Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #04430080


#04430080
törölt tag

Manapság a raidek hiánya nem feltétlenül hátrány.

(#2) JSaN


JSaN
addikt

Haat nem tudom, en regimodi vagyok. Nem lehetett volna bepakolni es ennyi idovel kesobb kiadni a gamet?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3) #04430080 válasza JSaN (#2) üzenetére


#04430080
törölt tag

Később kiadni? 7 évig készült, inkább az a kérdés, mit csináltak eddig.

(#4) k-adi válasza #04430080 (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pasziánsz

(#5) warfernom


warfernom
tag

Ha választani lehetet volna akkor inkább azt mondom hogy legyen ronda de legalább van content.
De úgy tünik náluk forditva van. :)) :(

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#6) Chapel


Chapel
addikt

Pff...bocsánat, de ezen túllépni nehéz :(((

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7) rottenbull


rottenbull
senior tag

En azt varom a kataklizmaktol, hogy rendesen atalakitjak a mapot. Kb mint a fortnite szezonok. Ha ez igy lesz, elleszek ezzel egy darabig.

(#8) GodGamer5 válasza Chapel (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Akárhányszor látom ezt az összehasonlítást mindig elkap az ideg, hogy ennyire hülyének nézik a vásárlókat.
Gyakorlatilag kiadtak egy contenthiányos downgrade-elt fost.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) mg1992mg válasza #04430080 (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hát, azért a WoW-ot nem tudnám elképzelni nélküle :DD

(#10) GuineaPigMan válasza Chapel (#6) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Nem néz ki olyan jól, mint E3-on, de még így is az egyik legszebb játék jelenleg a piacon.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#11) DummyBoy válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Sokat segít ha úgy nézed az E3-at mint egy választási kampányt xD

Sosem vettem még játékot az alapján amit az E3-on hazudtak.

Life is shor...

(#12) #04430080 válasza mg1992mg (#9) üzenetére


#04430080
törölt tag

A WoW nem mai darab, valamint ott is sokat butítottak rajta.

(#13) Xaels válasza GuineaPigMan (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így van, nem prerendered videót bámulunk és ott volt a demo. Láthattuk bőven, de biztos mindenki szerette volna ha 2080ti SLI kellene hozzá. A játékmenet meg smafu...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) atainprison válasza Xaels (#13) üzenetére


atainprison
senior tag

A játékmenet tényleg smafu, mert ekkora rakás f...-t én már rég láttam. Dög unalom az egész, hogy ezen mit csináltak 6-7 évig az jó kérdés. Jelen esetben tényleg jobb a grafika, mint a játékmenet, ami elég szomorú.

(#15) GodGamer5 válasza Xaels (#13) üzenetére


GodGamer5
addikt

Egyrészt had döntse el a vásárló, hogy milyen beállításokkal játszik és nem kell egyből orrba szájba butítani a fejlesztőknek, másrészt nem kellett volna hozzá 2080ti sli, mert most is egy rx580 szintű kártyán vígan elfut.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) GodGamer5 válasza atainprison (#14) üzenetére


GodGamer5
addikt

"Jelen esetben tényleg jobb a grafika, mint a játékmenet"
Ennél a játékmenetnél még a falat bámulni az irodámban is jobb... ;]
A grafika meg az e3 után egyáltalán nem érdem, főleg, hogy maradt dx11-en az egész engine.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) utomi válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


utomi
senior tag

Ki is próbáltad vagy csak hánysz mert úgy jól esik ? Amúgy ha neked az iroda falának bámulása szórakoztató ott komoly gond lehet. Ezt az E3as összehasonlítást is be lehetne már fejezni. Mégis kit érdekel ? Ott mutatnak valamit de azt egy értelmes ember sem hiszi ,hogy olyan lesz a game. Így is az egyik legszebb játék. Olyan élhető hely lehetne a Gamepod ha nem jönne minden cikk alá oda a sok idióta troll. Kész hányinger ami itt megy.

(#18) [CsuCsu] válasza Chapel (#6) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Sajnos ennek a downgrade-nek megvan az oka, megpedig a konzolok. Eloszor PC-n fejlesztenek, es utana elkezdenek optimalizalni, ahol a leggyengebb lancszem a meghatarozo. A platformok kozott csak magas szintu eltereseket engednek meg, peldaul textura felbontas, amiket konnyu kezelni. A tobb objektum, NPC, alapvetoen eltero effektek es dinamikus elemek kvazi kulon fejlesztest es support-ot igenyelnenek elobb-utobb a kulonbozo platformokra, ami megneheziti a fejlesztok dolgat es tobbe kerul.

Szoval ez igy a studio szempontjabol ertheto. Ami viszont nagyon mocsok huzas, az a kezdeti, optimalizalatlan verzio bemutatasa ugy, mintha a vegtermek eseten is azt a latvanyt lehetne varni, amirol mar elore pontosan tudjak, hogy nem fog bekovetkezni a fentebb emlitett okok miatt. Ha eleve a jelenlegi latvanyt mutatjak, egy budos szot nem szolt volna senki a grafikara mert ertelmesen nez ki a jatek. Tudjuk jol, hogy a Frostbite jol nez ki, nem kell neki a reklam. A tartalommal kene inkabb foglalkozni, mert az viszont nagyon gyatra.

(#19) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nem ígérgetni kell, csinálni.

We are only Stardust...

(#20) keIdor válasza DummyBoy (#11) üzenetére


keIdor
titán

Engedd el, ott nem a valóságot mutatják soha.
Kedvcsinálónak viszont kiváló szerintem az E3, úgy is kell kezelni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) Dizson


Dizson
tag

Kiadják a játékot félkészen aztán csodálkoznak hogy mindenki lehúzza mert nem ezt várták erre próbálnak vigasztalni hogy egy év múlva jó lesz a játék? A grafika szép de lélektelen tartalmatlan az egész. Jó lenne ha az EA már biowaret is elkaszálná. Mass Effect 2 óta nem voltak képesek jó játékot csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#22) janos666 válasza Dizson (#21) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mass Effect 2, Dragon Age Origins. Bár a ME2 és a DA:I is határesetek.
Ugyan utáltam, amit a ME1 után a 2-vel csináltak (az egyik legormótlanabb hülyeség volt pl. hogy az határozott meg sok dolgot a történetvezetésben is, hogy 2db DVD-n jelent meg Xbox-ra, na meg túlbutították az RPG részét), de még nem volt totális katasztrófa (legalább az új kategóriájában egész élvezetes játék volt).
A DA:I-val pedig van ugyan baj bőven, de akad némi értékelhető tartalom a sok üres töltelék időhúzás mellett, és egész szép is itt-ott. Az újféle taktikai kamera (legalább is PC-n, mert én csak ott játszottam) szerintem kimondottan jó fejlesztés volt, élvezetesebbé tette a pauseable-realtime harcot a "szellemként repkedés" (főleg a viszonylag jó grafikával együtt). Az utolsó DLC-vel kikerekíti a story-t.

Az Anthem-ről megmondtam, hogy ez lesz. :P
https://prohardver.hu/tema/anthem/hsz_464-464.html

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#23) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem meg egy jó 60-70%-os árvágás vár ránk az elkövetkező 90 napban. És annyiért majd lehet meg is veszem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) janeszgol válasza utomi (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Meg akartad védeni a játék becsületét. Ne menj kampányfőnöknek, mert egyáltalán nem sikerült a mutatvány. :)

(#25) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Húztak egy Fallout76-ot... Szép. Egyébként valóban nem néz ki rosszul, de ez a leg ócskább felhasználása a Frostbite motornak, amit láttam. A játékmenetről meg inkább ne is beszéljünk, nem véletlenül kapja az ívet minden fronton.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) S e t h válasza utomi (#17) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azért vagy frusztrált mert kifizetted fullba? Sokat kell még tanulnod padavan, főleg ha az EA-ról van szó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27) .LnB válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"ANTHEM only managed to sell around ten percent of the copies that the original Destiny did back when it launched in 2014. Perhaps even more damning, Mass Effect: Andromeda's first week sales were more than double that of ANTHEM."

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) keIdor válasza .LnB (#27) üzenetére


keIdor
titán

Az emberek elkezdtek szavazni a pénztárcájukkal. Jobb később, mint soha, I guess. De hamarabb kellett volna...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) marcarc


marcarc
senior tag

A hétvégén befejeztem a "sztorit" ami háát nem nagy cucc. Leginkább a shit gearben grindolás viszi el az időt, idióta dolgok teljesítésével. Soloban jatszottam a retardált randomokkal (matchmaking, 17 esként siman kaptam 5-6 os szintű randomokat akik ugye estek keltek) - igen nincsenek barátaim. A retardált randomokkal strongholdozni, ugyanolyan pain in the ass.

A sztori mód végén esett az ELSŐ epic gear 10+ óra után. A craftolás totál misztikus, hogy mitől lesznek blueprintjeid, a UI katasztrófa.

Na most eljött a kérdés hogyan tovább? grindolás h jobb gearem legyen! De minek? HOgy egyel magasabb fokozaton csinaljam végig a 3!!! strongoldot?

Bárki aki kiváncsi rá, vegye meg a 10 óra játékot 3.99 ért mielőtt megveszi a játékot

[ Szerkesztve ]

(#30) Csapoati válasza .LnB (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez csak a dobozosra vonatkozik ám. Bár ettől még valószínűleg a digitális eladások se ütötték ki a plafont.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) marcarc válasza marcarc (#29) üzenetére


marcarc
senior tag

Bssszus, kihagytam, hogy kifagy a játék, connection issuek - ofc pont a loot előtt a strongholdban és ha manuálisan nem teszem mgasabb fan curve-re a gpu-t akkor van h beakad valami 90+ fokos lesz a kártya és 10fps ed lesz (1080Ti). Ilyenkor 100 as fan kézzel beállít, normalizálódik a hőfok és jó, addig amíg megint ki nem fagy.

(#32) macman507


macman507
aktív tag

Aki, azon gondolkozik, hogy megvenné a játékot, az előbb nézzen jobban utána, hogy milyen is valójában a játékmenet, ne csak pár trailer alapján döntsön. Ha ennek ellenére még mindig tetszik és megveszi valaki, akkor az már menthetetlen eset.
Mindig vannak jó páran sajnos, akiknek minden tetszik és dicsőítik a láthatóan és (objektíven) gagyi terméket is. A grafika lehet szép, még lebutított grafikával is (még itt van ez is hogy azt ígérték, hogy nem lesz lebutítva), de a többi szót sem érdemel.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#33) Xaels válasza marcarc (#29) üzenetére


Xaels
félisten

Az ugye meg van, hogy tehetted volna privátra és akkor csak a Strongholdban kell randomokkal játszani

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) marcarc válasza Xaels (#33) üzenetére


marcarc
senior tag

Van egy story quest amit akarhogy probaltam egyedul megoldani - anelkül, hogy levinném easy-re - nem ment (3 corum). Próbáltam megkönnyíteni a saját életem a randomokkal de a legtöbb esetben csak rosszabb volt.

(#35) joysefke válasza marcarc (#29) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Totál off, de Te fizettél érte?

(#36) marcarc válasza joysefke (#35) üzenetére


marcarc
senior tag

Sajnos igen.

(#37) Plazmacucci válasza marcarc (#36) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Van ilyen. Én meg pénzt adtam a F76-ért. Megesik, hogy benézünk dolgokat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Nekem tetszik. Így mindenki örül. :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#39) Xaels válasza marcarc (#34) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem értem még a történet végére. A fő sztorivonalhoz tartozó küldetésekből a saját profilomban 11-et csináltam már meg, igaz másnak segítettem olyanban ahova nem jutottam még el. Ezen kívül vannak Agent Quest-ek, ebből 8-al végeztem eddig és ott vannak az Agent Contracts-ok amiből 4-et csináltam meg. Na meg egyelőre csak a Tyrant Mine Stronghold van feloldva. Ezeken kívül sokat játszottam másokkal, több küldetést így többször is megcsináltam. Most vagyok Level 23-on. A sokat szidott challenges/tombos küldiben csak annyi hiányzott, hogy kinyissak pár ládát meg freeplayben kellett még pár World Eventet megcsinálni, de a multikilles meg a többi szivatósabb már mind kész volt anélkül, hogy foglalkoznom kellett volna vele. Közel 30 óra játék van mögöttem, a PS4 kábellel csatlakozik az 1000-es digire, kb. 5 csatlakozási hibám volt ezalatt az idő alatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) DummyBoy válasza marcarc (#29) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nos, én most lettem 21, 3-4 epic cuccom már van, bár ez barátoknak köszönhető, a craft pedig bot egyszerű, a challengektől függ, mit és hogyan tudsz unlockolni mint blueprint...

Bugok vannak rogyásig, de messze jobb mint a Destiny eddig számomra.

Én kipróbáltam, nekem a bugok ellenére is bejött, nagyon régen nem vettem új játékot, a Dirt Rally mellett el fog férni, és valószínűleg jopár órát elleszek majd vele.

Azt kapom amire számítottam (sajnos), győzzenek meg, hogy megérte. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#41) utomi válasza .LnB (#27) üzenetére


utomi
senior tag

Ez csak a dobozos ,miközben UK-ban Toplistás. Persze nem PC-n a legrosszabb de ott meg ugye az Origin Access bekavarhat. De olyan jó látni ,hogy hogyan tudnak emberek ilyen híreknek örülni. Továbbá azt sem értem miért nem lehet elfogadni ,hogy valakinek tetszik a játék. A Premier 4500.- Ft 30 napra. Ha ez idő alatt kijatszod a storyt és az összes küldit akkor azt mondhatjuk , hogy megérte az árát. És igen jelen formájában nem ér 60€ és nem nem fizettem érte mert Origin Access Premierem van.

(#42) janos666 válasza utomi (#41) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem teljesen irracionális, vagy akár csak erkölcsileg kétes dolog ez a féle "rosszakarás", ha valaki örül annak, hogy alacsonyak egy olyan játék eladásai, ami neki nem tetszik, főleg ha egyébként érdeklik a hasonló játékok, vagy adott cég játékai úgy általában, mert kapitalizmusban elvileg a pénz beszél, tehát csak úgy lehetne motiválni egy céget a jobb termékek előállítására, hogy nem veszed meg tőlük a gyengébb termékeket. Ez még akkor is korrekt dolog, ha egy egyébként használható, akár szerethető termékről van szó, de az adott piacon, adott cégtől kiemelkedő minőséget várnának el a fogyasztók. Még az sem fontos, hogy legyen az adott pillanatban objektíven jobb versenyző a piaci szegmensben. A pénztárcáddal tudsz csak szavazni igazán, nem azzal ha leírod egy internetes fórumon (*), hogy többet/jobbat/mást szerettél volna, mert érthető módon végső soron a profit érdekli a céget, nekik mindegy hogy sz@rt vagy aranyat adnak el, ha veszik az emberek megfelelő profitkulccsal. Ez esetben pedig régóta meg kéne már mutatni az EA/Bioware-nek, hogy valamit nem csinálnak olyan jól, mint régebben. Szerintem sem bátorítani kell őket, hogy ez jó irány, ha nem úgy gondoljuk.

(*) Erről jut eszembe, arra emlékszünk, hogy a ME:A megjelenését biztonságos idővel megelőzően (bocs, ha rosszul rémlik a dátum, most nem nézek utána) bezárták a Bioware Social fórumot, hogy (legalább ott) ne tudjon senki "pofázni"?

Ettől függetlenül még lehet, hogy én is előfizetek majd 1 hónap Premier-re emiatt (és mert úgyis ki akarok próbálni még 1-2 Access játékot, csak külön még nem szántam rá magam, az Anthem-re időzítettem, csak nem rohanok, mert úgy hallottam még elég bugos), de pl. miután előrendeltem az Andromeda puccos kiadását (delux-nemtommi), többé nem akarok teljes árat adni semmiért, ami Bioware (legalább is míg be nem bizonyítják, hogy kijöttek a hullámvölgyből, ha valaha...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43) .LnB válasza janos666 (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál helyettem. Teljesen egyetértek azzal amit írtál. (az első bekezdéssel, az vonatkozott kb rám) Nincs is több hozzáfűznivalóm.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.