Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) janos666 válasza utomi (#41) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem teljesen irracionális, vagy akár csak erkölcsileg kétes dolog ez a féle "rosszakarás", ha valaki örül annak, hogy alacsonyak egy olyan játék eladásai, ami neki nem tetszik, főleg ha egyébként érdeklik a hasonló játékok, vagy adott cég játékai úgy általában, mert kapitalizmusban elvileg a pénz beszél, tehát csak úgy lehetne motiválni egy céget a jobb termékek előállítására, hogy nem veszed meg tőlük a gyengébb termékeket. Ez még akkor is korrekt dolog, ha egy egyébként használható, akár szerethető termékről van szó, de az adott piacon, adott cégtől kiemelkedő minőséget várnának el a fogyasztók. Még az sem fontos, hogy legyen az adott pillanatban objektíven jobb versenyző a piaci szegmensben. A pénztárcáddal tudsz csak szavazni igazán, nem azzal ha leírod egy internetes fórumon (*), hogy többet/jobbat/mást szerettél volna, mert érthető módon végső soron a profit érdekli a céget, nekik mindegy hogy sz@rt vagy aranyat adnak el, ha veszik az emberek megfelelő profitkulccsal. Ez esetben pedig régóta meg kéne már mutatni az EA/Bioware-nek, hogy valamit nem csinálnak olyan jól, mint régebben. Szerintem sem bátorítani kell őket, hogy ez jó irány, ha nem úgy gondoljuk.

(*) Erről jut eszembe, arra emlékszünk, hogy a ME:A megjelenését biztonságos idővel megelőzően (bocs, ha rosszul rémlik a dátum, most nem nézek utána) bezárták a Bioware Social fórumot, hogy (legalább ott) ne tudjon senki "pofázni"?

Ettől függetlenül még lehet, hogy én is előfizetek majd 1 hónap Premier-re emiatt (és mert úgyis ki akarok próbálni még 1-2 Access játékot, csak külön még nem szántam rá magam, az Anthem-re időzítettem, csak nem rohanok, mert úgy hallottam még elég bugos), de pl. miután előrendeltem az Andromeda puccos kiadását (delux-nemtommi), többé nem akarok teljes árat adni semmiért, ami Bioware (legalább is míg be nem bizonyítják, hogy kijöttek a hullámvölgyből, ha valaha...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.