Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TomiTheHero


TomiTheHero
csendes tag

Sziasztok!

Látom picit rég volt üzenet a témában, de hátha van aki tud válaszolni pár kérdésemre.
Használtan jutottam hozzá a minap egy Charge2 plus-hoz, de feltűnt pár furcsaság.

-Folyamatosan ég a bekapcsoló gomb, bluetooth, a social, és a telefonkagyló ikon.
-Hiába nyomom egyszerre a bt + hang - gombokat, csak halkabb lesz.
-Hiába nyomom egyszerre a bt + hang + gombokat, nem mondja be a firmware verziót.

Ez normális?
Illetve nekem a töltés jelző ledek a + - gombok felett vannak, nem alatta :S

Hangzásban egy kicsit mintha puffogna, ezért szerettem volna kipróbálni a low frequency mode-t és ekkor vettem észre a furcsaságokat.

ASUS ROG 551JW-CN215D - i7 16GB GTX960M 4GB

(#52) davidsone válasza TomiTheHero (#51) üzenetére


davidsone
addikt

Nem lehet h fake?

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#53) Szita


Szita
csendes tag

Hali
Nemtudom mennyire olvassa még ezt a topikot valaki, de azért írok tapasztalatot. Majdnem 2 éve van meg a kis charge 2+om,imádom eddig tökéletesen is működött, aztán egy hete kb elkezdett hamar merülni, kb 1,másfél órát bírt, utanna töltőre dugtam és fél óra alatt fel töltött, majd ismét másfél óra alatt merült le. Aksira gondoltam ugye először, szét kaptam. Hát nem kicsit volt púpos úgyhogy ki kaptam belőle, holnap megyek az utángyártott "új" akisiér 7200 pénz. És mehet tovább a kis dög.

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

(#54) trobi28 válasza Szita (#53) üzenetére


trobi28
addikt

Én olvasom :K
Azt hittem többet bír az akkumulátora. Az enyém 1 éves, szeretem, remélem bírja még egy darabi.
Gyári akkumulátort nem akartál bele? Vagy nem lehet kapni?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#55) Szita válasza trobi28 (#54) üzenetére


Szita
csendes tag

Vettem volna bele gyári aksit ha lehetne kapni... De csak után gyártottat találtam, ebayen néztem körbe ott is 6800ft ugyan az a kinai akku, így legalább magyarba garit is kapok rá. Én is azt hittem többet bír, kb 600töltést bírt, de szerintem még annyise. És ami a nagyobb baj, hogy olyan púpos volt az aksi, hogy a műanyag házat is fel feszítette, szerintem még egy pásztor fel töltöttem volna, és egyszer csak el durran...

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

(#56) trobi28 válasza Szita (#55) üzenetére


trobi28
addikt

Az komoly :Y

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#57) Szita


Szita
csendes tag

Na megvettem az új aksit bele dobtam,még az aksi tartó dobozka alá toltam ilyen rágó állagú ragasztót hogy véletlen se fújjon ki levegő sehose,össze csavaroztam vissza patt a hátlap és tökéletes.Már küldöm 2 órája és telit jelez úgyhogy most megint jó lesz egy darabig.Ki próbáltam ezt az "extra bass" bekopcsolást (bluetooth és hangerő le amig fel nem villan minden led)működik,de mivel nekem eddig is be volt kapcsolva,így jött már új korában,így ugye csak kikapcsolni tudtam(aztán ugyanezzel a gomb kombinációval vissza is)de működik a dolog,itt is.Na hátha segít valakinek a tapasztalat.Pacsi

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.