Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Akkor viszont ez azt jelenti, hogy valószínűleg mégsem jön október 29-én a PS4 (mármint a gép), ahogy az első kiszivárgott infók alapján sejteni véltük.

(#2) persil


persil
nagyúr

"A játék 50 pályát fog tartalmazni, illetve a játékban nem lesznek megtalálhatóak a töltő képernyők"
Érdekes egy mondat lett ez. Most akkor egyet válasszunk belőle.

"megilyedniük"
Jézusom!

Valaki nézzen már rá a cikkre.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3) Orton96


Orton96
aktív tag

Akkor mégsem lesz ez olyan rossz. :P

(#4) danikollar


danikollar
őstag

Én azt nem értem, hogy sok embernek miért esik jobban, ha előre sír, hogy ilyen-olyan sz@r lesz, pedig még egy gameplayt sem látott a játékból és elég információ sem állt rendelkezésre még!

[ Szerkesztve ]

(#5) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Vajon hány bőrt húznak még le az AC szériáról? :)

Egyébként ez a random szigetgenerátor tipikusan lehetséges bugok tárháza. :D

(#6) persil válasza BomiBoogie (#5) üzenetére


persil
nagyúr

"Vajon hány bőrt húznak még le az AC szériáról? "

Nekem eddig ez az első, ami felkeltette az érdeklődésem. Az első rész tetszett, de olyan "száraz" techdemo jellege volt számomra, a többit meg elég volt kipróbálni haveroknál és hálát adtam a sorsnak, hogy nem adtam értük pénzt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7) Jeanne d'Arc

Tetszik nagyon egyedi hangulata van.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) Prof01


Prof01
veterán

Jól hangzik. Kíváncsian várok már egy gameplay-t is. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Az eddigi trailerek alapján én sem láttam benne fantáziát, de ez elég kívánatosan néz ki :) A fények nagyon szépek.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#10) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

de most akkor tisztázzuk. eddig kiegészítőknek volt alcíme mint ahogy ennek most black flag. címben meg az szerepel hogy 4. számozott rész. akkor most mivan?

a másik dolog meg hogy, studio kiev? az mért létezik még?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) bobooo


bobooo
addikt

Szóltam az illetékesnek, hogy javítsa ki. Köszönöm, hogy szóltál. :R

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"illetve PlayStation 4-re december 31-én"

Nem, nem akkor fog. Ez csak egy álltalánosított retail megjelenési dátum, mivel még a konzol megjelenése nem eldöntött, minden nextgen játékmegjelenést december 31-re raknak a boltok. Ez azonnal megváltozik, ha kiderül a PS4 launch dátuma.

Live-Die-Respawn

(#13) Schimanski


Schimanski
csendes tag

(#14) huskydog17 válasza Kvelstadt (#10) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"a másik dolog meg hogy, studio kiev? az mért létezik még?"

Mert kell az Ubinak egy olyan stúdió, amelynek odaadnak nagy neveket, hogy készítsék el a PC verziót belőle, de mivel az említett ukrán stúdióról van szó, így már gyakorlatilag borítékolható, hogy a PC port egy nagy rakás sz*r lesz, így lehet majd károgni a megint a kalózokra, hogy gyenge a PC eladás.

Amúgy egyet értek azokkal, akik azt mondják, hogy ezt a stúdiót vagy régen be kellett volna zárni, vagy teljesen át kéne alakítani, mert jelenlegi felállásban egy katasztrófa. 65-en dolgoznak ott egyetlen játékon, mindössze annyi a dolguk ,hogy egy "normális" PC verziót rakjanak össze, de ennek ellenére erre jól láthatóan képtelenek.

Amúgy a Black Flag-ről ebben a videóban van némi gameplay jelenet és rengeteg információt elárulnak benne, de német nyelvtudás nem árt hozzá.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15) Kvelstadt válasza huskydog17 (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

igazából a válaszod után kellett volna írnom amit tőlem beidéztél. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) danikollar válasza huskydog17 (#14) üzenetére


danikollar
őstag

A videó, amit linkeltél, abban én nem láttam Black Flag gameplay-t. 1 db gameplay van benne, de az is az AC III-ból!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.