Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Kori_27


Kori_27
csendes tag

Sziasztok ismét...
Régen jártam itt, azóta sok minden történt... Bezúztam szegény pengémet, de szerencsére csak a belső képernyő tört be, a touchscreen nem. Meg tudtam javítani, miután a haverom is bezúzta a blade-jét, csak a képernyőket illetően pont fordítva. Ő kapott új telót, én meg kivehettem a jó kijelzőt a törött touchscreen-je alól. Tulajdonképpen nekem adta egy az egyben, így most van egy full jó (bár erősen használt), és egy totál rommá tört pengém. Bár már büszke és boldog S3 user vagyok (egyszer már az is majdnem roppant :( ), mégis szóba került a pengém, ráadásul a bezúzott darab. És itt kezdődik a történet...

Megy a torrent orrba-szájba, a baj csak az, hogy a netem nem fénysebességű, és elegem van már az éjszakákon át zümmögő PC-ből. Hát gondolkodni kezdtem, hogyan rakhatnám össze a legkisebb, leggagyibb, legalacsonyabb fogyasztású gépet egy használható méretű HDD-vel, ami mehet éjjel-nappal (akkor már az aránnyal is felvágnék :D) Aztán rájöttem, hogy a gépet már összerakták: A jó öreg ZTE Blade. Kicsi, nem zümmög, és a fogyasztása még egy ébresztőóráét sem nagyon éri el. Már csak a HDD-t kéne rákötni... És újra itt az OTG problémája, azzal a különbséggel, hogy nem baj, ha bugos, nem baj, ha szar, régi, gyorsan merül, és még laggos is hozzá, csak vigye a HDD-t meg a bittorrentet. Szóval ha az eddigi lelkes hallgatóság (igen, most mind a három főhöz szólok :DD ) valamelyik tagja, vagy bárki más, aki ide téved sikeresen használt már pendrive-ot a pengével, annak úgy iszom minden szavát, mint a VbK-t hétvégente.
Előre is köszönök minden ötletet.
Üdv!
Kori

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.” (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.