Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Röviden: Nem :N :DDD
A kor és a hangulata jó lehet, de egész egyszerűen nem akarok több viewpoint-ra felmászni. :U
Azt látom, hogy jópofa sztorit hoznak össze, de ezzel nekem már többször nem adnak el AC részt.
Amúgy csak nekem van az az érzésem, hogy a Black Flag óta inkább visszafelé lépnek sok tekintetben? (persze grafikailag meg modellezésben jobb, de semmi másban nem érzem a fejlődést)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Benito94 válasza ribizly (#1) üzenetére


Benito94
tag

Igen, Black Flag óta szerintem is visszafele lépnek. Látom Gta 5 óta nagy divat lett késöbb kiadni a játékokat PC-re mint konzolokra.

(#3) wolfman válasza Benito94 (#2) üzenetére


wolfman
veterán

Az már nagyon rég óta szokás. Azt hiszem a AC2 is így volt.

Áhh, benne lesz Bell is! Akkor már lesz mobiltelefon is a játékban! :DDD Természetesen ingujj alól kicsúszó tapis, mint a GTAV-ben, mert azt szerették a gamerek. :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) Benito94 válasza wolfman (#3) üzenetére


Benito94
tag

Igaz, de azóta feltünően többször fordul elő.

(#5) wolfman válasza Benito94 (#4) üzenetére


wolfman
veterán

Csak ott a késést elég jó optimalizáció okozta. Itt a 'majd átírjuk konzolról utólag valahogy' felfogás.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) deakpeti


deakpeti
tag

Az az igazsag hogy nekem ez mar nem a jo regi assassin's creedekhez tartozik:( regen volt a jo,valahogy ez mar tul új vagy nemtudom valahogy nem a régi

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#7) wolfman válasza deakpeti (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Persze mert kiveszett belőle a misztikum, a fő, összekötő történetszál, ami alapot adna a korokon átívelő történetnek, de ahogy valaki már előttem is megírta, mindig csak a korabeli karakter saját bajait kell megoldani, aztán bumm, szevasz. Az 1. 2. részben az főszereplő akkori életébe csöppentünk belem, majd jöttek az ősök, majd a Brotherhood és Revelations meg kifejezetten csak arra koncentrált. Azóta se egyik rész sem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.