Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Kíváncsi leszek a teljesítményére. Snapdragon 810, 4GB RAM, hú. Mondjuk kell is ilyen felbontás mellé.

(#2) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Remélem nem mennek QHD fölé, tényleg teljesen értelmetlen. Kizárt, hogy visszalépnek FHD-ra, de inkább maradjon a QHD, jobb teljesítménnyel, jobb akku üzemidővel.

(#3) bollokcs80 válasza tzsolesz (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

És tulajdonképpen mindkettő (QHD-s vagy 3K-s) teljesen felesleges, főleg, hogy a képernyőméretet már nem növelik tovább, hogy ne legyen még nagyobb tepsi mint az előd(ök). :))

Inkább rámehetnének a szoftveroptimalizálásra, hogy ne legyenek egy csúcstelefonon pillanatnyi megakadások (lásd G3)

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#4) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Azt hittem a g2 sikeresebb volt. Ennyit a lagjelentésekről.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#5) DJ. Ru$y válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt is úgy mondod, hogy használod a készüléket legújabb Lollival? Vagy elolvastad a tesztet? Na a kettő nem ugyanaz. ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6) Chevalier


Chevalier
tag

Addig is optimalizálgassanak csak :C

einhorn az finkle

(#7) big-J


big-J
őstag

Ne már, G pro 3 egészen elmaradt?

(#8) Destroyer 4x válasza big-J (#7) üzenetére


Destroyer 4x
tag

Nem lesz több telefon a g pro szériában

(#9) Viper26 válasza big-J (#7) üzenetére


Viper26
nagyúr

Úgy tudom azt a termékvonalat lelőtték, szóval nem lesz már olyan.

Pixel 7 | FR955

(#10) benike1999


benike1999
tag

Megint el fog menni a Snapdragon 810 ereje mint "anno" a G3-nál mert 8K-s kijelzőt pakol bele a drága LG és az első két hónap biztos arról fog szólni hogy a laggvihart kiküszöböljék pár gigás updatekkel :(

(#11) atike


atike
nagyúr

Nem rossz... Növeljék az akksit, meg javítsanak még a kamerán... :) Ja, meg KitKat-al adják ki... :P ;]

(#12) jacis válasza Viper26 (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezen meglepődtem :Y
Pedig a G Pro 2 is nagyon jó telefon volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) pusszycat válasza #20749568 (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert a programok egyre többet zabálnak, lehet 2 év múlva kevés is lesz. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) atike válasza #20749568 (#15) üzenetére


atike
nagyúr

Aham.

Meg a böngésző, meg a fészbuk, meg a többi.... :U

(#18) Stauffenberg válasza #20749568 (#17) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem Nexus 7-ben van 1 GB RAM, nem játszom vele, mégis állandóan kevés. Mivel teljesen szűz stock ROM, ezért azzal sem lehet jönni, hogy a gyártói marhaságok is zabálnak.

2 GB most még elég. A szolgáltatói kínálatban lévő LG G3-ban is annyi van. De ez csak a jelen. Majd eltelik 2 év és már az is kompromisszumos lesz. A csúcstelefonra meg azért költenek az emberek annyit, hogy ne csak a jelenben, hanem 2 év múlva is megfelelő sebességet produkáljon.

(#19) DJ. Ru$y válasza jacis (#12) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Összeforrt a két csúcsszéria, és a Flexet tartották meg a "Note ellen".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21) V.Dave válasza Stauffenberg (#2) üzenetére


V.Dave
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#22) bteebi


bteebi
veterán

Kíváncsian várom. Azt meg pláne, hogy mennyivel fogja lenyomni a G3 árát, mert abból szeretnék venni egy 3 GB RAM/32 GB ROM-os változatot (mondjuk már most is kapható 110k körül, de igazán benézhetne 100k alá). Remélem, hogy a kijelzőnek sem a méretét, sem a felbontását nem növelik tovább :Y...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Várandós! Annyit hozzátennék, hogy szerintem a G2 sikeresebb volt. Jelenleg a legjobb ár-érték arányú telefon. Ennél a készüléknél lett forradalmasítva a dupla koppos kijelzőfeloldás és a hátlapi gombok, amik egyedülállóak voltak. Meg talán az optikai képstabilizátor meg a 60 fps videofelvétel, de ezekben nem vagyok biztos. A G Pro szériát sajnálom, nekem volt ilyen telefonom. Nyilván azért szüntették meg, mert ugyan azt a kijelző méretet bele tudták rakni a G3-ba,aminek kompaktabb lett a külseje..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Várós, úgy látszik az LG a spec-ekkel és nem a szolgáltatásokkal akar kitűnni, ami nem baj, de nem feltétlenül jó.. Remélem követi a széria jóságait :)

Finn the human

(#25) kengyel


kengyel
nagyúr

A leírtak alapján város kategória !

kengyel

(#26) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

szerintem is a g2 a legszebb

(#27) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem lesz ez rossz :)

(#28) FókuszPók


FókuszPók
tag

2GB/16GB-os G3-am van, és bizony a 2 giga is édeskevés.

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#29) TRIvidore


TRIvidore
tag

Snapi 810 QHD, 5.2" 3500mAh akksi, 3GB RAM, a kamera jöhet a G3ból, s a microSD bővítés se maradjon le...nekem ez lenne a tökéletes recept, az öngyógyító hátlap xtrája úgyis az új Flexé :)

[ Szerkesztve ]

Never say no to...@##%%£...Panda

(#30) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

5,2őn teljesen fölösleges a QHD, és úgy mondom hogy vagy egy G3-at használok. Tavaly is elég lett volna a fullhd, csak az akksit szívja.

(#31) kakuk.tamas válasza #20749568 (#13) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Hogy fusson a GTA V Windows 10-en. ;]

Remélem jól lenyomja majd a G3 árát, ha kijön. :)

(#30) BazsiBazsi: nagyobb felbontáson szebbek a laggok, nem? :o

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#33) Aryon87


Aryon87
félisten

Kíváncsi leszek mit fog tudni ez a telefon. Októberben esedékes a váltás, Xperia Sp-t fogom leváltani. Jelenleg a G3-ra fenem a fogam, de ha a G4 megjön ápr-máj. környékén, vajon az milyen előfizetői áron fog menni Telenornál? :F ha már 5k havi részleten kapható addigra, simán a G4-et veszem meg :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34) szebev válasza TRIvidore (#29) üzenetére


szebev
senior tag

Jól beszélsz ! :C

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#35) bteebi válasza szebev (#34) üzenetére


bteebi
veterán

Lehet (nekem is tetszene), de sajnos nem lesz olyan, vagyis nem olyan lesz. Viszont ha már álmodozunk, akkor inkább legyen 4 giga RAM-mal és 64 giga ROM-mal, meg mondjuk 4-5000 mAh-s akksival. Merjünk nagyot álmodni! ;]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#36) fairi válasza #20749568 (#15) üzenetére


fairi
addikt

opera több ablakkal, egy facebook, egy launcher 7 oldallal és tele widgettel, mondjuk egy nyitott pdf, meg pár apróság és zsupsz 3 giga kevés is. Tudom tapasztalat!

(#37) Mr.Silkó válasza #20749568 (#20) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egy csúcsmodell áráért legyen is benne bőven ram (is), az időtállóság miatt.

(#38) Mr.Silkó válasza Aryon87 (#33) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem jobban jársz, ha kivárod a G4-et. Mostmár biztos kijavította az LG a G3-nál tapasztalható néhány hibát, vagy megoldják izomból (s810). Az LG csúcsmodellek mostanság amúgy is elég jó áron nyitnak a konkurenciához képest.

(#39) Garada válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


Garada
őstag

Valóban, bár manapság nem sok késztetést érzek a termékeik iránt, valahogy más gyártók jobban megfognak főleg ezzel a felbontás/kevés a hardver gond mellett.

(#40) galaxys80 válasza pusszycat (#14) üzenetére


galaxys80
veterán

Ne fogjuk már a programokra a ram éhséget. A többi rendszeren ugyan ezek az appok vannak. Mégis vígan futnak 1 gb-al is.

(#41) Micsurin válasza Stauffenberg (#18) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát ott komoly gondok vannak , barátom Nexus 7 (2013) Lolipop , ART , minden gyorsító tárazva , és lazán játszik sok az a 4gb , 2 is elég bőven... 810 hmm , érdekes lesz , Tegra K1 nem hiszem , hogy meg tudná mogyórozni...

Inkább arra figyeljenek , hogy ne repedjen el a készülék ház magától :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42) Mr.Silkó válasza galaxys80 (#40) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hát azért ez így messze nem igaz. 1 GB ma már az Iphone-okon kívül sehova nem elég a mindig gyors működéshez (nyilván nem az alsó kategóriára gondolok).

(#43) pusszycat válasza galaxys80 (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó akkor fogjuk az androidra. Memóriából és tárhelyből sosem elég,megnyugtatja az embert. Aki sokalja a jót ne vegyen csúcsmodelt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#44) galaxys80 válasza Mr.Silkó (#42) üzenetére


galaxys80
veterán

Miért a WP-nél mi a gond az 1 GB-al?

(#46) Micsurin válasza #20749568 (#45) üzenetére


Micsurin
nagyúr

és ?itt most nem félről volt szó :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#47) galaxys80 válasza #20749568 (#45) üzenetére


galaxys80
veterán

De a kérdés 1 giga volt. :U

(#48) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hozzánk is 810-zel jön, vagy megint egy lebutított verziót kapunk mint a G3-ból?

(#49) Aryon87 válasza Mr.Silkó (#38) üzenetére


Aryon87
félisten

Mire sorra kerülök addigra a G4 már javában pörögni fog, még a topikja is ami majd lesz :)
Azt mindenképp figyelemmel fogom kísérni. G3 lesz a háztartásban, páromnak is tetszik nagyon, ő már áprilisban kihozza, neki az bőven elég lesz, igaz ő a T-nél van.
Telenornál vagyok, Smarttarifa 2-es csomagban, és maradok is ebben, na itt a kérdés hogy a törlesztő mennyi lesz majd. Mert ha 8k fölött lesz a havi, arra nem fogja futni (kivéve ha addigra összejön az a munkahely, ami által megengedhetem magamnak hogy kihozzam vadiújan :DD )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50) Mr.Silkó válasza galaxys80 (#44) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az nem jelent sima működést, ha fél percig ez a képernyő van: Töltés ▪ ▪▪ ▪▪▪ ▪ ▪▪ ▪▪▪
Ráadásul a WP.-nál közel sincsen az jelen, amit írtál, hogy ugyanazok az alkalmazások vannak rá, mint Androidra és IOS-re. Sokmindenre nincs alternatívájuk. De ez már tényleg nagyon off.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.