Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109) Blyan


Blyan
félisten

Mondjuk az érdekes az lesz (mivel kártyáscsomagba szánják), hogy mennyiért adják a pofátlan szolgáltatók...
A másik, hogy miért érné meg akkor i4-est venni, másfélszer ennyiért. :U Mert ahhoz képest nem tűnik kiheréltnek, sőt. Ezzel kukába dobható a 4-es és a 3gs készlet (mert, 60-80 nettóért tuti nem fogják azokat árulni, márpedig erre kellene leesnie azok ára).
Szóval, valszeg lesz még itt hardveres butítás.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#111) Everman válasza alamuszi (#96) üzenetére


Everman
addikt

Mikor fogod már végre fel, hogy a világ nem Magyarország körül forog?
Az Apple számára érdektelen, hogy itt hányan veszik meg a termékeit, mikor egy amerikai nagyvárosban több vásárló van, mint itt?

Mellesleg még véletlenül sem írtad, hogy kis hazánkra gondolsz, bár hazai környezetből is mutathatsz hasonló készüléket (tudás, kialakítás, felhasznált anyagok, mellékelt szoftverek) olcsóbban.

(#112) alamuszi válasza Everman (#111) üzenetére


alamuszi
senior tag

Nem is akarok mutatni, mert miért is kellene? Nem piac ez igaz, csak akkorlegalább mutass egy statisztikát, ami bizonyítja, hogy ez itt mennyire megy.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#113) Alex91 válasza alamuszi (#112) üzenetére


Alex91
félisten

Sajnos az, hogy mibol mennyit adnak el uzleti titok :). Nem mondhatjak el a kereskedok se, hogy naluk mennyi ment el. Trendet mondhat, mint amit ideztem is. Mondjuk lehet, hogy elozo evben eladott 1 db-ot, es ugye az ujnal meg 2 db-ot egy honapban. De az is lehet, hogy elment 100 ezer elozo evben, most meg havonta ad el 200 ezret :DD!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#114) Jhonny06 válasza alamuszi (#110) üzenetére


Jhonny06
veterán

Miért neked még milyen hivatalos forrás kell? Az, amit egy APR tulaj ír, nem elég?

(#115) Grafiqs


Grafiqs
őstag

A topikban takarítottam, a következő hasonló akciónál kiosztok néhány figyelmeztetést is.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#116) Remus389


Remus389
veterán

miért mi történt míg nem voltam itt, bizonygatták hogy Handrás az igazmondó?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#117) qfm válasza Remus389 (#116) üzenetére


qfm
senior tag

Menj a modkerbe, és inkább töröltesd ezt a hozzászólást. Pont erről indult az a szál ami moderálva lett. Ott igazat adtam neked, abban amit leírtál, és nem tartottam jogosnak hogy emiatt azoknak neveztek amiknek, de újrakezdeni nem kéne.

(#118) Remus389 válasza qfm (#117) üzenetére


Remus389
veterán

nem tudom mi történt, nem voltam itt

persze erős szó volt, nyílván egy Opel kereskedő is azt mondja az Opel a király és nem a Toyota vagy a Honda, végülis érthető, de jobb lenne független emberre/oldalra hivatkozni ezentúl

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#119) Xero


Xero
nagyúr

Na ez a pletyka örömhír nekem.
Nyár végén 3 éves lesz az öreg 3g-m és már nagyon lóg a nyelve.
Ha valóban kijönnek az 5-el időben és nem húzzák a megjelenést annyira mint a 4-es esetében, már adom is le a rendelést. Nem én nem sorakozom, inkább a futár toporogjon a bejárat előtt. :P Mondjuk, ha húzzák akkor is megveszem, mert már muszáj. :U
A 4s-t is el tudnám ebben a formában képzelni. Nagyon jól helyettesítené a 3Gs-t a palettán. :K

(#120) Black Dragon válasza Remus389 (#118) üzenetére


Black Dragon
addikt

Olyat manapság nagyon ritkán találni.:)

(#121) máyköl


máyköl
veterán

Ha tényleg ilyen áron lesz, hozatok egyet... :)

Ja, ez a 350dolláros 4S a gyári függetlenre vonatkozik? Ha nem, akkor mennyivel lehet drágább a gyári független?

[ Szerkesztve ]

(#122) Black Dragon válasza máyköl (#121) üzenetére


Black Dragon
addikt

A 350 dodo az nettó ár.:)

(#123) Remus389 válasza Black Dragon (#120) üzenetére


Remus389
veterán

ahol most vagyunk az nem független? vagy azt mondod a mobilarena is elfogult? milyen irányba? de egy rakás van, ami független

ennyire durván elfogult és ferdítő mint az említett ember, na ilyen van kevés

de látom te vagy a tegnapi ember aki írt már okosságokat: [link]

egyszer még szegyellni fogod, ha majd egy kicsit kiművelődsz(ha egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#124) máyköl válasza Black Dragon (#122) üzenetére


máyköl
veterán

Jah, az más. Bár még így is nagyon olcsó (durván 80dodó).

(#125) Black Dragon válasza Remus389 (#123) üzenetére


Black Dragon
addikt

Te miért kötsz bele az emberbe, amikor az az ember nem köt beléd?

Nem a Mobilarénára gondoltam, mert a mobilarénát is emberek vezetik, akiknek különböző telefonjaik, és elfogultságaik vannak. Bog és Bocha is Mac user, mégsem írják le, hogy más platformot még egyszer soha, pedig így gondolják.
Én olyan emberre gondoltam, aki semelyik táborhoz nem tartozik, csak felülről szemléli a dolgot, és nem elfogult bármiről is legyen szó.

[ Szerkesztve ]

(#126) Alex91 válasza Black Dragon (#125) üzenetére


Alex91
félisten

Miert, egy olyan Mac user aki hasznal mast is a Mac-en kivul, vagy az olyan iOS user, aki szinten nyomkod mast is, miert lenne elfogult? O legalabb ismeri a konkurenciat is... :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#127) Black Dragon válasza Alex91 (#126) üzenetére


Black Dragon
addikt

Egy téren elfogultra gondoltam, nem teljes téren.:)

De én is Windowst használok életem kezdete óta, és nem bírnám megszokni az OSX-et, mert egyszerűen nem menne. Annyit használtam windowst, hogy beépült minden mozdulat az agyamba, és a megszokott dolgokat nagyon nehéz megváltoztatni. Tény, hogy az OSX-en van egyfajta prémium, a kétujjas görgőzés, meg alapból az apple design stb, de ez nem minden esetben húzó ág, főleg nálam. Szerkesztésre és ilyenekre tökéletes a mac, minden funkció be van építve ami csak kell. A telefonoknál más a helyzet, volt már nekem minden féle, de az applenél akadtam meg. Megfogott az egyszerűsége, és az átláthatósága, és biztos valaki bírja, hogy de a samsungba is mi a bonyolult... Tapiztam nemrég a SGS 2-t, kívülről piszok jól néz ki, kijelzőre mérete és minősége is nagyon ott van, de nem bírom megszokni az androidot, van benne annyi fölösleges dolog számomra, amivel nem tudok mit kezdeni. Egyszóval azt akarom mondani, hogy nem az a fajta vagyok, aki 1 telefon vagy akármi alapján mondja meg a véleményét. De aki ezek után sem tudja elfogadni a véleményem, az már az ő gondja.

(#128) Xero válasza Black Dragon (#127) üzenetére


Xero
nagyúr

"De én is Windowst használok életem kezdete óta, és nem bírnám megszokni az OSX-et, mert egyszerűen nem menne."

Ugyan ezt mondtam C16/64 - PC átállásnál. Majd ugyan ezt mondtam Win3.1 - Win95 átállásnál, majd ugyan ezt Win2000/XP - Mac OS átállásnál, sőt minden új OS-nél (Debian, Mandrake, Ubuntu, Aix) és mégis itt vagyok.
Ha az ember rászán egy kis időt, megismeri a rendszert és megtalálja a számára lényeges programokat, akkor sok gondja nem lesz. Rövid időn belül rááll a keze.
Anno nekem a legnehezebb a copy-paste átszoktatás volt. Sokáig volt ctrl-c, majd jött a shift-insertelés, aztán átszoktam a cmd-c-re. Manapság természetesen ez utóbbi a megszokott, de nem okoz nagy gondott 2-3 percen belül ctrl-c-zni megint. :K

(#129) Pezsi


Pezsi
csendes tag

Akkor most az új Iphonenal együtt jön az új Ipod touch 5-ös is? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.