Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Látom, azért még mindig nem tanult meg legugolni... Gyalogol a tetőn szépen, persze, hogy nem feltűnő. :D

Brutális, hogy a halak elúsznak mikor közeledik! ;]

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Ami játékmenetbeli újítás az a búvárkodás lesz, meg a hajózás, de a rohangálásban semmi nincs ami változott volna. Egyrészt jó, mert ezt szerettük meg, másfelől meg a 'volt már' kategória. A tetőkön való rohangálás, mozdulatok vagy lehetőségek se bővültek, ugyan az minden, csak a környezet változott. Vártam volna hogy a főhős mozgása picit változik, de nem.
Remélem első két dolog ad annyit hogy ne legyen unalmas.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) Gebriel


Gebriel
veterán

Kövezetek meg, de én semmi olyan új dolgot nem láttam a "lopakodásba" amit eddig nem lehetett volna megcsinálni, hogy kiiktassam az ellenséget.

(#4) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Lelehetesz venni a csuklyát (4.47)! :D

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hmm... kikéne végre próbálni ezt a sorozatot, az az érzésem.. hmmm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) Jander


Jander
senior tag

Aztamindenit! Kezd teljesen kifejlődni az AC sorozat, eddig is nagyon szerettem, de itt már tényleg minden téren pozitív a változás.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#7) Logen88


Logen88
aktív tag

Én örülök, hogy nem változtatnak túl sokat a lopakodós részeken. A történet legyen nagyon jó, ez a legfontosabb. Ha az gyenge, mint a III. részben, akkor kuka a game.
Eddig jónak tűnik, vannak benne hangulatos részek, meglátjuk milyen lesz.

The Last of Us is a masterpiece.

(#8) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Első elvárásként azt fogalmaznám meg, hogy fusson PC-n is. Most tolom a harmadik részt és botrányosan szar a motor... :Y

(#9) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Ez a kalózos téma nagyon bejön. Eddig nem izgatott különösebben a játék, de a trailer meggyőzött. Bár az AI lehetne fejlettebb. Pl ha beleugrik a vízbe, akkor nézzen már a háta mögé, hogy mi volt az a nagy csobbanás...Illetve egy füttyszóra ne menjen mindig oda, vagy legalább ne csak egy ember. Ott szaladgál mögötte a tetőn, hogy nem hallja meg a cserép ropogását? Na mindegy, ettől függetlenül biztos jó lesz.

(#10) Logen88 válasza BalaNce87 (#8) üzenetére


Logen88
aktív tag

Szerintem nem az volt a 3. rész legnagyobb hibája. Gyenge volt a történet, és Connor is mint karakter. Megpróbáltam még egyszer kijátszani tavasszal, kb. 50%-ig jutottam, ott már annyira untam, hogy nem bírtam tovább és letöröltem.
Pedig az előző részeket többször is kijátszottam, az összes küldetést megcsináltam. De a 3. rész nagyon gyenge lett.

The Last of Us is a masterpiece.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.