Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#2) oriic válasza Cathulhu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira tudtam, hogy ez lesz az első hsz. :D

Live-Die-Respawn

(#3) Cathulhu válasza oriic (#2) üzenetére


Cathulhu
addikt

Aaaaa, tul magas volt a labda :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#4) Norb€€€ válasza Cathulhu (#1) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Én is ezt akartam beszúrni :C

(#5) myckie2 válasza Norb€€€ (#4) üzenetére


myckie2
őstag

Szintén! :D Csak ezért néztem meg a kommenteket.

(#6) twollah1976 válasza Cathulhu (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem értem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Jeanne d'Arc válasza twollah1976 (#6) üzenetére

Én sem, öreg vagyok.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) szupermacs válasza Cathulhu (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

LOOOL! :D A nap topicja lett ez! :D

(#10) Z10N válasza oriic (#2) üzenetére


Z10N
veterán

En azt hittem ez: "finomaN szólva" ;)

Anno az elsot kiprobaltam, remeljuk FSBD hozza a kotelezot.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#11) Assimilator válasza Z10N (#10) üzenetére


Assimilator
őstag

Front Side Bus? Azt a szineszt nem ismerem.

(#12) oriic válasza Assimilator (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cöh nem ismerni ezt a rövidítést

FSBD: Front Side BussbenDer

;]

Live-Die-Respawn

(#13) Assimilator válasza oriic (#12) üzenetére


Assimilator
őstag

Aah, ok. En csak az angol nevvel probaltam, de latom nemet. :DDD

(#14) Cathulhu válasza oriic (#12) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az utolso bushajlito?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15) Z10N válasza Assimilator (#11) üzenetére


Z10N
veterán

Lemaradt a smiley-d a poenrol :U Meg mindig jobb, mint ha Hordohajlito Miklosnak irtam volna.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jött két új kép, frissítettem velük a hírt.

Live-Die-Respawn

(#17) Assimilator válasza Z10N (#15) üzenetére


Assimilator
őstag

Smiley-val kivettem volna a poen elet. :D

(#19) oriic válasza #32839680 (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem Desmondod fogja alakítani. Nem a játékokat fogják filmre vinni, új sztori lesz.

Live-Die-Respawn

(#20) exec79


exec79
tag

remelem kihagyjak az egesz mindkontroll-idoutazos izet, szamomra teljesen felesleges es kiabrandito volt.

(#21) ViZion


ViZion
félisten

tyűűűűűűűű.... jól bekóláztatok... és nem Pepsi... :U :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) horvathkrisz válasza ViZion (#21) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Hanem mi? Csak nem kokain? ;]

(#23) Wlac válasza exec79 (#20) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig az első kép alapján lesz jelenkori szál, szóval gondolom Animus is.

“The wha-"

(#24) Bad Pritt válasza exec79 (#20) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A jelenkori karaktere Callum Lynch névre hallgat. A múltbéli csávó Altair Aguilar lesz, ruha alapján közel-keleti szállal, mint az első játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Mint ahogy az osszes gamerol keszult remake ezt is erdemes lesz alacsony kvalitassal kezelni es popcornmozikent gondolni ra, elvonatkoztatva a jatektol. :(

(#26) Xaels


Xaels
félisten

Alapvetően ott a probléma a játékadaptációknál is, hogy a fanok ragaszkodnak elemekhez amik a filmvásznon nem úgy működnek mint játék közben. Ott a PoP film. Szerintem egész jó forgatókönyvet írtak neki, de azért lássuk be elég unalmas lett volna a 2órás játékidő ha abból 1,5 nem állt volna másból csak rohangálásból mint pók a falon meg ugrabugrálásból. Egy kerek történetet kell elmesélni töredéknyi időbe belezsúfolva. Ezt nehéz kivitelezni. Persze az olyan ocsmányságokról mint Boll filmjeiről más a véleményem, azok szimplán csak szarok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) oriic válasza Xaels (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A PoP-nál alapvetően az volt a gond, hogy olyan elemeket nem vettek át az új szériából, amelyek fontosak lettek volna. Hahó készítők? Homokszörnyek??

Live-Die-Respawn

(#28) ViZion válasza Xaels (#26) üzenetére


ViZion
félisten

Wooooohhh... leszólni Uwe Boll-t? :Y :O

Epikus a Postal (OK, ez az egyetlen jó filmje... :D )

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29) Xaels válasza oriic (#27) üzenetére


Xaels
félisten

A PoPnál gyakorlatilag az az esemény amitől homokszörnyekké változhattak volna az emberek a legvégén történik meg és azt is lezárják. Gyakorlatilag nem eresztik el az idő homokját a homokórából, amit csak a film végére találnak meg. Ha nyitva hagyták volna a sztorit lehetett volna egy zombis folytatást írni belőle :DDD De a viccet félretéve, nekem nem hiányoztak belőle agyatlan homokszörnyek, más volt ami nem tetszett, de összességében egy korrekt film volt.

Most legutolsó élményem játékadaptációval az Agent 47 volt. Hát sírva röhögtem rajta :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) oriic válasza Xaels (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én letoltam a trilógiát, szerintem nagyon sok mindent kihagytak belőle, amitől az jó volt. De persze, azt is elfogadom, hogy nem lehetett minden belesűríteni, csak így meg olyan katyvasz lett.

A Hitman: Agent 47 meg tényleg rossz lett. Egyedül az utolsó 3 másodperc tetszett belőle, az legalább egy nagyon pici utalás volt a játékokra. (klónozás ugyebár)

Nekem az évek alatt mindössze két film maradt meg mint élvezhető játékadaptáció. Silent Hill 1-2. Ezek rohadt jók voltak nekem, holott naaagyon sok minden kimaradt ezekből is.

Live-Die-Respawn

(#31) Sebestyen01 válasza oriic (#30) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az olyphantos 47-es vallalhato volt, a kerek idomok miatt foleg, az uj... na haggyuk :U

Silent hill az jo, foleg az egy a 2 nekem annyira nem adta at :(

[ Szerkesztve ]

(#32) Xaels válasza oriic (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Számomra az Alfred Molina-s szál volt teljesen felesleges, nem jött be a karaktere sem. A trilógiából igazából csak az első részt használták fel, talán a díszletekben és kosztümökben volt szerepe a másik 2 epizódnak, de történetileg illetve hangulatilag semennyi közük nem volt hozzá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) oriic válasza Xaels (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg ugye ott volt a 3. részből a fura fémostor

Aminek igazából a filmben semmi értelme nem volt, csak utalás a játékra.

AMúgy én simán megnéztem volna egy Dark Prince - Dahaka kombót a moziban. De mindegy is, a lényeg, hogy sokkal, de sokkal jobbat és többet ki lehetett volna hozni a témából.

Live-Die-Respawn

(#34) Xaels válasza oriic (#33) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is fáj a fogam egy igazi WW-s folytatásra Dahaka-val meg maszkos herceggel, de arra már valószínűleg nem lehetne 12-es karikát tenni.

(#31) Sebestyen01 szerintem az is egy kupac sz@r volt. Az újban görcsösen próbáltak a játékra több utalást tenni. Vicces volt amikor emberünk többször átöltözött egy üldözés közepette pár percen belül.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) oriic válasza Xaels (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért kellene valakinek igazán tökösnek lennie, és bevállalnia egy normális adaptációt, ami Rated R. (felőlem akár jöhetne egy új Doom is, csak normálisan a pokollal meg mindennel)

Live-Die-Respawn

(#36) szupermacs válasza oriic (#35) üzenetére


szupermacs
veterán

Vagy egy Super Mario! :C

(#37) Xaels válasza oriic (#35) üzenetére


Xaels
félisten

Kellene bizony, de nincs olyan studió aki bevállalná/finanszírozná pedig normális rendezőt még csak-csak találnának. Jó horrorfilm sem készült jópár éve.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) oriic válasza szupermacs (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Begombázott Marióval meg emberevő növényekkel? :D Rated R? :D Jöhet.

(#37) Xaels

Na hja. Az elmúlt években már csak azok a filmek számítanak horrornak amelyben ijesztgetnek. Na meg a talált kamerás jóságok. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39) Assimilator válasza oriic (#33) üzenetére


Assimilator
őstag

A jogok a Disney kezeben vannak. Ok nem keszitenek komor, veres vagy egyeb sotetebb hangvetelu filmet. Nekem tetszett a PoP film, elfogadtam ugy ahogy volt. Viszont a film utani elso gondolatom az volt, hogy ez lehetett volna sokkal "sotetebb" is. :) De nem panaszkodom, mert ha a Disney nem viszi filmre, akkor senki mas. Max. Boll. De hat na... :DDD

(#41) Wlac válasza #32839680 (#40) üzenetére


Wlac
Ármester

Mert egyből ugrana mindenki, hogy Altair nem is csinálta ezt, meg Desmond sem amazt. Szerintem akkor lehet egy adaptáció mindenki számára megfelelő, ha a játék csak afféle keretként szolgál a film eseményeihez. Ha az AC filmben van egy új páros, akkor senki nem panaszkodhat arra, hogy mennyire eltérnek a játékbeli énjüktől, ellenben a széria esszenciáját bele lehet sűríteni egy filmnyi időbe. Ha a stúdióknak van esze, akkor így oldják meg majd a Mass Effect filmet is. Nem Shepard a főszereplő, hanem akár a játék eseményeivel párhuzamosan megy a film sztorija, akár előtte játszódik (ember-turian háború), de szigorúan nem a fő sztorit akarja lemásolni.

Mint fentebb is írták, a PoP nagy hibája az, hogy próbálja is követni a játékot, meg nem is. Dettó ilyen volt a Hitman film (a TO-s, az újat nem láttam). Mint film, fasza, mint Hitman-adaptáció, már kevésbé. És ezért félek nagyon a The Last of Us filmtől. Van már egy TLoU film, ami a gameplay szekciók között látható darabokban, tök felesleges leforgatni egy filmet teljesen más karakterekkel. Nagy a játék világa, keressenek más főszereplőket, akik lövöldöznek a clickerekre!

“The wha-"

(#43) Assimilator válasza Wlac (#41) üzenetére


Assimilator
őstag

"Mert egyből ugrana mindenki, hogy Altair nem is csinálta ezt, meg Desmond sem amazt. Szerintem akkor lehet egy adaptáció mindenki számára megfelelő, ha a játék csak afféle keretként szolgál a film eseményeihez."

Abszolut egyetertek!

(#44) BÉCSÉ válasza #32839680 (#42) üzenetére


BÉCSÉ
csendes tag

Clay Kaczmarekre gondolsz? Nos, a Revelations-ben van egy csomó utalás rá.
Meg a korábbi Subject-re is, elszórva a különböző játékokban.

Láttam még, amúgy egy képet a filmból, amin Alan Rikkin neve van. Szóval, aki követi az egész franchise-t (játékok, könyvek, képregények) annak remélhetőleg a film tartogathat pár új érdekességet és tán easter egget a jövőbeli játékokról.

(#45) bepken válasza oriic (#38) üzenetére


bepken
veterán

szerintem vagány volna egy ilyen Mario film :) kövezzetek meg, de nekem a '93-as Super Mario Bros. felújított változata simán nézős kategória volna. nagyon gagyi maga a film, és nem csak azért, mert régi...de egy dologgal viszont igen jól betaláltak: átültették a karaktereket a valóságba. én annak idején már csak ezért is végig szenvedtem a filmet, hisz maga a koncepció tényleg jó. szerintem.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#46) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN amúgy azt várom, hogy ezt mikor jelentik be. :D ;]

Live-Die-Respawn

(#48) Micsurin válasza Cathulhu (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:C Év kommentje díjat neki! :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#49) Assimilator válasza oriic (#46) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez mekkora. :DDD
En megvarnam a GOTY-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.