Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) M.T. válasza Wolfy_ (#98) üzenetére


M.T.
senior tag

Youtubebon találsz 1 csomó összehasonlító tesztet 2400 vs 3200 ram, nem egetverö a különbség inkább felhúznám a ramot 2666 ra a helyedben es örülnék neki a ram különbözet árán meg vegyél vmi mast.
1 link igaz nem ryzen nel tesztel.
Némelyik játékban 1 FPS átlag különbség van persze ha munkára használod a gépet nem szóltam ott lehet többet számít.

[ Szerkesztve ]

(#102) Wolfy_ válasza M.T. (#101) üzenetére


Wolfy_
tag

itthoni gep, net, jatek, video.
vegul 2400-as ram lett

(#103) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok .

Egy kis segítséget szeretnék kérni , lehet hogy valaki tud megoldást a gondomra .

Vettem egy ASROCK FATAL1TY X370 PROFESSIONAL GAMING Alaplapot .

Van rajta egy 1 Gigabit LAN , és egy 5 Gigabit LAN csatlakozó .

Illetve van egy nagyon frankó telekomos netem , ami 2000/500 -as .

Amit adnak sagem modemet , csak az egyes , kettes csatlakozón adja le az 1-1 Gigabit -es sebességet , egybe 2 Gigabit nem jön ki belőle .

A gép szépen felismeri a két kártyát amikor redugom a kábelt , de ugye a sebesség 1 Gigabit .

Valahogyan nem lehet összevonni a két lan kártyát ? Vagy esetleg nincs olyan progi amivel ez meg lehetne oldani ?

Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni :R

(#104) M.T.


M.T.
senior tag

Akinek B350M pro4 Lapja van frissítsen a legújabb 4.90 -es biosra a ramom végre megy 3000en ami eddig egyetlen biossal se jött össze eddig csak 2933 de az sem stabilan cold boot stb.
De úgy tűnik ez mar a múlté.

(#105) raubisoda


raubisoda
senior tag

Asrock Fatal1ty AB350 Gaming K4 bios 5.00

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#106) GregS


GregS
csendes tag

Sziasztok

Új PC-t építettem Asrock B450 Fatal1ty Gaming K4 alaplapom van. A gondom az lenne hogy sehol sem találok megoldást arra hogy a lapon alul jobb oldalt hűtőborda alatt pulzál pirosan a led. Minden működik.
Esetleg tudna valaki segíteni hogyan lehet kikapcsolni és/vagy megváltoztatni a színét és a stílusát?
Vagy esetleg valamilyen hibára szeretne figyelmeztet?

Köszönöm a válaszokat.

(#107) M.T. válasza M.T. (#104) üzenetére


M.T.
senior tag

Most tesztelem a 6.35 ös bios az AB350M pro4 hez és végre van offset voltage állítási lehetőség, vmint a 3000 es ram kitem amiből már 2 van összesen 4x8Gb megy 3266Mhz en.

(#108) dogi01


dogi01
aktív tag

Sziasztok!
Valószíűleg nem jó helyen vagyok, de hátha tudtok segíteni. (ha nem akkor mondjatok forumot ahova be tudom írni a gondom)
Van nekem egy 10+ éves konfigom Asrock alaplappal.
Évekig tette a dolgát, nyugdíjazzva lett kb 1 éve, és most üzembe akrtam helyezni de se kép se hang.
Asrock fsbighz ddr2 800 a típusa, amd 5200+ CPU-val
Szétszedtem az egészet, kipucoltam de semmi. Minden hardverelemet levettem de kb semmi.
Egyetlen életjel hogy a bekapcsolás pillanatában megmozdul a vga, cpu, táp venti. Ebbe fogóckdva reménykedem hogy életre tudom kelteni. Gombelemet is kivettem már de ugyanúgy semmi.
Ez itt az áldozat:
alt="" title=""
:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.