Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Hamburger mostanában, de leginkább mákoslecsó! ;]

(#2) blokad válasza gabor85 (#1) üzenetére


blokad
senior tag

Mák nélkül :D

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsíroskenyér hagymával.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) pityeszka


pityeszka
őstag

Pizza!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#5) joey04


joey04
titán

Na ez passz!
Régebben pizza, mostanában hamburger

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) whiz


whiz
aktív tag

Mindkettő jöhet! :))

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) Csemike


Csemike
csendes tag

Pizza. Vékony, ropogós tésztával, sok paradicsommal és mozzarellával.

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

ha jóféle, akkor akármelyik jöhet...

hamburger: marhahúspogácsa, zsömle, paradicsom, uborka, hagyma, ketchup, mustár... nyami...
pizza: isteni tészta, paradicsomos szósz, sonka, szalámi, hagyma, paprika, olíva, meg rá rengeteg sajt és öntet... nyammi...

mindkettő finom és egészséges, ha jól készítik... az ilyen mekis hambi kizárva... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) joshua7


joshua7
veterán

Bableves dinnyével. :)

Amúgy pizza.

Semper Fi

(#10) joey04 válasza mephi666 (#8) üzenetére


joey04
titán

az ilyen mekis hambi kizárva.
ó nálam meg kizárólag az jöhet szóba. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Taknyoshal válasza joey04 (#10) üzenetére


Taknyoshal
tag

Nálam a Burger King a nyerő.

(#12) mephi666 válasza joey04 (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

arról azt hallottam, hogy azért "ugyanolyan" a világ minden pontján mert tartósítószerekkel telenyomott mirelit cucc az egész, amit 2pillanat alatt melegítenek meg... :(
mi van benne? mini zsömle, benne 1 husi, kis ketchup/mustár, ubi, kevés hagyma, aztán ennyi... meg bónuszba ízfokozó+aroma dögivel... :( az igazi hamburger a tudatomban teljesen más...

szerk: ha nem is vagyok éhes: 2-3 sajtburgert meg 1-2 bigmac-et lazán begyűrök... lehet számolni, mennyibe kerül... aztán a városban van kafa hamburgeres, ahol a 400-500ft körüli burger olyan, hogy éhgyomorra jóllakik az ember... és nem 1-2órára, hanem fél napra :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Thunderzolee

PIZZA. :K

http://logout.hu/cikk/pizza_hamarabb_mint_rendelve/teljes.html :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) joey04 válasza mephi666 (#12) üzenetére


joey04
titán

nem azt mondtam, hogy egészséges, se azt, hogy olcsó. :D
csak én imádom, nagyon az én ízlésemnek lőtték be.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) mephi666 válasza joey04 (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is szeretem az ízét... szeretem a különféle chipseket, amik szintén "műkaják" és mindenféle ízfokozóval meg vannak nyomva... néha küzdök is magammal, hogy akkor elmenjünk a mekibe begyűrni a fél étlapot, vagy csinálok inkább itthon valamit... ha nem vagyok gatyafáradt, akkor inkább csinálok valami komolyabb kaját és maradunk itthon :))
nem mondhatom, hogy nem szeretem az ízét, de olyanoktól hallottam, hogy miből van, akik ott dolgoztak... :(

emlegette egyébként mindenki a mekit meg a bk-t... de a pizza oldaláról a pizza hut-ról nem volt még szó :)) ott is ettem párszor... hát 2003körül 1pizza/2fő+2üdítő simán 2-3ezerbe volt... elég durva áraik voltak... finom volt a pizza, de kegyetlenül beárazták... ha most elmegyünk a kedvenc pizzériánkba, akkor ott 2pizza+1üdítő+1sör+1jóféle tömény lazán kijön max 3500ból borravalóval... ez a kemény...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) aphra2


aphra2
aktív tag

Hát persze hogy pizza :K

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#17) Gergő_


Gergő_
őstag

hamburger, saját készítésű
amerikai és magyar módszerekkel ötvözve
nem maradhat ki belőle
burger (hagyma, bors, darálthús, só)
ketchup,majonéz
hagyma
paradicsom
saláta
uborka
esetleg vegyes vágott

pizza szintén házilag
tészta néha boltból
paradicsomos alap
oliva
hagyma
sajt
sajt
sajt
ketchup

(#18) PatriCía


PatriCía
újonc

bundáskenyér lekvárral :D igen. én megeszem :D

fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt...

(#19) Gergő_ válasza PatriCía (#18) üzenetére


Gergő_
őstag

akkor már inkább a zsíroskenyér lilahagymával vagy paprikával
van olyan köztetek aki evett már vagy szereti a sós kenyeret? Mert én igen :))

(#20) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nekem mindegy, csak hús nélküli legyen.

(#21) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Hamburgerpizza ;]

(#22) Vakegérke válasza mephi666 (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

A dolgozómtól két percre van egy picike bódé. Van ott melós öröme, mint sör, meg rövid pia, de van kaja is. Gyros, vagy falafel, nem tudom, csirkemellből van, engem nem érdekel. A hambuci az, ami emberes, és fincsi. A puffancsban van egy akkora húspogácsa, hogy körbeéri, és hagyma, salátalevél, vagy mi a görcs, mustár, kecsap, amit csak akarsz. Mindez 370 csengő forintokért. Bőven elég egyszerre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) No-kia


No-kia
őstag

hamburger

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#24) ABnormal


ABnormal
őstag

amíg elkészül a pizza én egy hambit kérek...

(#25) P00By


P00By
nagyúr

Pizza.

(#26) Vladi


Vladi
nagyúr

Pizza és hamburger. :))

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#27) Depression


Depression
veterán

Hambi.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#28) harylmu


harylmu
őstag

húha, nehéz kérdés

pizza

(#29) concret_hp


concret_hp
addikt

gyros

vagy fullba vagy sehogy :D

(#30) Fecogame


Fecogame
veterán

Sajtburger :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#31) Ice!?


Ice!?
őstag

Hamburger. :K

(#32) nem_tom


nem_tom
őstag

Pizza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.