Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Akkor ez már cserélhető akkunak is nevezhető.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Akkor még se olyan tökéletes ez az iPhone 4 :)

plus44:Ha ilyen komolyan megindul a fejlődés az iPhone 8-ba már nem kell 10.000 forintos munkadíjakat letennünk egy akkumulátor cseréért.

[ Szerkesztve ]

(#3) <NewL>


<NewL>
addikt

a Dell Streak-nek is gorilla glass üvege van, tesztelték is az engadgetesek : ennyire bírja
akkor ezzel a szerencsétlen iPhone-al mit csinálhattak?

na bémeg:D már dobálják is : iPhone 4 Drop Test by iFixYouri.com

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#4) m@xsys


m@xsys
senior tag

Na erre a karcolodó hátlapra kiváncsi leszek. Szerintem nem lesz gond vele. Egyelőre a 3G-m karcmentes, de vigyázok is rá.

[ Szerkesztve ]

(#5) VD


VD
őstag

Apa kezdődik!!!!!!!!

(#6) Lall


Lall
veterán

Kit érdekel, hogy ha földhözvágom megkarcolódik -e a hátlap? Az igazi probléma a térerő lehet (feltéve ha igaz), ugyanis a telefon legfontosabb funkciója, hogy telefon! :D

"az Apple újszerű, készülék oldalába integrált antenna elrendezése is egyelőre problémásnak tűnik, ugyanis kézben tartva a jövevény vételi képessége jelentősen lecsökken."

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7) kaller1 válasza <NewL> (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Ezek állatok. :DDD

Na csak sikerült a szerencsétlen iphone kijelzőjét összetörni. :D

.::> <::.

(#8) Phili válasza <NewL> (#3) üzenetére


Phili
tag

Ups....broken glass :D

(#9) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nocsak, mégsem olyan hiper szuper az a világlegjobb kijelzője amit dzsobsz bácsi annyira Istenített? ;) :C
Amoled kelett volna ebbe is, hát most szívnak..de így is megveszi a sok hívő nem lesz evvel gond, ha monokróm kijelző lenne benen akkor is megvennék :C

(#10) luw2win válasza <NewL> (#3) üzenetére


luw2win
őstag

Azért ez nagyon gáz... :Y
Kevesebb mint egy méterről ejtette le, azaz bármikor megeshet.

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#11) romeomalac válasza <NewL> (#3) üzenetére


romeomalac
tag

ez nem semmi, vajon a többi telefon érintőképernyője mennyire bírná ezt??

(#12) Dr.Anonymus válasza romeomalac (#11) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nekem lg renoirom, meg arenám volt/van
és mindkettő bírja az esést.
az előbbi azért mert könnyű műanyag háza van, az utóbbi azért mert fém háza...
ennyit az apple minőségről...

(#13) SZ4B


SZ4B
tag

Will it Blend?-es tesztre leszek majd kíváncsi ;]

szigNÓ

(#14) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Mindenki itt a készülékházon van fennakadva(teszem hozzá teljesen jogosan) de az milyen hogy egy kijelző kiadás után rögtön ilyen fos és már besárgul, nemtom én úgy vagyok vele, hogy ha megveszek egy ájfónt 250-300k körül( :DD ami nem valószínű hogy megfog történni) akkor azon ne legyenek már iylen hibák könyörgöm.
És igen, inkább szoftveres legyen mint hardveres, azokat lehet javítani updatettel, igen 5800-ban voltak hibák, de as zoftverben, amit k is javítottak, de hardveresen(lekopogom lassan 2 év után) semmi baja nem volt, nekem ez fontosabb.. :U

(megitn ez a 2 tál rizs árából legyártatjuk aztán 100szoros áron meg eladjuk a sok fanatikus hívőnek, úgyis megveszi alapon, szerintem ez a szánalmas és elszomorító :(( )

[ Szerkesztve ]

(#15) Karma válasza Lotusomega (#14) üzenetére


Karma
félisten

Nem olvastam elég alaposan a híreket, de gondolom garanciában cserélik.
Hasonlóan pl. a csíkozódó 5800-ákhoz. (Kivéve amit nem cseréltek...)

“All nothings are not equal.”

(#17) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Halljátok,egyre rosszabb minőségű az iPhone hátlap.A 2G még fém volt,a 3G műanyag de ezek szerint nem karcolódik,a 4 pedig már karcolódik is.

(#18) BloodRay válasza Lotusomega (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Persze, igazán semmi gond, max 2 év lett volna az élettartama, de odase neki, AMOLED-et mindenbe...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19) Lall válasza Lotusomega (#14) üzenetére


Lall
veterán

Ezt mondom én is kit érdekel a készülékház, mikor sárga a kijelző alja és a kezeddel kitakarod a térerőt!!! :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#20) utomi


utomi
senior tag

Ez az elbaszott hatásvadász címet. Néha az az érzésem, hogy a Mobilarena direkt a fikára és a vallási háború kirobbanására játszik. Unatkoztok fiúk?

(#21) Magnum_ válasza Lotusomega (#9) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a dzsobsz bácsizás hiányzott, nem láttam már vagy 2 napja

I humbly and respectfully decline™

(#22) Spancho válasza Lall (#19) üzenetére


Spancho
őstag

A sárgásodő kijelző nem gond lesz egy citrom ,vagy sárga alma a háttérkép.
A kezeddel meg csak akkor takarod el a térerőt ha nem tudod használni az "erőt"
OKJ-s Jedi tanfolyam
Igy már nem is kéne antenna :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#23) Lotusomega válasza Magnum_ (#21) üzenetére


Lotusomega
senior tag

:R

(#24) Alwares


Alwares
aktív tag

Nézzenek oda! Van már benne FM rádió vevő? Gondolom az IOS4 még nem támogatja :C

(#25) Lotusomega válasza Spancho (#22) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ez mekkora :DD :C Jaja simán emgcsinálják, és kiadják mitn feature (mert ugye a bugot onnantól hogy dokumentáljuk már feature;) )

(#26) Misály válasza Lotusomega (#14) üzenetére


Misály
addikt

1. az iphone nincs 250-300k ( huseggel - elofizetessel egyutt adsz ki ra 240 kornyeken ha jol tudom )
2. az apple sosem kezd tokeletesen (mas se lasd csikozodo 5800, hangszorohibak) ezt mar megszokhattad volna, nagy tetelben jonnek ki a hibak.
3. azert mert 5800-asod van (ahogy nekem is) nem kotelezo oromtancot jarni ha az apple haza tajan gondok vannak, ugyanolyan fanboy vagy igy csak mint azok akikrol irogatsz rendszeresen.

/OFF

ON

amikor meglattam ezt az antennat jo otletnek tunt, bele se gondoltam hogy a kezem arnyekolhatja az egeszet, nem hiaba van leirva pl az en keszulekemben sem hogy merre vannak az antennak es ne lepodjek meg ha rosszul fogom es lassan talal pl gps jelet.

(#27) kaller1 válasza utomi (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Te milyen címet adtál volna a hírnek?

.::> <::.

(#28) madgie válasza utomi (#20) üzenetére


madgie
titán

Hülyeség. A fika ott is kirobban, ahol annyi a cím, hogy megjelent a Win Live Messenger iPhone-ra. Érted, az i-izé, epöl, alma szavak vonzzák a fikafiúkat, mint a tehéntrágya a döglegyeket.

Szerk: egyébként tényleg érdekes, hogy a fő-döglegyek mindig megjelennek :D

[ Szerkesztve ]

(#29) Lotusomega válasza utomi (#20) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Szerintem nem hatásvadász, a tényeket írták le, fos a hátlap, és sárgásodik ak ijelző, ezen mit lehet szépíteni, bár de lehet, csak egy almás marketinges kell, és ő megmagyarázza hogy ezek extra funkciók :R :C

(#30) Phili válasza Spancho (#22) üzenetére


Phili
tag

az erő ott lakozik mindenkiben :K

(#31) Lirion


Lirion
addikt

Ez gáz. Nagyon. Hiába, az alma férgesedik.. lespórolja a minőséget a nagyobb nyereségért és a user issza meg a levét.

(#32) Dr.Anonymus válasza utomi (#20) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nincs ebben semmi hatásvadász
tényszerű...

egyébként ez is érdekes

(#33) ezek


ezek
tag

1. Térerő:
Igaz csak egy videót láttam a jelenségről eddig, de azon látszik, hogy az illető bal kézben tartja a telefont, úgy hogy a hüvelykujjával a telefon tetején lévő szigetelési sávot áthidalja. Így tartani a készüléket azért nem olyan magátólértetődő.
video

2. Kijelző
Ez bizony gáz, igaz termékbevezetésnél előfordul. Már sokan jelezték a problémát. Csere.

3. Karcolódó hátlap
Ennek sem örülnék, igaz az én 3G sem karcos, mert tokban tartom, megszoktam hogy vigyázni kell rá, és a 3G-nél karcolódóbb biztos nem lesz ez... :)

(#34) Lotusomega válasza Misály (#26) üzenetére


Lotusomega
senior tag

1.Én azért megvárnám az itthoni FÜGGETLEN árat, nem a trabos árrl beszélek,

2. Lol sosem kezd tökéletesen, mondom én hogy feature :C (se a kijelzővel se a hangszoroval ne votl bajom soha, és egy ismerősömnek se akinek 5800-ja van :U

3.Nem jár senki örömtáncot, tények vannak, azokra reagálunk, erről szól a fórum asszem :U pro kontra a dolog 5800 azt hiszem többet volt itt már jóval fikázva...szóval nem kell itt senkit gyámolítani..

/ON
Gondold el ha még a hátlap is fémből lenne..

(#35) P00By válasza <NewL> (#3) üzenetére


P00By
nagyúr

Azért bírhatna többet is! ;]

(#36) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Uraim, az nem sárgafoltos kijelző, az a retinafoltos kijelző :D

(#37) <NewL> válasza Karma (#15) üzenetére


<NewL>
addikt

:DDD

P00By : persze. az lenne a legjobb ha egy úthengert is megbírna :)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#38) madgie válasza Dr.Anonymus (#32) üzenetére


madgie
titán

Hehe, a 3G/3Gs fantasztikus GPS-ével felőlem nyomom követhetnek. Aszerint most 28 km-rel odébb vagyok, mint ahol ténylegesen :D

(#39) Dr.Anonymus válasza vsgaborr11 (#36) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igazad van, most állva tapsoljuk meg steve jobsot.. :DDD

(#40) tikshow válasza szentkuti11 (#16) üzenetére


tikshow
addikt

jaj dehogynem karcolódik..., mindent meg lehet karcolni, ha akarsz, ha annyira karcálló üveget akartak volna, akkor zafírból lenne elől is meg is meg hátul is az üveg, csak kell a marketing duma szokás szerint, mindegy, egy invisible shield(ami amúgy minden ilyen nagyobb kijelzős telóra jól jön) majd megoldja a karcproblémákat :)

(#41) ezek válasza Lotusomega (#29) üzenetére


ezek
tag

Állítsd már le magad.

Minden Apple témájú topicban szándékosan szítod a kedélyeket, rendre tiéd az első hozzászólás, aminek a mondanivalója minden egyes esetben az, hogy Apple = szar.
Ez nem túl építő, a fórum és az oldal minőségéhez méltó hozzáállás.

(#42) Lirion válasza Misály (#26) üzenetére


Lirion
addikt

Rosszul tudod, 160k-ba kerül a T függő készülék, a hűség és előfizu díj nem a telefonra van, szóval kedvező csomagban jóval olcsóbban hozzá lehet jutni (de nyilván nem a kedvezményes ár lesz a telefon tényleges ára). Ha hivatalosan függetleníted, akkor 180k-ért van egy iphone-d, szóval nagyjából ez tekinthető az árának.

(#43) P00By válasza vsgaborr11 (#36) üzenetére


P00By
nagyúr

Kezd tönkre menni a mája! :Y

(#45) Lirion válasza madgie (#38) üzenetére


Lirion
addikt

Nem hiszem, hogy ezt ilyen viccesen kéne felfogni.. Persze a mai web2es világban már mindenki vidáman, dalolva adja ki a személyes adatait akárkinek, de ez azért erős, hogy csak akkor használhatsz egy telefont, ha a gyártója megfigyelheti, mikor hol vagy. És akkor nagyon finoman fogalmaztam.

(#46) Lotusomega válasza ezek (#41) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Bocsáss már meg, inkább azt hiszem hogy neked kéne vissazvenni, nem az enyém volt az első hozzászólás, és ne haragudj, de tényekről van szó, nem én találom ki őket, mit írnak a cikkben, legyél kedves és olvasd el, és ne rajtam vezesd le azt hogy most ez a helyzet, nem én tehetek róla hogy a cikkben említett dolgok fennálnak az ájfónnal kapcsolatban. Ki szít it mit is? Ha azt fogják írni hogy csodálatos és szuper és tényleg így van, akkor arra fogunk reagálni.
Apple pedig nem egyenlő a szarral, ezt azért asszem hogy a többi apple tulajdonos is kikérné magának, jó dolgokat csinál az apple ezt senki nem vitatta soha senki, nekem személy szerint és asszem hogy vagyunk így még páran, a körítéssel van gondom, a hypal és az emebrek hülyének nézésével, ez idegesít fel, a dzsobsz féle bullshitek.
A macbookok nagyon jók, és az iphoneban is egyedülálló az appstore, asszem hogy ezt már sokszor sokhelyen említettem

Vedd észre magad hogy az ilyen hozzászólásaidal pont te szítod a flamet ;)

(#47) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

flame OFF!

főleg vonatkozik ez Szasza888-ra!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48) joshua7 válasza Lirion (#42) üzenetére


joshua7
veterán

Ez mennyire biztos ár? Mondjuk lehet, h T-nél fönt van már, de még nem néztem. :)

Semper Fi

(#49) <NewL> válasza bolondember (#47) üzenetére


<NewL>
addikt

lőjjétek már le ezt az embert, már az Apple hírek topikjába se szeretek beleolvasni.
ezerszer már leírta, hogy utálja az Applet,Jobsot,iPhonet,iPadet de minden egyes hírnél minimum 1 de inkább több hozzászólása van ami mind flame, fikázás. az alapelveknél a flame tilos, úgy láttam regelésnél és jutalma egy banán. :U

There's an app for that

(#50) ezek


ezek
tag

Tévedtem, sajnos a térerő eldobás egyéb esetekben is jelentkezhet:
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.