Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Máris búcsút mondtam úgy kétszáz órámnak az életemből. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#2) Bad Pritt válasza dreampage (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem azt mondták, hogy kisebb lesz, mint az előző?

Arra a Beowulf dlc-re kíváncsi leszek. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Sok patch és a mikrotranzakció bevezetése? ;] ;] :DDD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Ctrl+Alt~Del


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Persze megint nem az alap jatekban van mindez, hanem csengessen mindenki erte...

W | W | H | W | W | W | H

(#5) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Battlepass-re? ;] :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ismét a Gold lesz a jó választás számomra, majd jövő Karácsonykor remélem ~35EUR-ért :P

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) caprine


caprine
aktív tag

Egyenlőre láttam több 36 ezres árat rá, annyit azért nem adnék érte, pláne hogy a cyberpunk kicsit jobban érdekel, meg néhány honap mulva jön a Far Cry 6 is. Buktam én már el néhány nagy néven, szóval inkább megvárjuk a tört változatot, azt kipróbáljuk, ha bejön akkor megveszem, nem sürgős.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#8) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Csúnya amit Uborkáék művelnek, lassan mindenért plusz pénzt kérnek. Menjenek a p.csába!

(#9) tibaimp válasza Rodi 4.80 (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ebből élnek, és készítenek új játékot, ez a kapitalizmus.....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.