Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Ebben a reszben meg nem tudott uszni a fohos.

(#2) atish15


atish15
aktív tag

Igen így van.Imádtam az elsőt de a második jobbnak ígérkezik.Hatalmas bejárható terület és szabadon lehet játszani.És az első részben Altairnak hívták hősünket :)

(#3) rup1u5 válasza D1Rect (#1) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4) mate0217 válasza D1Rect (#1) üzenetére


mate0217
aktív tag

De a másodikban már tud uszni:DDDNe az elsővel hanem a másodikkal foglalkozzunk :))

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#5) D1Rect válasza mate0217 (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Pár hónapja meg van az első rész, de alig játszottam vele, mert miután felraktam, letúrtam a Win-t, és nem volt kedvem megint visszarakni.
Úgyhogy én még az első résszel foglalkozom kicsit, es ebben meg nem tud uszni a fohos.

(#6) hommeros válasza atish15 (#2) üzenetére


hommeros
őstag

Ha ez igaz, tényleg jónak ígérkezik :C

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) CptMisi


CptMisi
őstag

elvileg nem mindenkit a legnagyobb felhajtás közepette karddal kell megölni...tud úszni a főhős...lehet venni cuccokat.... mind jobbá teszik a játékot, úgyhogy várom, bár az első részt nagyon untam, többek között az előbb felsorolt újítások hiányoztak belőle :O

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.