Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ben11


ben11
őstag

Jó kis összefoglaló, gratula! Épp tegnap kerestem valami hasonló leírást az androidról, erre ma gondoskodtok róla :C

(#2) plus44


plus44
veterán

Milestone-t a népnek. Tudom, majd jövő héten.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) tween válasza plus44 (#2) üzenetére


tween
őstag

Úgy-úgy!Moto-droidot a népnek!

(#4) Rover623


Rover623
félisten

A cél az alsókategóriás (tehát olcsó) androidos készülékek megjelenése lenne, erről már évek óta regélnek, Kínában állítólag vannak is ilyen kütyük, hozzánk viszont sajnos egy sem jut el ezek közül.
Ezt megoldják a lelkes amatőrök...:C
Pl. az én ősöreg S200-amra is létezik Android...:R

primus inter pares

(#5) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Jó kis összefoglaló, köszönjük :)

Amúgy LG-nek nincs zöld robotos telója? Mintha lenne. Csak mert első oldalon kimaradt a felsorolásból. :U

(#6) papi77 válasza plus44 (#2) üzenetére


papi77
addikt

Azért 132K egy kicsit sok,h népteló legyen... :)

Az első: NOKIA 1611

(#7) madstunt


madstunt
addikt

arról ne feledkezzünk meg hogy linux téren már régóta munkálkofott a moto.sőt övéké az első linuxos teló asszem....

[ Szerkesztve ]

(#8) domi007


domi007
őstag

Tetszett nagyon a leiras az Android alapjairol, meg a rendszerrol, ez igy is van, ahogy irtatok :)...bar azt fontosnak tartom kiemelni (csak fejlesztoket erdekli ez), hogy a kernelhez nem lehet kozvetlenul hozzaferni, emiatt csomo rendes linuxos program nem fut Androidon (hiaba forditod le ARM architekturara, teszed ra a belso, exec kapcsoloval felmountolt storagera es elinditanad a terminal emulatorbol, sajna nem mukodik).

A verziokban azonban picit nagyot ugrottatok, a 0.8 es 0.9es fejlesztoi verziok kihagyasa meg okes, de az 1.0asrol, a G1es alaprendszererol irhattatok volna (vagy atugrotta a szemem?).

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#9) madstunt válasza domi007 (#8) üzenetére


madstunt
addikt

nem írtak túlzottan asszem

(#10) Bocha válasza domi007 (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Direkt nem írtam az 1.0-ról, de a hozzászólásod teljesen jogos. Hogy őszinte legyek, abban még nem igazán mélyedtem el, tehát nem tudnám megmondani, hogy milyen funkciók hiányoztak belőle, normális anyagot pedig nem találtam. Ha fogok, utólag pótlom majd, addig is mondjuk azt, hogy azért maradt ki, mert a G1 nem volt hivatalosan kapható itthon, plusz 1.0-t ma már senki sem használ.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) Cucuska2


Cucuska2
őstag

olyan szexi az a robotocska :)
Kíváncsi vagyok mit hoz a 3.0!
Jó cikk, köszi :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12) oalex


oalex
senior tag

Akkor most már az IGO is össze szedhetné magát egy droidos verzióval... :K

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#13) Karma válasza oalex (#12) üzenetére


Karma
félisten

A Pannonnál ajándékba adják a Samsung i5700 mellé ;)

“All nothings are not equal.”

(#14) 64b0r


64b0r
aktív tag

"Multi-touch: az Androidban natív multi-touch támogatás van, az újabb HTC készülékeken élvezhetjük is a szolgáltatást. Alapértelmezésben a többujjas támogatás kernelszinten tiltva van, valószínűleg azért, hogy elkerüljék a jogi összetűzést az Apple-lel."
Akkor most hogy van ez? Benne van, de használni azt nem szabad? Ennek így mi értelme? :F Vagy amelyik gyártó multitouchot akar az perkál az apple-nek?

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#15) Karma válasza 64b0r (#14) üzenetére


Karma
félisten

Fura dolog ez, tényleg platformszintű támogatás van a multi-touchra a 2.0-ás rendszertől kezdve, de a Droidban le van tiltva a pinch to zoom, a Milestone-ban meg nincs. Én azt tartom valószínűnek, hogy a Motorola ezzel tényleg az Apple-lel szembeni hercehurcát akarja elkerülni, de ez nem a Google sara, nincs "nem szabad használni" kitétel.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#16) Bog válasza oalex (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Milestone-on is van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) >-48-<


>-48-<
aktív tag

"Ettől függetlenül nem a G1-et kell a nagy áttörést előidéző készüléknek tekinteni, sikerét a sokak számára ormótlan külső gátolta — a tulajdonosok lelkivilágának megóvásáért gyorsan megjegyezném, hogy nekem a külseje a mai napig tetszik, megjelenésekor pedig egyenesen odáig voltam érte."

:D Ez így nagyon korrekt! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

#!

(#18) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

franko cikk tetszett, amugy a samsung i5700-on alapbol ugye 1.5 van, frissitheto 1.6ra vagy 2.0-ra ez kiderult mar? kosz az infot

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#19) orbano válasza 64b0r (#14) üzenetére


orbano
félisten

én eleve nem értem hogy lehet ilyen alapvető dolgon szabadalom :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#20) X-Master


X-Master
tag

Én is régóta vártam egy androidos cikket, mert kíváncsi voltam rá hogy mér olyan jó ez a rendszer, de most se győzött meg.
Az a helyzet, hogy amikor legelőször hallottam róla, gondoltam mekkora hülyeség ez.Amikor megjelent a g1 tesztje a mobilarénán, nem értettem hogy mi a szar kerül több mint 100 ezer forintba egy olyan telefonon, ami még videót se tud felvenni, nem tud bluetoothon fájlt küldeni, mint az iphone ellenben még ronda, kiforratlan és még sorolhatnám.Nem értettem hogy ebben mi a jó.Most elolvastam a cikket de most se tisztult a kép semmit.Én most már csak azt látom hogy van egy rendszer: az android, ami a csapból is folyik és minden mobilos oldal híreinek 60%-a legalább ezekről szól.Ez engem baromira zavar de ami mégjobban az az, hogy úgy látom egy csomó pénzt beleölnek a gyártók az androidos cuccokba, és közben meg elhanyagolják a WINDOWS MOBILE készülékeket és ezért szarok.A Samsung Omnia után kb. 1 évet kellett várni a következő lépcsőfokig a HTC HD2-ig.Szerintem nem véletlen.Agyba-főbe nyomatják a harmatgyenge 528 Mhz-es qualcomm procis mobilokat, ami még egy szar 640x480-as avi-t is alig bír lejátszani, de ugye az androidnak ez is elég mer egy kiforratlan szar rendszer és nincs mire kihasználni a jobb gépet.Mer ugy e a divx-et se viszi akkor meg minek.A WINDOWS MOBILE nem tökéletes rendszer, messze nem az, de szerintem egy ilyen régóta fejlesztett rendszert nem kéne leírni csak mer "változnak a trendek" és jött egy új gyerek az osztályba: az android.Most jobb ha van egy szar rendszer és egy mégszarabb, mintha a WM-et kicsit modernizálnák és tökéletes lenne.Teljesen sárba van tiporva manapság a jó öreg WM.Szerintem most is ezerszer jobb a kissé ódivatú wm6.5 mint az android.Eddig nem tudott meggyőzni.Én most is a WM-et támogatom és épp most szeretnék vásárolni egy HTC HD2-őt és eszem ágában sincs egy HTC Hero-t vagy valami androidos szemetet venni 100 rugó felett.Ha 50 ezer alatt dobálnák semmi baj nem lenne, de ha az ember 100 fölött vesz mobilt nem egy bétás hulladékot akar kapni.

UI.: Éljen a Windows Mobile, remélem mielőbb jön abból is a 7-es és végre elsöpri ezt az androidos pusztulatot és újra régi fényében tündököl majd.

Aki legalább 5 dolgot tud mondani, hogy miért jobb az android, vagy csak úgy összességében miért annyira jó annak várom válaszát, kíváncsi vagyok meg tud-e győzni.

(#21) kaller1 válasza X-Master (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Gratula az első hozzászóláshoz,igen elmésre sikerült... :U

UI.: Éljen a Windows Mobile, remélem mielőbb jön abból is a 7-es és végre elsöpri ezt az androidos pusztulatot és újra régi fényében tündököl majd.

Csak aztán ez az "androidos pusztulat" nehogy nagyot koppintson a winmo orrára (is). :P

.::> <::.

(#22) plus44 válasza X-Master (#20) üzenetére


plus44
veterán

WM 7-re vársz? Remélem jó sok türelmed van.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) orbano válasza X-Master (#20) üzenetére


orbano
félisten

tehát egy olyan rendszert fikázol, amit még nem próbáltál, viszont agyon dícsérnek azok az emberek, akik az összes gépet kirpóbálták már, ami kis hazánkban fellelhető volt. felteszem Neked van igazad. A milliárdos forgalmú multik is nyilván hülyék, csak Te vagy kamion, hogy tudod, mire érdemes fejleszteni. Felteszem rengeteget fejlesztettél WinMo-ra, iPhone-ra és Android-ra is, hogy átérzed a különbséget.
Egy nyílt oprendszernél pedig felhozni azt érvnek, hogy nem tud alapból lejátszani egy bizonyos formátumot azt sejteti, hogy nem igazán tudod miről beszélsz.
Ezért így összességében kár volt regisztrálni szvsz.
Volt egyáltalán már valamilyen okostelefonod amúgy? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#24) tween válasza orbano (#23) üzenetére


tween
őstag

gonosz ;]

Lelohasztod az ifjú titán lelkesedését? ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) >-48-< válasza X-Master (#20) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Király vagy tesó! Jól megmondtad a mocsok androidos hülyéknek!
Szerintem írj a szemét gyártóknak is, hogy ne ezt a szart nyomassák, hanem a jó öreg WinMo-t!

Androidos pusztulat jejejeeee!

#!

(#26) Peat;)


Peat;)
veterán

Multimédiában nagy a lemaradás mértéke az én igényeimhez képest. A meizu szintet nem igazán üt meg egy telefongyártó sem jelenleg zene és film lejátszásban. Nem igazán értem hogy az igazán magas minőségű zenelejátszás miért nem fér be a prémium kategóriás telefonokba, itt ha jól szűrtem le az android az ami ezt akadályozza jelenleg. Ahogy a divx és xvidet is. Egyébként a mostani gigahertzes cpu-k és 3d gyorsítókkal mkv fájlokat is le lehetne játszani, van mini hdmi csati is, a 40 ezer forintos kínai médialejátszók már képesek erre(720p zökkenőmentes, 1080p még nem) a gyengébb hardware-el.

orbano:
"egy nyílt oprendszernél pedig felhozni azt érvnek, hogy nem tud alapból lejátszani egy bizonyos formátumot azt sejteti, hogy nem igazán tudod miről beszélsz."

nézz körül milyen lehetőségek vannak androidon és utána kritizáld. én gyorsan néztem körül úgy egy hónapja akkor én nem láttam kiutat...egyszerűen nincs lehetőség még csak átlagos szintű multimédiára sem androidon, olyanra amit a symbian vagy wm most jelenleg tud.

[ Szerkesztve ]

(#27) >-48-< válasza Peat;) (#26) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Szerintem nem akadályozza meg. A Spica elvileg tudja kezelni az xvid/divx állományokat. Ez egy hiányossága az android rendszernek. Jelenleg.

Addig is itt egy kis vizuális kárpótlás a zene fanoknak:
[link]

#!

(#28) Peat;) válasza >-48-< (#27) üzenetére


Peat;)
veterán

Akkor hiányosság. A lényeg hogy a többi rendszer mögött kullog jelenleg.

Amit linkeltél az meg egy csili vili dolog, amit két használat után megun az ember. Én a minőségre szavaznék a kezelőfelülettel szemben, normális széles beállítási lehetőségekkel hangszínszabályozóval, az elterjedt hangzásjavító formulákkal.

Jelenleg sem a zenében sem a videoban nem nyújt annyit egyik android modell sem mint egy 20 ezer forintos wayteq médialejátszó, vagy egy wm és symbian. Hozzá teszem a többi rendszer sem egy eget verő valami, én tényleg csak a meizu telefonban láttam kellő figyelmet ezen a területen. Tehát a win-ben elérhetőek igen komoly dolgok, kérdés hogy miért csak egy kis gyártó tud alkotni. Ennyire nincs igény ilyen funkciókra?

Az android már igen régóta piacon van és árulják a modelleket vele igen súlyos pénzekért, nem mindig érződik a készülékek árain hogy ingyenes az oprendszer. Hiányos funkciókkal pedig érződnie kéne. Talán az acer az ami példát mutat.

Persze akinek a média az utolsó annak lehet már most a legjobb oprendszer, ezzel nem vitatkozom és sok ilyen ember van.

[ Szerkesztve ]

(#29) Bocha válasza X-Master (#20) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mondok neked pár dolgot, de csak azért, mert a hozzászólásodban az indulatokon kívül nem sok tényszerű dolog volt.

-Az Android nyílt forráskódú, ebből adódóan olcsóbb és több fejlesztő fantáziáját megmozgatja. Nem is értem, hogy miért mondogatod, hogy a "100 ezer fölötti vackok", mikor a legdrágább WM alapú gép majdnem 200 ezer.
-Könnyebb rá fejleszteni. A Google azért elég jó a fejlesztők támogatásában, mélyedj el az SDK-ban, meglátod.
-Sokkal egyszerűbb a minőség szempontjából ellenőrzött szoftverek letöltése: az Android Marketban 200 ezer alkalmazás van, a Windows Marketplace szerintem százas nagyságrendű, igaz, sokkal később indult.
-Kisebb hardverigény: nem azért elég az Androidnak az 528 MHz, mert "kiforratlan szar", hanem mert ezerszer jobban van optimalizálva. A Windows Mobile-nak ez az egyik fő baja, a Microsoft is belátja, nem véletlenül fejlesztik már évek óta a 7-es verziót.
-Felhasználóbarát interfész: próbáltál már egy 2,8 hüvelykes Windowsos gépet ujjal kezelni? Én igen, nekem nem ment, az Androidot viszont már erre tervezték, ezért megy.
-Az Android folyamatosan fejlődik, a Windows Mobile-nál pedig még a gyengécske 6.5-re is rengeteget kellett várni.
-A Google Maps 3.1.2-vel együtt az Egyesült Államokban ingyen lehet majd navigálni az Androidokon. GPS navigációról van szó, ismétlem, ingyen.

Jó dolog a Windows Mobile, speciális alkalmazások futtatására még mindig a legjobb, sem az Android, sem az iPhone nem helyettesítheti. De egy átlagfelhasználónak lassú és nehézkes, kis túlzással csak a HTC tudja normálisan kihasználni, az ő termékeik meg elképesztően drágák. Bár te véded, már Steve Balmer is több interjúban kifejtette, hogy egy idejét múlt, nehézkes vacak az egész. A 7-es bízom benne, hogy jobb lesz, a gond csak az, hogy már a piacon kéne lennie, de úgy néz ki, hogy a következő egy évben sem lesz.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) Karma válasza Peat;) (#28) üzenetére


Karma
félisten

Más platforomokon sincs ekkora kánaán az általad felsorolt hangzásjavítással meg EQ-val... Persze Androidon nem túl fényes a helyzet tényleg, a Java, mint olyan nem túlzottan alkalmas a realtime hangfeldolgozásra... De vannak már kísérletek az okos megoldásra (sajnos DarkByte-nak jegelnie kellett a projectjét, ő is pont ilyen lejátszót akar összehegeszteni :().

Bocha: Mielőtt a troll ráugrana, elírtál egy 0-át: 16k (circa 20k) alkalmazás van a Marketen, nem 200k.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#31) >-48-< válasza Peat;) (#28) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Valószínűleg én is ebbe a kategóriába tartozom. :)
Mondjuk annak nagyon örülnék, ha a videó formátumokkal tényleg kezdenének valamit.
Nem kéne mindig konvertálgatnom. De én bízom benne, hogy előbb utóbb ezt is megoldják.

"Amit linkeltél az meg egy csili vili dolog"
Igen, hát ezért is írtam, hogy vizuális kárpótlás. :)

#!

(#32) orbano válasza Peat;) (#28) üzenetére


orbano
félisten

hangszínszabályozóval? az előbb még minőségi zenehallgatásról beszéltél :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#33) Gabesz84 válasza orbano (#32) üzenetére


Gabesz84
őstag

nem tudom, a kettő hol zárja ki egymást?
Minőségi zenehallgatáshoz meg amúgyis flac (vagy bármi más lossless) kéne, amit legjobb tudomásom szerint nem túl sok telefon támogat, a helyigényéről már ne is beszéljünk.
Amilyen gyári füleseket adnak néhány telefonhoz, meg igenis szükség van EQ-ra. Egy zenelejátszó szoftvernél, vagy bárminél ami zenét játszik le ez a legalapabb.

(#34) Rover623 válasza Gabesz84 (#33) üzenetére


Rover623
félisten

nem tudom, a kettő hol zárja ki egymást?
Kizárja...;]

primus inter pares

(#35) ByB


ByB
addikt

(#36) Csakénvagyok válasza X-Master (#20) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Elgurult a gyógyszered, ember?

(#37) Bog válasza ByB (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:F Ez WTF? Se helyszín, se szponzor, se előadók... lesz ebből valami? Ki szervezi egyáltalán? (Ja, látom.) Na majd megláttyuk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) ByB válasza Bog (#37) üzenetére


ByB
addikt

Ha lesz belőle valami, akár még jó is lehet, bár egy havi rendszerességű Android meetup számomra érdekesebb lenne. :R

(#39) Peat;) válasza orbano (#32) üzenetére


Peat;)
veterán

Olyan érdekes hogy a világ minőség szempontjából első számú zenelejátszóiban van EQ. Csak az nem mindegy milyen. De hát ki az a sony pl. De sorolhatom az összes nagy nevet. Nekem sonym volt most cowon van. Mindkettő tipikusan noname.
De ha nálad kizárja a kettő egymást akkor neked könnyű dolgod van, hiszen ezek szerint android is kiemelkedik a mezőnyből mert nincs benne.
Nem tudom ki találta ki ezt hogy eq/más állítás=igénytelenség de megráznám a kezét. Főleg egy két teszt után. Lenne pirulás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40) Karma válasza Peat;) (#39) üzenetére


Karma
félisten

Nem tartom magam hangminőségre igénytelennek, de sose használtam EQ-t, még akkor se, amikor volt rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#41) X-Master válasza Bocha (#29) üzenetére


X-Master
tag

-Nyílt forráskódú.Oké, engem nem hat meg mer a linuxokat is gyűlölöm pedig használtam párat.Én csak azt hoztam elő hogy egy androidos mobil ha már nyílt forráskódú mér olyan rohadt drága?még egy hasonló tudású WM-es HTC is olcsóbb.
-Könnyebb rá fejleszteni.Nagyon jó dolog, de engem sose érdekelt különösebben a programozás, nem is szoktam.Nekem csak az számít hogy könnyen használható minőségi szoftvereket használhassak.Az ingyenes programok pedig ritkábban lesznek olyan jók mint fizetős társaik.Tipikus példa a Nero.Sok hülyeséggel telepakolták, több mint egy óra a 9-es telepítése, gondoltam kipróbálok valami mást.Próbáltam a CDburner XP-t, a Roxio-t a Burn4free-t , stb.De mégis a nérónál maradtam, ugyanígy a böngészőknél is próbáltam firefox-ot chrome-ot operát, de mégis az IE8 a legjobb számomora.
-A marketplace tényleg szar de hát most indult, a neten meg millió WM-es alkalmazás van már most is.
-A windowsoknak mindig nagyobb a hardverigényük mint a linux alapú rendszereknek, de ez évek óta így van.De mivel a windows 7 is jól optimalizált talán a mobil változat is az lesz
-Nekem omnia i900-asom volt wm-es.Az első wm-es mobilom de pár nap alatt tök jól beletanultam a kezelésébe.Azóta más rendszerre rá se nézek, annyira megtetszett a Windows Mobile, pedig az még a 6.1-es volt.Abban egyetértek hogy ujjal használni egy 2,8-as kijelzőn szinte lehetetlen, de a kisebb képernyős wm-es okostelók általában rezisztívek és jár hozzá cerka amivel gyerekjáték kezelni.a htc hd2 meg akkora, hogy ott már nem okoz gondot az ujjal való kezelés (nekem az omnia 3.2-es kijelzőjén sem volt probléma csak elég érzéketlen volt.Aki meg az ujjas kezelést jobban szereti vegyen iphone-t vagy androidos mobilt.
-Igaz hogy az android gyorsabban fejlődik, de van is neki hová mer a WM-nek a nyomába nem ér.
-Az iGo meg a Garmin sokkal jobb, inkább fizetek érte
-Egy szót nem szóltam az átlagfelhasználókról, szerintem a WM nem is nekik való, bár szerintem egy HTC HERo-t se vesz egy átlagfelhasználó.A legtöbb ember soha se fog 100-et vagy mégtöbbet adni egy mobilér, mert nem értik meg úgyse hogy ezeken a készülékeken a telefonálás már csak egy szükséges és fontos extra, messze nem arra készültek.Ezek már lassan egy pentium 4-es gép teljesítményét felérő kézi mikroszámítógépek.

(#42) Rover623 válasza Peat;) (#39) üzenetére


Rover623
félisten

minőség szempontjából első számú zenelejátszóiban van EQ
Te kevered a szezont a fazonnal...
Zenelejátszó: a te világodban ez az "MP3 lejátszó", stb.
Semmi közük az igényes zenehallgatáshoz.
Az igényes zenehallgatás azt jelenti, a lehallgatóláncban semmit sem módosítunk a hanganyagban...ezt már megtette előttünk a természet, a hangmérnök és sajnos a fizika.
Az a lehallgatórendszer, ahol tekergetni, tologatni kell valami bizbaszt hogy SZERINTED jobban szóljon, már eleve alkalmatlan az igényes zenehallgatásra...;]

Nem tudom ki találta ki ezt hogy eq/más állítás=igénytelenség de megráznám a kezét. Főleg egy két teszt után. Lenne pirulás
Nem pirulás lenne...hanem tücc-tücc...aztán magadra maradnál a helyszínen...az "ellenfeled" pedig röhögve távozna...zenét hallgatni...:DD

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#43) HardSanyeee válasza X-Master (#41) üzenetére


HardSanyeee
őstag

"Azóta más rendszerre rá se nézek, annyira megtetszett a Windows Mobile"

Jó hozzáállás...

"Az iGo meg a Garmin sokkal jobb, inkább fizetek érte"

Igo van Androidra is.

"egy androidos mobil ha már nyílt forráskódú mér olyan rohadt drága?még egy hasonló tudású WM-es HTC is olcsóbb."

Szerintem a gyártó határozza meg egy készülék árát nem pedig az op rendszer.

"De mivel a windows 7 is jól optimalizált talán a mobil változat is az lesz"

Egyrészt túlzás hogy jól optimalizált, másrészt a Linuxok továbbra is gyorsabbak Win7-nél. Plusz ameddigre megjelenik WM7 addigra már Androidból a 3-as verzió is kinn lesz.

"Nagyon jó dolog, de engem sose érdekelt különösebben a programozás, nem is szoktam."

A fejlesztőket viszont nagyon is érdekli, elhiszed?

(#44) Karma válasza X-Master (#41) üzenetére


Karma
félisten

HardSanyeeet annyival egészíteném ki, hogy a fejlesztőket meg különösebben nem érdekli a véleményed :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#45) X-Master válasza plus44 (#22) üzenetére


X-Master
tag

Nem vagyok türelmetlen ember.A HTC HD 2-re is mennyit vártam hogy megjelenjen, de jött , látott és győzött, jobb mint gondoltam, ellenben az omnia pro hatalmas csalódás volt.

(#46) kaller1 válasza X-Master (#41) üzenetére


kaller1
veterán

A marketplace tényleg szar

Ezt kifejted bővebben,vagy csak a szavakkal dobálózol egy olyan dologról,amit nem használtál?

.::> <::.

(#47) #16820480 válasza Gabesz84 (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

konkrétan az általa említett meizu támogatja mind a flac-ot, mind az ape-et, meg még egy rakás formátumot alapból. én EQ nélkül használom, mert úgy szól legjobban, bár néhány mp3 alá azért kell basszuskiemelés. de a lehetőség megvan, hogy ha nem tetszik, akkor teljesen testreszabd a hangszínt.

(#48) plus44 válasza X-Master (#45) üzenetére


plus44
veterán

Nem hiszem, hogy olyan sokat kellett várnod a HD2-re, ellenben a WM7 már sokadjára van átdátumozva, a legutóbbi időpont jövő év vége, addig még pont egy év van. Az alatt még sok minden történhet...Tehát a nyugdíjadat a gép mellé kérdd.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.