Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [balu]


[balu]
tag

Azért az a három-négyszázezer igencsak soknak hangzik.

(#2) [Anduriel] válasza [balu] (#1) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Szerintem inkább azt akarták írni, hogy az év elején 3-400e darabot fognak leszállítani, és nem ennyibe kerül. Legalábbis remélem, mert 2000 dollár rengeteg lenne egy ilyen termékért.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#3) David75


David75
őstag

Még nem látom az értelmét egyelőre.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4) Stiky


Stiky
senior tag

Kíváncsi vagyok már a tényleges kinézetére a dolognak. Mert gondolom ez a kép csak fanmade vagy ilyesmi. De ha ez is iPhone kinézetű lesz mint az iPod touch... hát akkor ismét megmutatkozik majd a hatalmas formai kreativitásuk... :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#5) szasza_xp válasza [balu] (#1) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Apple termék, értelme semmi, ára viszont van...

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#6) BloodRay válasza [balu] (#1) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem is darabra gondoltak, de sajnos nálunk szerintem az ára sem lesz messze ettől. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) David75 válasza szasza_xp (#5) üzenetére


David75
őstag

:R Köszönjük a színvonalas és tényekkel alátámasztott hozzászólásodat...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#8) plus44


plus44
veterán

Na most jelen pillanatban én se látom sok értelmét, ha csak nem lesz pofátlanul olcsó.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) [balu]


[balu]
tag

Darabra meg nagyon kevésnek hangzik, ezért gondoltam, hogy nálunk kb ennyi lesz.

(#10) Duree


Duree
veterán

Hát sok értelmét nem látom,gondolom az Apple árazása szerint 150 ezer forintnál drágább lesz.Akkor meg minek.

duree54

(#11) Typhoon47 válasza Duree (#10) üzenetére


Typhoon47
őstag

nyugalom, még semmit nem tudunk. várjuk ki a végét.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#12) hyperspace


hyperspace
őstag

nagyon tetszik, nagyon varom, nem erdekelnek az elozo hsz-ek, amik leszoljak. biztos rengeteg izgalmas es hasznos funkcioja lesz. de remelem egy kicsit jobb minosegu lesz, mint a 3g-s iphone (illesztes, ragasztas, stb)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#13) David75 válasza hyperspace (#12) üzenetére


David75
őstag

Én is csak egyelőre nem látom értelmét,de majd ha tudom miket tud pontosan...Bár jobban örülnék egy imac-nek multitouch screen-el:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#14) joey04


joey04
titán

Biztos nem az ára, mert elvileg az iPhone és a Macbook közé lövik be.
Értelmét viszont nem nagyon látom. Nem azért, mert Apple, mindegy a gyártó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) #06658560


#06658560
törölt tag

E-book olvasónak nem e-ink használatával és hosszú üzemidővel? Na, akkor ez is el van baxva. Amennyiben megkapja a fón fényes kijelzőjét akkor felejtős értelmes reader használatra.
Amennyiben lenne benne normális jegyzetelési funkció, tollal jegyzetelés lehetőségével- stylus is megfelel- akkor látnám értelmét és érdekelne is. Így azonban annyira nem fog meg. A kikapcsolhatóságával kapcsolatosan is vannak aggályaim, akkuidővel kapcsolatosan sem érzem húdeexpertnek, ha a fón/táccs alapján iundulok ki belőle.

(#16) sien válasza #06658560 (#15) üzenetére


sien
aktív tag

huha ez a kikapcsolhatóság dolog nekem már sok a logikai bakugrásból :D

én rég óta várok már egy ilyen készülékre. 10-11" közötti érintésérzékeny képernyő, billentyűzet nélkül, amin lehet színes e-bookokat olvasni, filmet nézni és netezni. ha mindez az iphone színvonalán jön, macos-sel, jó akkuidővel, 200e ft ot se sajnálnék érte. csak jöjjön már.

(#17) Viktor0610 válasza sien (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És szerinted ennyiből kijönne, mikor a "sima" iphone 3GS is legalább ennyi (volt)?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18) sien válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


sien
aktív tag

jogos, akkor 300k :). csak legyen olyan amire várok. ennél azért sokkal többe nem kerülhet, bár apple-éknál másként kenik a fánkot :)

(#19) joey04


joey04
titán

Szerintem 210-230 között lesz maximum

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) erdoke válasza joey04 (#19) üzenetére


erdoke
titán

Tekintettel az iPhone 3GS 32 GB 210e Ft-os árára, én is inkább a 270-300e Ft-os tartományba saccolnám (1000 EUR).

A legjobb aláírás a héten

(#21) joey04 válasza erdoke (#20) üzenetére


joey04
titán

Hát pedig elvileg a macbook alá megy árban, és az 280-290. ha 270 lesz az nem nagyon van alatta (lényegében semmivel nem lenne alatta) majd kiderül... :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) vehement69


vehement69
senior tag

600 dolláros árról, és iPhone OSre alapuló (ja, sajnos szó sincs teljesértékű Mac OS-ről :( ) operációs rendszerről szólnak a pletykák. üzemideje meg jó lesz (7-8+) óra.

I am cancer in your bones

(#23) #06658560 válasza sien (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

ki lehet kapcsolni egy ipodot, vagy touchot? Nem. De közben remekül nyeli magának az energiát, relatíve gyorsan bezabálva az akku kapacitását, így a hosszú üzemidő ezen tulajdonságból kiinduélva bizony álom.

(#24) sien válasza vehement69 (#22) üzenetére


sien
aktív tag

a 600 dolláros ár több mint jól hangzik :) játsszon le filmet, legyen rajta usb slot, wifi, jó böngészővel ami flash-t is támogat. najó és lehessen kikapcsolni :) . nem lehet mondani hogy az igényeim túlzottak lennének. egy jobban várom.

(#25) erdoke válasza sien (#24) üzenetére


erdoke
titán

Állítólag ez lesz az első készülék, ami az Intellel közösen fejlesztett, 10 Gbites optikai hálózati csatolóval jön.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.