Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Már azt hittem, hogy minden készülék árát csökkentik. Igaz mindét de az 5230ét jobban :D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Érdekes, hogy pont nem erre számítottam. Várjuk ki a végét!

(#3) GGGBR


GGGBR
tag

ismét egy remek döntés.

I LOVE THIS GAME

(#4) tariattila válasza LA_COSTE (#2) üzenetére


tariattila
veterán

Az, hogy európában mi történik az egy dolog...sajnos nálunk minden fényévekkel le van maradva (talán nem is vagyunk európában? :( )
mire nálunk is mennek le ezek az árak (HA!) már rég elavultaknak számítanak ezek a telefonok...

(#5) Quasi_modo válasza GGGBR (#3) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lehet rájöttek, hogy lépniük kell valamit mert a Samsung nagyon jön.

valami

(#6) LA_COSTE válasza tariattila (#4) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Mondjuk úgy, hogy nem földrészekre van osztva a világ, hanem blokkokra (fejlettségi alapon). Persze, hogy utoljára érkezik minden hozzánk. Ez nem meglepő.

(#7) tariattila válasza LA_COSTE (#6) üzenetére


tariattila
veterán

Valóban nem meglepő...nem is lepődtem meg, csak idegesítő... (az más)

(#8) Puma K


Puma K
veterán

Nem rossz kis teló :U Csak wi-fi nincs benne.... meg az anyag használat...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9) meroly


meroly
veterán

Bocs, nem kötekedni akarok, de ez a mondat:
Az ajánlatot még vonzóbbá teszi az ingyenes autós és gyalogos navigáció jelenléte, mely a Google megoldásától eltérően nem internetes adatátvitel nélkül, előre telepített offline térképekkel is használható.

Helyesen:
Az ajánlatot még vonzóbbá teszi az ingyenes autós és gyalogos navigáció jelenléte, mely a Google megoldásától eltérően, internetes adatátvitel nélkül, előre telepített offline térképekkel is használható.

Vagy:
Az ajánlatot még vonzóbbá teszi az ingyenes autós és gyalogos navigáció jelenléte, mely a Google megoldásától eltérően nem internetes adatátvitellel, hanem előre telepített offline térképekkel is használható.

Impossible is nothing

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Azért csökkentette, mert kevés talált gazdára azokból a típusokból. :D

(#11) Racecam válasza meroly (#9) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Köszi, javítva. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12) gerilee


gerilee
aktív tag

Nem tudom mi van a Nokiával, de ez már a sokadik szimpatikus húzásuk az utóbbi időben. :DDD

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#13) hülyegyerek válasza gerilee (#12) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Talán megkérték a hónapok óta kávészüneten lévő tervezőket,és topmenedzsereket,hogy ugyan menjenek már vissza dolgozni...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#14) tariattila válasza hülyegyerek (#13) üzenetére


tariattila
veterán

jaja az évtizedes siker után nagyon hanyattvágták magukat a nyugágyon...a többiek meg közben alázzák őket minőségben... Gondolták akkor elsőkörben szoftveresen ébredeznek mivel a harverrel hadilábon állnak továbbra is...(így muszály engedni az árból is...)

(#15) Napfénysüti válasza gerilee (#12) üzenetére

Lehet most tértek észhez. Ha nem akarják elveszíteni az első helyüket hosszútávon akkor nem is árt nekik. :)

Més que un club!

(#16) #53246592 válasza tariattila (#14) üzenetére


#53246592
törölt tag

szoftveresen ébredeznek mivel a harverrel hadilábon állnak

A 3GS-sel megegyezö processzorú N900-ra vagy a 5800 és klónjaira akartál ezzel utalni? Vagy?

Ez a hír most úgy lett tálalva mintha már évek óta nem történt volna ilyesmi, pedig folyamatosan muszáj ezt tennie minden mobilcégnek ha versenyképes akar maradni.

(#17) tariattila válasza #53246592 (#16) üzenetére


tariattila
veterán

természetesen nem az N900-ra gondoltam mivel én azt notebook árkategóriába sorolom nem a telefonok közé (pedig puffasztott okostelefon nem pedig egy jóerős notebook... :( )

A középkategóriás mobilokra gondoltam ahol szép kis (hardveres) lemaradással küzd nokiánk... én erre gondoltam. igen a szappantartótestű, fóliaelőlapos, egykaptafa, mégegybőrlehúzós.....soroljammég?-tipusokra...
ezt csak azért engedhetik meg maguknak mert rá tudják pingálni, hogy NOKIA
A többi gyártó ezt a cuccot v.szinű nem tudná eladni...

én is ezt használom...kicsit nyekereg, kicsit fagy de a mienk...elvtársak ez van! :O

[ Szerkesztve ]

(#18) #53246592 válasza tariattila (#17) üzenetére


#53246592
törölt tag

A mechanika és a design területén tényleg lenne hova fejlödni, ebben egyetértünk.

(#19) peugeotmate válasza #53246592 (#18) üzenetére


peugeotmate
őstag

Dizájnra szerintem nagyon is rendben vannak a közép-és felsőkategóriás készülékeik! (Lásd e52, eszeveszett jól néz ki, nekem is az van, csak az összetákolását cseszték el kicsit.)

Egyébként mintha az utóbbi időben kicsit magára talált volna a Nokia. Ingyenes Ovi Maps is egy szép húzás volt tőlük. Remélem ezen az úton haladnak tovább (például még néhány teljesen egyedi megjelenésű készüléket kihozhatnának már)! :K

meg

(#20) plus44 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


plus44
veterán

Szép is lett volna:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21) #53246592 válasza peugeotmate (#19) üzenetére


#53246592
törölt tag

ok, az e-series ott van a dizájn terén, de az 5800-nál szerintem elrontották az elronthatalant...

(#22) EczkE


EczkE
addikt

Én még ennyiért sem vennék.. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#23) fricz19 válasza #53246592 (#21) üzenetére


fricz19
őstag

+1
nokia-nak nem megy az érintőképernyős mobil gyártás ahogy a kinyithatós....
remélhetőleg észbe kap vagy integethet a dobogó tetejétől.

az e-s tényleg nagyon szépek

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#24) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Azért az a trónfosztás nem lesz még olyan hamar.....a 39%-os piaci részesedés elég nagy előny,ami csak nőni fog ,ha ez a pozitív tendencia folytatódik.
A hetekben filóztam,hogy át kellene térnem samsungra,de az ingyenessé tett navigáció után már nem gondolkodok rajta.Maradok a Nokiánál.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#25) gerilee válasza hülyegyerek (#13) üzenetére


gerilee
aktív tag

Épp ideje volt, már csak a designereket kellene egy kicsit felrázni téli álmukból, hogy újra alkossanak valamit, ami nekem is tetszik... :)

@tariattila #17
"A többi gyártó ezt a cuccot v.szinű nem tudná eladni..."
Az Apple biztos nem, de nézd meg a Samu portfolióját. Szerintem ők több bőrt húznak le egy telefonról, mint a Nokia. Hogy az SE-t ne is említsem.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#26) Quasi_modo válasza hülyegyerek (#24) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A hetekben filóztam,hogy át kellene térnem samsungra,de az ingyenessé tett navigáció után már nem gondolkodok rajta.Maradok a Nokiánál.
Szerintem pont ezért csinálták. Hogy ne térj át más márkára.

valami

(#27) hülyegyerek válasza Quasi_modo (#26) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Valszeg pont rám gondoltak finlandban :D
De amúgy tényleg a hozzám hasonlók miatt csinálták.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#28) RandomGosu válasza gerilee (#25) üzenetére


RandomGosu
senior tag

meg a mernokok is jojjek vissza a siturabol, mert hiaba a szep telefon es az olcso megoldasok, ha rendszer hibazik akkor ... :(

(#29) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo hir

"There is nothing permanent except change"

(#30) Quasi_modo válasza hülyegyerek (#27) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát nálam már elkéstek...

valami

(#31) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

5230-hoz hol adnak színes hátlapokat és ceruzát? Én még sehol se láttam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.