekem egyszerűen nem jön be, másnak pedig az, ami mondjuk nekem tetszik :)

(#12) Nara19 válasza blueMerle (#11) üzenetére


Nara19
aktív tag

Én is csak viccből írtam a kommentet, hiszen "izlések és pofonok különböznek".:)

[ Szerkesztve ]

(#13) Nigér válasza Wiz Khalifa (#10) üzenetére


Nigér
őstag

De kár...
Akkor most itt tarhálnám tőled a linket... :P :D

(#14) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a cikket, elég kimerítő. :R

Nálam a Lenovo a nyerő, lényegében mindenért, amit leírtál róla.

"nincs rá lezsóidő"

(#15) NoMagix


NoMagix
addikt

Nekem is a Lenovo a nyerő, nem is kérdés!
köszi a írást! :R

[ Szerkesztve ]

(#16) mexel válasza blueMerle (#6) üzenetére


mexel
veterán

Élőben is láttad? Volt a kezedben? Mert amíg képeken láttam nekem sem nagyon jött be, kicsit "érdekesnek" tűnt, de amikor a boltban elénk tették kb 1 percen belül beleszerettünk apárommal és vettünk is kettőt, majd még kettőt :DDD Meg lett oldva a karácsonyi ajándékozás és azóta sem bántuk meg. Eszméletlenül jól használható a mindennapokban, bár ez talán nem az a hordozós típus. A talp mindig nyitva van nálunk, állva tároljuk stb.

Kijelző: én nem látom pixelesnek, szerintem ekkora méretben ez elég mindenre, így a sebességgel sem lehet gond. Nekem a 7"-on az 1280-as felbontás nagyon tetszik, csak túl kicsi már minden.

OFF: Melyik legyen az alapvető Yoga topik? Kár lenne szétforgácsolni.

[ Szerkesztve ]

(#17) blueMerle válasza mexel (#16) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, pont ma láttam élőben egy műszaki áruházban (épp onnan jövök, friss az emlék :D ). Nem változott a véleményem, nem jön be. Nekem a hagyományos, simple, classic, standard,... :D tabletforma jön be. Mint amilyen a tabletek 95 százaléka.

(#18) Dazsar válasza NoMagix (#15) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Nálam Asus..... oké nincs otg..... meg hogy kisebb a képernyő de akkor is Asus... :D nem lenovo.... nekem ez az első asus tabom... és több mint való színű hogy ezentúl csak asus telom is lesz

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#19) blueMerle válasza Dazsar (#18) üzenetére


blueMerle
veterán

Nálam az OTG hiánya hatalmas gond lenne (még nagyobb mint megbarátkozni a Yoga kinézetével), a munkám miatt. Bár másnak lehet nem, viszont nekem a tablet fő munkaeszköz.

(#20) mexel válasza blueMerle (#17) üzenetére


mexel
veterán

Akkor nem csak képek alapján ítélsz, így más. Így elfogadható teljesen a vélemény :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.