Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

kíváncsi leszek milyen mértékű lesz a leárazás.. az előzőn nem voltam sajnos.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) HawerKing válasza sanyijedi (#1) üzenetére


HawerKing
őstag

Nemlessz az annyira nagy :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) csakegyjoci


csakegyjoci
tag

Biztos keveset engednek :( :(

(#4) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Volt innen valaki 2011-ben? Mekkora kedvezmények voltak (-10%)?

(#5) Bocha válasza b4zsi- (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha megtudok árakat, akkor beírom majd ide!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) csakegyjoci válasza Bocha (#5) üzenetére


csakegyjoci
tag

Köszi :R

(#7) Zedz


Zedz
addikt

Mondjuk 20 ezerért még lehet be is neveznék egy 4. gen iPod touch-ra. :P

(#8) elpatkorado válasza Zedz (#7) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Annyiért én is. :D Bár most valószínűleg 23-ért tudok szerezni egy jó állapotút.

(#9) vipnolf


vipnolf
aktív tag

sziasztok,
gondolom apple fanok megmeg fordulnak itt, kérdésem: lehet már ezekre az eszközökre itunes nélkül mp3-at, mkvt stbt rakni? esetleg wifi sharen keresztül? illetve a bluetooth használatról hallottam olyat régen hogy valamennyire korlátozva volt. ez él még? főleg ipad4 és ipad mini kapcsán érdekelne.

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#10) b4zsi- válasza Bocha (#5) üzenetére


b4zsi-
őstag

Köszönjük szépen.

(#11) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Az Ipad 3 demopéldányok azok, amiket mindenki "agyonnyomogat" a boltokban?

[ Szerkesztve ]

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#12) ndudas199


ndudas199
csendes tag

Igen, kiállított példányok

(#13) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Kár, pedig beruháztam volna egy új gépre.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#14) b4zsi- válasza Krisz0630 (#13) üzenetére


b4zsi-
őstag

Szerintem, ha jóval áron alul adják 30-40-50% akkor éri csak megvenni (erre meg nem sok esély van).

(#15) brumi1024 válasza vipnolf (#9) üzenetére


brumi1024
veterán

Dropbox/NAS megoldás a wifi-s átvitelre, illetve talán az Airdrop is iOS 7-től Mac-el, de alapvetően az iTunes továbbra is a "legegyszerűbb". Ott pedig be lehet állítani wifi szinkront, ami elég kényelmes. Én például úgy másolok zenéket a telefonomra, hogy megnyitom iTunes-al gépen és ahogy elindult(és hozzáadta a könyvtáramhoz) szikronizálja is automatikusan wifin, ha a telefonom a hálózatban van. Kábel csak töltésre kell.

(#16) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ezekkel az a bajom, hogy vagy alig lesz leárazás, vagy tömeg lesz. Az előbbi esetén nincs értelme elmenni, az utóbbit meg szívből utálom. Vsz. jobb választás az amazon.com.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#17) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Ma érdeklődtem, sőt, el is néztem az épülő boltba. Elképesztően sok áru van, de az igazán jó cuccokból kevés. Az itteni információk csak tájékoztató jellegűek és egyáltalán nem hivatalosak, nem lehet rájuk hivatkozni, csak érdeklődtem és nagyjából ezek várhatók:
-iPhone 4, 4S és 5 tokok: 500, 1000, 3000 forint
-iPad tokok: 500, 1000, 3000 forint
-Mimobot pendrive-ok (4 és 8 GB): 1000 forint
-JBL kihangosítók: itt három árlépcső van, 5000, 10000 és 20000 forint
-Vicces tokok: 500, 1000 forint
-Crumpler, Macally és pár egyéb táska, sleeve, notebook tok: ezekből viszonylag kevés van, összesen kb. egy tucat, 3000 forint
-Mindenféle márkájú fejhallgatók és fülhallgatók, 500-3000 forint.
-Kábelek: 500, 1000 forint
-MacBook tartók: 3000 forint
-iPod nano skinek: 1000 forint

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#18) Fryskitt válasza Bocha (#17) üzenetére


Fryskitt
addikt

A mimobot az aranyos....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#19) ii77


ii77
tag

Ennyire heveny lenne az érdeklődés a garázsvásár iránt, hogy senki nem ír az olcsón szerzett portékáiról?
8GB-os Mimobot pendrive egy rugóért? -Ez pl. egy jó kis ajánlat. Asszem' ma megnézem magamnak e piacot. :)

[ Szerkesztve ]

VESTAX QFO

(#20) Fryskitt válasza ii77 (#19) üzenetére


Fryskitt
addikt

Gondolkodtam, h megyek. De egyszerűen lusta vagyok. :(

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#21) ii77 válasza Fryskitt (#20) üzenetére


ii77
tag

Pedig... én ma dél körül odamentem s el is molyoltam a kiapadt készletből még pár finomságot.

-JBL OnBeat /utolsó darab volt/: 24.990Ft

-Macally webcam /ebből volt 10-20db között, nagyon jó fajta 2MPx, Mac&XP,Vista,W7-hez is/: 3.000Ft

-Maroo fekete-piros iPad tok /manapság is kapható, kb.10.000Ft felett/: 3.000Ft

-Az összes többi képen látható kiegészítő, a néhol rajtuk maradt árcimke ellenére: 500Ft volt.

Összesen fizettem: 34.490Ft-ot!

Csak vásárfiáért mentem. De "sajnos" ezt az utolsó darab, bontatlan, 2év garanciával árusított JBL-t nem tudtam otthagyni.

Ami még volt-van:
-Sok iPad1 és iPad2-es tok (ami a 2-esre készült ált. jó a 3-as és 4-es szériára is)
-Sok iPhone 4 és 4S-re való tok, pár maroknyi 3Gs-re és iPhone 5-re(ezek ugyi az 5S-re is passzolnak)
-Dock csatis kommunikációs kábel (az én képemen is láthatsz kettőt - macally márka)

VESTAX QFO

(#22) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Én vettem egy Macally Magcover mágneses tokot az Ipad 4-hez. 10 volt az eredeti ár, 3-ért hoztam el. Szerintem jó vásárt csináltam vele. :))

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#23) Szilárd 10


Szilárd 10
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek nekem légyszives, honnan tudom megkülönböztetni a iphone 4 az 4s-től?
És azt hogy nem clone?
Mert találtam egy hirdetést egy másik oldalon ahol Iphone 4s 64Gb-os készüléket árulnak és nagyon alacsony ára van.(vadi új bontatlan)
Köszönöm!!

,,10-et 5 cent-ért, nagy koponya vagy"--> "Bud Spencer"

(#24) brumi1024 válasza Szilárd 10 (#23) üzenetére


brumi1024
veterán

Kívülről a legegyszerűbben az oldalsó fém keret(ami egy antenna ugye) elválasztásai alapján: a 4-nél van egy fent, a jackdugó mellett, és kettő oldalt nagyjából a home gomb tetejének vonalában, ehhez képest a 4s-nél megvannak az alsó elválasztások, de a jack mellől eltűnt, és a némító felett van egy közvetlenül, és a másik oldalon ebben a magasságban még egy. Tehát a 4 esetén 3 ilyen elválasztás van, 1-1 a két oldalán lent, 1 tetején; a 4s esetén 2-2 mind a két oldalon.

A hátlapol alul található még egy Model Axxxx felirat, ebből is egyértelmű, hogy melyik modellről van szó: 1332(i4 GSM)/1349(i4 CDMA)/1387(i4s GSM)/1431(i4s China only).

Ha pedig be is lehet kapcsolni akkor az iOS 7 esetén elég egyértelmű a dolog: ha a Control Center szürke és kicsit átlátszó->i4, ha elmosódik a háttér mögötte és üvegszerűbb->4s.

(#25) Fryskitt válasza ii77 (#21) üzenetére


Fryskitt
addikt

Picit bánom ám... de igazából van mindenem és remekül tudom én is szórni a pénzt. Ha elmegyek az Arénába, akkor már ott a P & C, egy kis kávé, egy óriás palacsinta és mínusz 40-50e ft, plusz 2-3 kg. Sajna.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.