Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Az én szemszögemből nézve nagyon túl vannak értékelve ezek a piáros lányok fiúk. Nem lett meg a videótól a kell nekem érzet. :U

Békesség, boldogság! x)

(#2) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Akár egy Bacardi reklám is lehetne....
Vagy borotvazselé,vagy Borsodi sör reklám. :P
Az ilyeneket szoktam elkapcsolni a tv-ben.

[ Szerkesztve ]

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem vagyok biztos benne hogy erre van szükségem, pedig kétszer is megnéztem a videót hogy biztosan hasson :U

Szabadidőt nem lehet kapni, az jól jönne!?

(#4) KillHates


KillHates
nagyúr

A Winfossal dolgozzunk, a Zandroiddal lumpoljunk?
Legalábbis nekem ez jött át... :U :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jó volt a JCVD videó, köszi! :R
Azért látszik, hogy rajta is az idő vas foga.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) Cassi


Cassi
senior tag

Sajnos a Trio 1000 eurós áron jött ki, tehát bruttó 300 körül lesz itthon, ami teljes abszurditás - az Asusnál biztos túladagolták a designer drogot a tervezők. Ennyiért még almás logóval sem lehetne eladni...

(#7) matteo_szg válasza Cassi (#6) üzenetére


matteo_szg
őstag

Egyrészt kevesebb lesz, mint bruttó 300. Másrészt miért is lenne teljes abszurditás?

jupiiii

(#8) rudi válasza matteo_szg (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Mert egy 200k-s notebook hardver és egy 100k-s tabet hardver egy egészen korrekt házban hogy kerülhetne már 300k-ba? Noooormális? ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Tetszik, csak ne atomos lenne a tablet.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#10) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

ez egy igen pocsék reklám lett. Nem is értem, miért lett ebből hír

-

(#11) rudi válasza Sir Ny (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Blogbejegyzés, ahol Asus témájú érdekességekről van szó.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) rep3at


rep3at
őstag

Tetszik a reklám, viszont én egy rendszerrel megelégednék (esetemben az Androiddal).

Forward thinking. كرر

(#13) Dany007


Dany007
veterán

Tetszik ez a kiejtés a végén: Intel Atom prőszesszö. :D

Egyébként a reklám tetszik, de szvsz jobban illene egy gramm jamaicai fűhöz, mint egy Asus transformer pad-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#14) ViZion


ViZion
félisten

ehh... öhhh. Látványos, meg minden. Csak valahogy az ilyen netbookkal dolgozunk dologról nekem inkább a sado-mazo jut eszembe... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) satz18 válasza ViZion (#14) üzenetére


satz18
őstag

Attól függ mi a meló. Nekem chemdrawra mestrecre, officera, meg chromera bőven elég a Z3740.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#16) ViZion válasza satz18 (#15) üzenetére


ViZion
félisten

Jókat röhögök, mikor mondják, h ez egy gyors laptop, ezt-azt kellene frissíteni, etc...
Gyors laptop? Mintha Suhamérnak mondanák, hogy ez egy gyors Opel, próbáld ki. SSD-s asztali gépek után, amik munkára vannak építve, ezek csak kínlódásnak tűnnek. Persze a jót könnyű megszokni. Öt-hat éve öltünk volna ilyen sebességért notin, az biztos.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) kskcsg


kskcsg
csendes tag

semmi értelme a videonak... :N

(#18) Sir Ny válasza ViZion (#16) üzenetére


Sir Ny
senior tag

,,Öt-hat éve öltünk volna ilyen sebességért notin, az biztos."

nem.

-

(#19) satz18 válasza Sir Ny (#18) üzenetére


satz18
őstag

De:
http://www.notebookcheck.net/Intel-Core-2-Duo-T5900-Notebook-Processor.34487.0.html

http://www.notebookcheck.net/Intel-Atom-Z3770-Tablet-SoC.101424.0.html

Más rész pedig azokban még nem is volt eMMC csak HDD ami szintén nem elhanyagolható szempont.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#20) atikó


atikó
őstag

Nekm tetszik, de en a 13,3 kijelzőket szeretem!

(#21) rudi válasza ViZion (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem tudom, utána jártál-e annak, hogy mi ez a Trio dolog. Nos, ezt notebookként, Win8-cal használva nem Atom van, hanem egy lényegesen combosabb Core i. Ráadásul éppen amiatt trio, mert amikor leveszed a tetejét, hogy az Atommal tabletezz (pl. böngetni, filmezni, kuncsaftnak képeket mutogatni vastagon elég az Atom), akkor az Core i-t rejtő alja használható tovább külső monitorral asztali gépként (mint a C64 meg a többiek, kvázi billentyűzettel egybeépített mini PC).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) ViZion válasza rudi (#21) üzenetére


ViZion
félisten

OK, h trio, meg minden. De kimész ügyfélhez, ha vmit csinálni kell akkor vagy a CPU, vagy az akku miatt vérzik el, csakúgy, mint a legtöbb. Lehet, h jó sok mindenre, magamnak nem tudnám elképzelni. Még a reklamfilm után sem :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ennek a reklámnak az 50 IQ alattiak a célközönsége? Tudom, hogy nehéz lehet reklámozni sok terméket, de azért meg kellene próbálni legalább részben a terméknél maradni, mert ez már nem reklám csak termékelhelyezés egy buta rövidfilmben, aminek a sztorija is elég zavaros és ahogy nézem még copy-paste is volt valamelyik sör reklámból.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24) rudi válasza Tigerclaw (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Elég elterjedt reklám "műfaj" ez a köze sincs a termékhez de pörgős, akciós. Csinálja kb. minen nagy cég, szerintem nem mi, innen a partvonalról fogjuk tudni megmondani, hogy van-e értelme vagy nincs, max van egy kicsi, egyszemélyes, saját véleményünk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) Ati1979


Ati1979
veterán

Nem is tudtam, hogy ilyen menő az intel atom. :))

(#26) saelin válasza rudi (#24) üzenetére


saelin
veterán

Az amcsiknak biztos tetszik. ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Kár, hogy először a Volvos reklámot néztem meg. Utána az Asus reklámja nem nagyon fogott meg. Maga a készülék viszont nagyon frankó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.