Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Anubiss


Anubiss
tag

Valakivel történt már ilyen? :F

(#2) Mr.Csizmás válasza Anubiss (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen :)

ha tényleg bejön, akkor a mostani barátnőm az igazi ;)

amúgy meg jade vu...a jade egy drágakő :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Nekem ezek a dolgok amiket leírtál nem újdonságok. Nekem is volt nem is egyszer hogy valamire gondoltam legyen az egy tál étel vagy valami egyéb történés és nem sokkal utána bekövetkezett.

Példaként a kollégiumban. Ugye ki van írva a faliújságra a heti étrend. Nemegyszer volt olyan hogy reggel szobatársaknak mondtam hogy ez lesz a reggeli remélem és tényleg az lett. Ezeket a nélkül mondtam hogy bárki is mondta volna vagy rápillantottam volna a faliújságra.

Bizarr dolgok ezek csak ha sok iylen történik veled akkor utána ezek felett szemet hunysz.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem körülötted forognak az események. Egyszerűen ráérzel bizonyos dolgokra. Ez bizony különbség.
Nem azért főzött a mamád nudlit, mert Te megkívántad, hanem megérezted, hogy szeretett kajád vár.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) 7


7
addikt

(#6) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

én nagyon sok mindent megérzek,sokszor már ijesztően pontosan..

(#7) The DJ


The DJ
addikt

[link] :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) Xirtam


Xirtam
veterán

Ez a vonzás törvénye ajánlom figyelmedbe a Secret elolvasását!

Nagyvonalakban annyi, hogy ha elgondolsz valamit, és a szerint élsz akkor olyan frekvenciát sugárzol majd ezt a dolgot/eseményt bevonzod az életedbe! A legjobb az egészben, hogy igaz! Persze utólag veszi észre az ember!

Csak 1példát mondok!

Xboxot akartam bevonzottam meglett!
És csak egy példa adok egy linket rendeld meg megéri hidd el!
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.